• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wyposażenie łazienki Kosze

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Rodzaje akcesoriów łazienkowych
Rodzaje akcesoriów łazienkowych
Styl wykonania
Styl wykonania
Materiał
Materiał
Marki
Marki
Trend
Trend
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×
Kosz łazienkowy 7L czarny 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L czarny 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L czarny 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L czarny 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L czarny 19x19 cm
prev
next
Kosz łazienkowy 7L biały 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L biały 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L biały 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L biały 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L biały 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L biały 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L biały 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L biały 19x19 cm
prev
next
Kosz łazienkowy 7L szary 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L szary 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L szary 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L szary 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L szary 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L szary 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L szary 19x19 cm Kosz łazienkowy 7L szary 19x19 cm
prev
next
Kosz na śmieci czarny 23x23 cm Kosz na śmieci czarny 23x23 cm Kosz na śmieci czarny 23x23 cm Kosz na śmieci czarny 23x23 cm Kosz na śmieci czarny 23x23 cm Kosz na śmieci czarny 23x23 cm Kosz na śmieci czarny 23x23 cm
prev
next
-20%
Kosz na śmieci czarny 23x23 cm
125 PLN157 PLN
Kosz na śmieci szary 23x23 cm Kosz na śmieci szary 23x23 cm Kosz na śmieci szary 23x23 cm Kosz na śmieci szary 23x23 cm Kosz na śmieci szary 23x23 cm Kosz na śmieci szary 23x23 cm Kosz na śmieci szary 23x23 cm Kosz na śmieci szary 23x23 cm Kosz na śmieci szary 23x23 cm
prev
next
-20%
Kosz na śmieci szary 23x23 cm
125 PLN157 PLN
Kosz na śmieci PLAST - biały Kosz na śmieci PLAST - biały
prev
next
-5% z kodem promo5
Kosz na śmieci 23x23 cm Kosz na śmieci 23x23 cm Kosz na śmieci 23x23 cm Kosz na śmieci 23x23 cm Kosz na śmieci 23x23 cm Kosz na śmieci 23x23 cm Kosz na śmieci 23x23 cm Kosz na śmieci 23x23 cm Kosz na śmieci 23x23 cm
prev
next
-20%
Kosz na śmieci 23x23 cm
125 PLN157 PLN

Kosz na śmieci do łazienki

Jak wybrać zgrabny, funkcjonalny, a zarazem estetycznie wyglądający kosz na śmieci? Wybór tego elementu wyposażenia z pewnością jest często bagatelizowany, choć bynajmniej nie jest to łatwe zadanie ze względu na ogromny wybór. Warto pamiętać, że piękno i elegancja tkwi w szczegółach, dlatego estetycznie urządzona łazienka to nie tylko stylowe meble i nowoczesne sprzęty, ale również funkcjonalna strega do wyrzucania i segregowania odpadów. Kosz na śmieci to jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń domowych — aby był funkcjonalny i dobrze spełniał swoje zadanie, powinien być perfekcyjnie dopasowany do potrzeb domowników.

Łazienka to zaraz po kuchni najważniejsze pomieszczenie w domu, w którym higiena jest niezwykle ważna. Zastanawiając się na wyborem idealnego kosza na śmieci do tego pomieszczenia, warto ocenić wielkość dostępnej przestrzeni oraz indywidualne potrzeby domowników. Duży kosz na śmieci będzie potrzebny zależnie od ilości produkowanych odpadów, jak również od sposobów segregacji oraz częstotliwości odbioru odpadów. Idealnym rozwiązaniem jest znalezienie złotego środka. Gdy kosz będzie zbyt dużym miejscem zalegania odpadów, wiąże się to z nieprzyjemnym zapachem, natomiast zbyt mały kosz będzie równie niewygodny ze względu na częste wynoszenie śmieci.

W większości kosze wykonane są z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, które są stosunkowo lekkie, tanie oraz estetyczne. Jednakże mogą się bardzo szybko ulegać zniszczeniu pod wpływem promieniowania UV oraz wilgoci. Kosze na śmieci wykonane z metalu to zdecydowanie twardsze rozwiązanie — jednakże należy pamiętać, że jest to kosz ciężki. Kolejną opcją jest drewniany kosz na śmieci — będzie służył idealnie do segregacji suchych odpadów. Na odpady mokre nie nadaje się ze względów praktycznych, nawet pomimo zabezpieczenia workiem.

W łazienkach zazwyczaj ustawiane są mniejsze pojemniki na odpadki takie jak: waciki, płatki kosmetyczne itd. Ważne jest, aby kosz był dopasowany względem wielkości do ilości dostępnej przestrzeni. Nie wszystkie kosze na odpadki mają pokrywkę, jak również nie wszystkim użytkownikom odpowiada konieczność jej ciągłego podnoszenia, dlatego warto przemyśleć kwestię przed dokonaniem zakupu.

Chociaż kosze na śmieci nie mają być dekoracją, to jednak nie oznacza, że muszą być nieestetyczne. Ciekawym zabiegiem jest kupienie koszy w różnorodnych odcieniach, stosując je do segregacji odpadów w kolorach odpowiadających pojemnikom do zbiórki selektywnej. Kolor pojemnika na odpady nie jest zupełnie obojętny — nie musi rzucać się w oczy, ponieważ nie jest najważniejszym punktem aranżacji wnętrza.

Wśród obecnie dostępnych modeli koszy na śmieci meble.pl z pewnością znajdą Państwo taki, który będzie perfekcyjnie dopasowany do wystroju pomieszczenia. Do wyboru mamy kosze na śmieci kolorowe lub całkowicie jednolite. Większość modeli wykonana jest w nowoczesnym stylu, ale jeśli chcą Państwo urządzić łazienkę w stylu retro lub vintage z pewnością znajdziemy również kosz na śmieci nawiązujący wyglądem do minionych lat. Najlepszy kosz na śmieci to taki, który będzie zarówno dobrze spełniał swoje funkcje, jak i świetnie wyglądał.

Od inspiracji do zakupu

Jak przechowywać szczoteczkę do zębów?

Jak przechowywać szczoteczkę do zębów?

Zasady prawidłowego mycia zębów poznajesz już w przedszkolu. Wiesz, jak często i jak długo należy je myć oraz co jaki czas trzeba zmieniać szczoteczkę. Być może nawet Twój stomatolog doradził Ci, jaką najlepiej wybrać. A co z jej odpowiednim przechowywaniem? Niestety nie każdy zwraca na to uwagę. A powinien. Źle przechowywane szczoteczki do zębów to istne siedliska bakterii, grzybów oraz wirusów. Co a tym idzie: cały Twój wysiłek związany z dbaniem o jamę ustną może pójść na marne.

Jak odświeżyć fugi?

Jak odświeżyć fugi?

Czystość w kuchni i łazience to podstawa. Niestety nawet w najbardziej zadbanych pomieszczeniach z czasem fugi zmieniają kolor, co doprowadza do frustracji niejedną, a szczególnie każdą perfekcyjną panią domu. Jak odświeżyć fugi, by znów wyglądały jak nowe? Oto garść pomocnych porad.

Sprytne akcesoria od Koziol - cz. 1 - łazienka

Sprytne akcesoria od Koziol - cz. 1 - łazienka

Łazienka to miejsce, w którym powinniśmy się czuć zrelaksowani. Powinna być ona urządzona nie tylko oryginalnie i pomysłowo, ale też funkcjonalnie. Wszystkie te cechy posiadają dodatki do łazienki marki Koziol. Które z nich mogłyby znaleźć się w Twoim pokoju kąpielowym? Poznaj je wszystkie, a potem wybierz swoje ulubione.

Jaki dywanik łazienkowy najbardziej pasuje do Twojej łazienki?

Jaki dywanik łazienkowy najbardziej pasuje do Twojej łazienki?

Łazienka to chyba najważniejsze pomieszczenie w naszym domu. To nie tylko miejsce załatwiania codziennych czynności higienicznych - to również wyjątkowe miejsce relaksu oraz wypoczynku po ciężkiej pracy, treningu czy podróży. Czasami zdarza się tak, że nie marzymy o niczym tak bardzo jak o własnej łazience. Co zrobić, aby przebywanie w niej stało się jeszcze większą przyjemnością? Uzupełnić ją o nietuzinkowe dodatki, które podwyższą wartość estetyczną pomieszczenia! Z tego właśnie powodu chcielibyśmy pokazać i doradzić, jaki dywanik łazienkowy jest aktualnie na czasie i może przyczynić się do poprawy wyglądu Twojego pomieszczenia. Najważniejsze są szczegóły – to prawda stara jak świat i tutaj może zostać ukryty sekret dobrze zaaranżowanej łazienki. Nieodpowiednio dobrane dodatki mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc, szczególnie w pomieszczeniu, jakim jest łazienka i gdzie nie możemy sobie pozwolić na ich dużą ilość. Duży dywanik łazienkowy jest niekiedy jedynym dodatkiem, jaki w niej umieszczamy. Dlatego zastanów się, jaki powinien znaleźć się w Twojej przestrzeni, aby łazienka była miejscem, który idealnie dopasowuje się do Twoich potrzeb. Sprawdź jak wygląda dywanik łazienkowy w stylu nowoczesnym, klasycznym, boho oraz skandynawskim.