Sklep online działa bez zmian. Usługa pobrań (płatność u kuriera) została czasowo wstrzymana.
Odbiory osobiste, wysyłki kurierskie, pocztowe i paczkomatowe realizujemy bez opóźnień.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Złączki Montażowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Materiał

Materiał

Typ złącza

Typ złącza

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta
Złącze do blatów
×

Łącznik do blatów

Akcesoria meblowe to niezwykle przydatne elementy dodatkowe do mebli. Dzięki nim możliwe jest usprawnienie mebli i dostosowanie ich do potrzeb współczesnego człowieka. Akcesoria meblowe przydają się nie tylko podczas urządzania domu lub mieszkania, ale także w trakcie każdego remontu, czy nawet delikatnej zmiany wystroju. Do grupy akcesoriów meblowych zaliczamy łączniki do blatów. Służą one do połączeń blatów roboczych. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza w przypadku blatów kuchennych. Prezentowane łączniki do blatów cechują się wysoką wytrzymałością i doskonale spełniają swoją podstawową rolę. Umożliwiają one w łatwy i szybki sposób połączenie blatów tak, by tworzyły one jedną spójną płaszczyznę.

Od współczesnej kuchni wymaga się tego, by funkcjonalność szła w parze z atrakcyjnym wystrojem. Na etapie wykańczania tego pomieszczenia należy zwrócić uwagę na to, by odpowiednio dobrać wyposażenie. Niezbędnym elementem każdej kuchni jest blat. Bez względu na to jaki blat wybierzemy do połączenia go będą potrzebne łączniki do blatów.

Oferowane złącza do łączenia blatów wykonane są ze stali ocynkowanej. Mają one długość 10 cm. Dostępne są też takie złącza o długości 6, 5 cm, 15 cm. Stal ocynkowana to bardzo wytrzymały materiał. Jest odporny na korozje i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu stosowanie złączy ze stali ocynkowanej pozwoli na trwałe połączenie blatów na wiele lat. Złącze śrubowe do łączenia blatów to akcesorium, które można wykorzystać do łączenia płyt meblowych. Zapewnia ono połączenie gwarantujące estetyczny wygląd blatu. Ponadto powstałe przy użyciu tego łącznika połączenie będzie stabilne i trwałe co przełoży się na komfortowe korzystanie z zabudowy kuchennej. Takie złącze śrubowe ocynkowane to element niezbędny przy wykonywaniu różnych prac remontowych zarówno w profesjonalnych warsztatach meblowych, jak i w domach.

Na uwagę zasługują także łączniki do blatów z mechanizmem przekładniowym. Mają one długość 35 mm. Długość śruby wynosi natomiast 145 mm, a odległość pomiędzy środkiem otworu, a krawędzią mierzy 118 mm. Powierzchnia tych łączników nie ma pokrycia. Łączniki takie wykonane są ze stali w odlewie cynkowym z elementami tworzywa sztucznego. Taki łącznik służy do prostego i trwałego montażu blatów. Dostępne są też takie łączniki z mechanizmem przekładniowym o długości śruby 64 mm z odległością między środkiem otworu, a krawędzią wynoszącym 32 mm.

Warto wspomnieć także o krótkich łącznikach do blatów. Wykonane są one z odlewu cynkowego. Dzięki temu są bardzo trwałe i wytrzymałe i zapewniają solidną konstrukcję. Mocne połączenie zapewnia dodatkowo ryflowana powierzchnia boczna łącznika. Głębokość wiercenia wynosi 16 mm. Średnica otworu montażowego powinna mieć 35 mm. Regulacji można dokonać za pomocą klucza SW10.

Bogata oferta różnych łączników do blatów pozwoli na wybór zgodny z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Łączniki te to prosty sposób na stworzenie kuchni funkcjonalnej i pięknej, która spełni wszystkie nasze potrzeby. Prezentowane akcesoria meblowe są solidnie wykonane z trwałych materiałów co gwarantuje ich wysoką jakość, a tym samym wieloletnie użytkowanie.

Od inspiracji do zakupu