• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Nóżki metal

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Producenci
Producenci
Materiał
Materiał
Płytka montażowa
Płytka montażowa
Regulacja wysokości
Regulacja wysokości
Kształt nogi, nózki, stelaża
Kształt nogi, nózki, stelaża
Kolor pokrycia
Kolor pokrycia
Wysokość nogi, nóżki
Wysokość nogi, nóżki
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
Materiał: metal
×

Nóżki metalowe

Nóżki meblowe to akcesoria do mebli. Znacznie podnoszą one funkcjonalność mebli. Pozwalają one na zmontowanie komody, szafki nocnej, lub regału. Nóżki to także doskonała ochrona podłogi przed zarysowaniem. Każdorazowe odsunięcie mebli skrzyniowych lub tapicerowanych to ingerencja w wygląd podłogi chyba, że meble są wyposażone w nóżki z miękką podstawą. Oczywiście oprócz swojej praktycznej roli nóżki meblowe wpływają także na wygląd mebli. Dlatego nie mniej ważna od ich praktycznego zastosowania jest ich stylistyka. Prezentowane nóżki wykonane są z metalu. Dzięki temu cechują się one dużą wytrzymałością i trwałością oraz eleganckim wyglądem. Niektóre z nich mają regulowaną wysokość, co dodatkowo zwiększa ich użyteczność.

Nóżki okrągłe wykonane z metalu doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie do wszystkich nowoczesnych mebli pokojowych. Nóżki te zrobione są ze stali szczotkowanej. Moją regulację wysokości. Dzięki temu można swobodnie ustawić odpowiednią dla swoich potrzeb i preferencji wysokość mebla. Takie nóżki zapewnią odpowiednią stabilność całej konstrukcji. Wykonane są z bardzo wytrzymałego materiału - metalu dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania nadal będą zachwycać swoim nienagannym wyglądem i niezawodnością. Takie nóżki metalowe sprawiają także, że meble nabierają lekkości i subtelności. Dodatkowo cechują się estetycznym wyglądem. Powłoka na wysoki połysk wspaniale zwiększy walory estetyczne mebla.

Na uwagę zasługują także kwadratowe nóżki zrobione z aluminium z elementami tworzywa sztucznego. Te nóżki metalowe zostały wykonane w kolorze inox. Dzięki temu doskonale będą się prezentowały w zestawieniu z nowoczesnymi meblami. Nóżki te podobnie jak okrągłe modele posiadają regulowaną wysokość. Pozwoli to każdy mebel swobodnie dopasować do własnych potrzeb. Te nóżki kwadratowe mają wysokość 6 cm z zakresem regulacji do 2 cm. W tym przypadku płytka montażowa została zrobiona z tworzywa sztucznego. Takie kwadratowe nóżki zapewniają meblom pełną funkcjonalność. Cechują się odpowiednia stabilnością i wytrzymałością.

Ciekawym rozwiązaniem są także nóżki o niebanalnym kształcie. Stylowe nóżki w kolorze połyskującego chromu dodadzą niepowtarzalnego uroku każdemu meblowi. Nóżki te mają nieco stożkowaty kształt i zakończone są okrągłą stopką. Daje to interesujący efekt wizualny. Takie nóżki doskonale będą wyglądały w zestawieniu z nowoczesną, jak i klasyczną komodą, szafką nocną, lub z regałem. Meble z takimi nóżkami z pewnością będą przykuwać wzrok i wzbudzać zainteresowanie.

Miłośników prostych klasycznych mebli z pewnością zainteresują nóżki o bardzo prostym i klasycznym kształcie. Dobrym przykładem są okrągłe bardzo smukłe nóżki w kolorze chrom. Świetnie sprawdzą się one zarówno do mebli biurowych, jak i pokojowych. Cechują się one ponadczasową stylistyką, która nie przytłacza, a idealnie wpasowuje się w wygląd mebla.

Nóżki meblowe to funkcjonalna podstawa mebli. Tak duże zróżnicowanie pozwoli dobrać model nóżki, który idealnie będzie pasował do Państwa mebli. Prezentowane modele różnią się kształtem, wymiarami, oraz stylem. Dzięki temu znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno Ci, którzy lubią meble w nowoczesnym stylu jak i tacy, którzy wolą bardziej klasyczne rozwiązania. Nie brakuje także nóżek metalowych o niebanalnym kształcie, które zachwycają swoją stylistyką.Od inspiracji do zakupu