• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Ociekarki

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Rodzaj ociekarek

Rodzaj ociekarek

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Materiał

Materiał

Regulacja szerokości

Regulacja szerokości

Regulacja głębokości

Regulacja głębokości

Ilość poziomów

Ilość poziomów

Montaż ociekarki

Montaż ociekarki

Kolor pokrycia produktu

Kolor pokrycia produktu

Ilość rynienek

Ilość rynienek

Szerokość szafki

Szerokość szafki

Szerokość produktu

Szerokość produktu
do zabudowy
×

Suszarki do naczyń - Ociekarki do naczyń

Akcesoria meblowe to dodatkowe elementy, które zwiększają funkcjonalność mebli. Suszarki do naczyń to akcesoria meblowe, bez których trudno sobie wyobrazić dobrze funkcjonującą kuchnię. Stanowią one wyposażenie praktycznie każdej kuchni, nawet tych, w których jest zmywarka. Suszarka pozawala nam uniknąć konieczności wycierania naczyń po umyciu. Jest to bardzo wygodne i komfortowe. Dodatkowo ociekacze, które przeznaczone są do zabudowy mogą jednocześnie stanowić miejsce do przechowywania naczyń. Łatwy dostęp sprawia, że możemy po nie sięgnąć zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Prezentowane ociekacze do zabudowy cechują się estetycznym wyglądem i praktycznym zastosowaniem. Dzięki temu dopełnią wyposażenie kuchni.

Ociekarki dwupoziomowe wraz z tackami w kolorze białym ma klasyczną formę. Składa się z szeregu przegródek. pomiędzy którymi układa się talerze po umyciu. Stanowi ona część wyposażenia szafek kuchennych. Mają one wbudowaną ramę, która pozwala na montaż w szafce bez dna. Taka ociekarka doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Cechuje się ona uniwersalnym wyglądem. Zrobiona jest z metalu w kolorze białym. Składa się z dwóch elementów- górny świetnie nadaje się jako suszarka do szklanek, kubków czy kieliszków. Dolny znajdzie swoje zastosowanie w przypadku talerzy i misek. Dostępne są także takie ociekarki wraz z tackami w kolorze chrom. Przeznaczone są one do szafek o szerokości 60 cm. Do wyboru są ociekarki do zabudowy do różnych rozmiarów szafek. Dzieki temu mozna wybrać zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami.

Na uwagę zasługują także bardzo szerokie suszarki przeznaczone do szafek o szerokości 90 cm. To doskonałe rozwiązanie w przypadku dużych rodzin. Pozwoli na komfortowe osuszenie dużej ilości naczyń, w tym samym czasie. Wykonana jest ona z metalu w kolorze chrom. Zarówno górny jak i dolny poziom zabezpieczony jest tackami. Dzięki temu na suszące się na dolnym poziomie talerze nie kapie woda ze szklanek czy kubków położonych na górnym poziomie. Taka ociekarka do naczyń może stanowić też wygodną półkę na naczynia. Cechuje się ona estetycznym wyglądem, więc elegancko będzie się prezentowała we wnętrzu szafki. Jej uniwersalna stylistyka sprawdzi się zarówno w przypadku mebli klasycznych jak i nowoczesnych. To funkcjonalny, skuteczny, a przede wszystkim szybki sposób na osuszanie naczyń. Estetyka suszarek ze stali nierdzewnej wygląda efektownie. Materiał wykonania odporny jest też na korozję. Jest on także bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Cechuje się wysoką opornością na działanie środków czyszczących. Dzięki temu doskonale nadaje się do zastosowania w kuchni.

Warto wspomnieć, że prezentowane ociekarki do zabudowy mają ergonomicznie zorganizowany układ suszenia. Zwykle mocuje się je nad zlewem, do którego bezpośrednio ocieka woda. To praktyczne i bardzo wygodne rozwiązanie. Takie suszarki to bardzo ważny element wyposażenia kuchni. Zastosowanie ich nie wymaga żadnych prac montażowych. Dodatkowo wykonane są one z wytrzymałego materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu mamy gwarancję, że posłużą one przez bardzo długi czas i nawet po wielu latach użytkowania nadal zachwycać będą nienaganną stylistyką.

Od inspiracji do zakupu