• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wyposażenie szaf Obuwie

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Producenci
Producenci
Kategoria Producenta
Kategoria Producenta
Kolor pokrycia produktu
Kolor pokrycia produktu
Przeznaczenie
Przeznaczenie
Element wyposażenia
Element wyposażenia
Szerokość szafki
Szerokość szafki
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×

Wyposażenie szaf obuwie

Wyposażenie szaf tworzą funkcjonalne elementy, które należą do grupy akcesoriów meblowych. Akcesoria meblowe powalają dostosować meble do potrzeb współczesnego człowieka. Dzięki nim korzystanie z mebli staje się bardziej komfortowe i wygodne. Prawidłowo dobrane wyposażenie pozwoli optymalnie wykorzystać przestrzeń w szafie. Dodatkowo użycie odpowiednich akcesoriów meblowych znacznie ułatwia utrzymanie porządku i przechowywanie w szafie rzeczy w taki sposób, aby się one nie niszczyły i nie ulegały zabrudzeniu. Prezentowane wyposażenie szaf na buty to doskonałe rozwiązanie do każdego przedpokoju. Pozwalają one na przechowywanie obuwia w taki sposób, by mieć do niego w każdej chwili swobodny dostęp.

Mechanizm uchylny do szafki na buty to doskonałe rozwiązanie do mebli do przedpokoju lub domowej garderoby. Świetnie sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią, a zależy nam, by korzystać z płytkiej szafki, która nie zabiera zbyt wiele miejsca, a jednocześnie pozwala w wygodny sposób przechować obuwie. Mechanizm ten jest dwurzędowy i umożliwia wykonanie jednej podwójnej półki uchylnej. Zrobiony on został z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dzięki temu mamy gwarancję, że posłuży na wiele lat użytkowania. Mechanizm ten ma kolor biały. Dzięki takiej uniwersalnej stylistyce doskonale nadaje się zarówno do mebli klasycznych jak i nowoczesnych. Montowanie mechanizmu jest do boków szafki i otwierane razem z frontem. Półki, które łączą boki mechanizmu należy wykonać z płyty o grubości 10 mm. Minimalna głębokość szafki wynosi 23 cm. Dostępne są też takie mechanizmy 1 rzędowe i 3 rzędowe. Dzięki temu można dobrać odpowiedni mechanizm do swoich potrzeb i upodobań.

Na uwagę zasługują także stojaki na obuwie. Wykonane są one z metalu w kolorze chrom połysk z elementami tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Taki produkt to doskonałe i praktyczne uzupełnienie wyposażenia szafy garderobianej. Pozwala on w komfortowy sposób przechować obuwie. Zapewnia ład i porządek w garderobie lub szafie. Dzięki niemu buty można umieścić na odpowiedniej wysokości, by mieć do nich dostęp zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Montaż należy wykonać do prawego lub lewego boku szafy. Można też go zrobić do tylnej ściany szafy. Dodatkową zaletą takiego stojaka jest możliwość jego regulacji poprzez rozsuwanie do maksymalnie 66 cm. Stojaki te dedykowane są do zastosowania w szafie garderobianej.

Projektując szafę lub garderobę warto pamiętać także o półkach i stojakach na obuwie. Dzięki nim każda para butów będzie miała swoje miejsce. Mechanizmy. które umożliwiają korzystanie z wysuwanych półek to praktyczne rozwiązanie, które dobrze jest zastosować w swoim domu. Stojaki na buty z kolei pozwolą maksymalnie wykorzystać miejsce w szafie i tak zorganizować przestrzeń, by nie tylko ułatwiała nam codzienny wybór obuwia, ale także prezentowała się estetycznie. Często stosując takie rozwiązania uda się uzyskać w szafie dużo więcej miejsca niż się spodziewamy.
Prezentowane mechanizmy i stojaki na buty wykonane są solidnie z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu posłużą przez bardzo długi czas wciąż zachwycając swoim praktycznym zastosowaniem i nienagannym wyglądem.Od inspiracji do zakupu

Wyposażenie szaf obuwie - poradnik

Najlepsze akcesoria/systemy do szaf na przechowywanie obuwia - praktyczne rozwiązania dla każdego zapracowanego miłośnika butów

Półki na buty - idealne rozwiązanie do przechowywania obuwia w szafie

Przewaga półek na buty

Półki na buty są jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań do przechowywania obuwia w szafie.
więcej