• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Pomoce montażowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Rodzaj

Rodzaj

Do montażu

Do montażu

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
Blum
×

Listwa montażowa Blum

Pomoce montażowe to praktyczne elementy, które przydają się nie tylko w zakładach stolarskich, ale także podczas majsterkowania w domu. Warto więc zaopatrzyć się w kilka takich akcesoriów, by móc w dowolnej chwili naprawić stare meble lub skonstruować nowe. Prezentowane pomoce montażowe marki Blum cechują się wysoką jakością i wytrzymałością. Marka ta to znane i innowacyjne przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu. Jest to producent praktycznych akcesoriów meblowych takich jak: systemy zawiasów, szuflad, a także podnośników do frontów górnych. Produkty tej firmy stosowane są one na całym świecie. Bogata oferta różnych pomocy montażowych pozwoli na wybór zgodny z osobistymi preferencjami i potrzebami.

Wzorniki marki Blum mają postać uniwersalnej matrycy znakującej. Wykonane są one z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze pomarańczowym. Dedykowane są one do montażu siłowników Aventos, prowadników, TIP-ON, a także prowadnic Tandembox, Lagrabox, Movento i Tandem. Wzorniki takie sprawiają, że obróbka i montaż jest prosty, efektywny i wygodny. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów jak i osób, które lubią majsterkować.
Dostępne są także wzorniki wiertarskie MINIFIX. Służą one do obróbki boków korpusu. Wzorniki te znacznie ułatwiają dokładny montaż pod kątem prostym prowadnic korpusu typu: Metabox i prowadnic standardowych.

Na uwagę zasługują także wzorniki montażowe do zawiasów CLIP. Mają one formę matrycy z punktakiem do obróbki frontów i korpusów pod zawiasy i prowadniki CLIP. Wzorniki te przeznaczone są do przenoszenia wymiarów z drzwi na korpus lub z korpusu na drzwi. Umożliwiają łatwe i szybkie przygotowanie pozycji mocowań zawiasów oraz prowadników krzyżakowych. Pobrane wymiary można przenosić na zmontowany lub niezmontowany korpus.

Ciekawym rozwiązaniem są także wzorniki wiertarskie 65.5070. Dedykowane są one do oznaczania pozycji montażu prowadników krzyżakowych i adapterów do Blumotion i TIP-ON firmy Blum. Wzorniki te ułatwiają przenoszenie wymiarów z drzwi na korpus, przenoszenie pozycji mocować pod prowadniki krzyżakowe Clip i Modul. Dodatkowo modele te mają funkcję wytaczania, dzięki której można dokładnie nawiercić rząd otworów 32 mm. Dzięki takim wzornikom możliwa jest także efektowna i szybka obróbka boków korpusu. W zestawie oprócz wzornika wiertarskiego dołączony jest jeden ogranicznik głębokości wiercenia do wiertła fi 5 mm.

Warto wspomnieć o zestawach narzędziowych do wzorników Tandem T65.1000.02. Zestawy te przeznaczone są do obróbki szuflad standardowych i wewnętrznych na prowadnicach TANDEM. Znacznie ułatwiają one wykonywanie wszystkich niezbędnych otworów montażowych w drewnianych szufladach: pod sprzęgło Tandem, pod bolec mocujący.

Wśród przydatnych pomocy montażowych marki Blum są także kątomierze do doboru zawiasów kątowych i prowadników. Tego typu wzorniki w prosty sposób ułatwiają ustalenie kąta korpusu i dobranie właściwego zawiasu z prowadnikiem. Pomagają dodatkowo ustalić odległości wiercenia hamulca -Blumotion 970A1002. Prezentowany kątomierz wykonany jest z trwałego i elastycznego materiału odpornego na zawilgocenie. Dzięki temu kątomierz jest wytrzymały i wygodny w użytkowaniu.

Niezwykle praktycznymi akcesoriami meblowymi są także metrówki składane. Wykonane są one z drewna lakierowanego. Połączenia poszczególnych odcinków zrobione są natomiast z trwałych metalowych okuć. Metrówka ma długość 200 cm. To doskonała pomoc w codziennych pracach montażowych i remontowych.


Prezentowane pomoce montażowe marki Blum to praktyczne i funkcjonalne akcesoria. Dzięki nim wszystkie wykonywane prace związane z majsterkowaniem i remontem staną się łatwiejsze i będą dużo szybciej przebiegać.

Od inspiracji do zakupu