• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Elementy uzupełniające Pinio

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Marki
Marki
Kolor
Kolor
Materiał
Materiał
Rodzaj elementu
Rodzaj elementu
Kolekcje
Kolekcje
Szerokość
Szerokość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
Pinio
Pinio

Pinio jest polską marką, która od 30 lat tworzy wyjątkowe meble sosnowe dla najmłodszych. Stonowana kolorystyka wpływa kojąco zarówno na rodziców, jak i na dzieci oraz stanowi doskonałe tło dla wielobarwnych zabawek. Producent stawia na wysoką jakość, bezpieczeństwo i ciekawe projekty, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

Pinio
Marki: Pinio
×
Szuflada SWING 200x90 Szuflada SWING 200x90 Szuflada SWING 200x90
prev
next
Szuflada SWING 140x70 Szuflada SWING 140x70 Szuflada SWING 140x70
prev
next
Szuflada 200x90 Szuflada 200x90 Szuflada 200x90 Szuflada 200x90
prev
next
Szuflada 200x90
549 PLN
Szuflada 140x70 Szuflada 140x70 Szuflada 140x70 Szuflada 140x70 Szuflada 140x70 Szuflada 140x70 Szuflada 140x70 Szuflada 140x70
prev
next
Szuflada 140x70
359 PLN
Szuflada 120x60 Szuflada 120x60 Szuflada 120x60 Szuflada 120x60 Szuflada 120x60 Szuflada 120x60 Szuflada 120x60 Szuflada 120x60 Szuflada 120x60
prev
next
Szuflada 120x60
319 PLN

Elementy uzupełniające Pinio

Pinio to polska marka produkująca meble dla dzieci. Należy do producenta Drewnostyl, który od 1992 roku specjalizuje się w wytwarzaniu mebli z drewna sosnowego. Firma działa na rynku polskim oraz w innych krajach Europy. Meble dedykowane najmłodszym stanowią wizytówkę firmy. Producent w swoich wyrobach stawia na jakość oraz ciekawą stylistykę.

W przypadku małych pociech, które od pierwszych chwil są ciekawe świata nietrudno o zniszczenia, dlatego producent pomyślał o tym, włączając do swojej oferty elementy uzupełniające Pinio. Dzięki temu, w przypadku, gdy mebel ulegnie uszkodzeniu nie zawsze musi zachodzić potrzeba wymieniania go na nowy. W niektórych sytuacjach wystarczy jedynie wymiana niektórych elementów. To świetne rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że dzieci rosną i zachodzi wtedy potrzeba zmiany aranżacji pokoju. Elementy uzupełniające Pinio to ogromna korzyść dla wielu rodziców pozwalające zaoszczędzić często niemałą ilość pieniędzy.

Oferta została dostosowana w taki sposób, aby wszystkie elementy Pinio doskonale współgrały z innymi. Producent zadbał o to, aby poszczególne akcesoria pasowały do kolekcji mebli Basic, Barcelona, Marsylia, Moon oraz innych. Wśród elementów uzupełniających Pinio znajdują się akcesoria do łóżek, skrzynki do regałów oraz dodatkowe półki.

Szuflady wymiarami dostosowane są do łóżek z oferty Pinio. Dostępne są w różnych wariantach dzięki czemu bezproblemowo możemy dopasować odpowiedni. Dzięki tego typu praktycznemu i pojemnemu rozwiązaniu możemy w łatwy sposób pomieścić wszystko co niezbędne do spania - pościel, prześcieradło, poduszki, a także zabawki. W szufladach zamontowane zostały kółka, które pozwalają na wygodne i bezgłośne wysuwanie ich z łóżek. Producent dba o najwyższą jakość i bezpieczeństwo swoich wyrobów, dlatego szuflady do łóżeczek malowane są ekologicznymi farbami wodnymi, które eliminują czynniki mogące wywołać alergie u dzieci, a także zapewniają prawidłowe oddychanie podczas snu. Wszystkie szuflady dostępne są w kolorze białym, dlatego doskonale będą pasować do każdego pokoju dziecięcego.

Elementy uzupełniające Pinio to również półki do szafek, o których warto pomyśleć, jeżeli nasza pociecha dorasta i zaczyna powoli brakować regałów do przechowywania kolejnych przedmiotów czy ubrań. Dzięki dodatkowym uchwytom dostępnym w zestawie możemy samodzielnie w prosty sposób je zamontować. Półki dostępne są o różnych wymiarach, aby pasowały do innych szaf tego producenta. W ofercie dostępna jest również skrzynka do regału na kółkach, dzięki której od małego możemy nauczyć naszą pociechę dbania o porządek i przechowywania swoich drobiazgów.

Zostało już przez nas podkreślone, że dla Pinio jednym z najważniejszych priorytetów jest bezpieczeństwo. W ofercie tego producenta nie mogło zabraknąć więc barierek chroniących przed upadkiem co jest szczególnie istotne zwłaszcza w domach, w których są bardzo małe dzieci. Można je zamontować z boku łóżka i nie martwić się, że podczas snu naszemu maluchowi może zagrażać niebezpieczeństwo wypadnięcia.

Pokój dziecięcy wymaga częstych zmian ze względu na to, że nim się obejrzymy nasze dzieci stają się coraz większe i zmieniają się także ich potrzeby. Doświadczony producent na rynku mebli Pinio wie o tym doskonale i dlatego oferuje elementy uzupełniające, które pozwalają na dostosowanie pokoju dziecięcego do aktualnych potrzeb naszego podopiecznego. Elementy uzupełniające Pinio są tym, co niezbędne do prawidłowego wyposażenia kącika dla najmłodszych i zapewnienia spokoju ich rodzicom na długi czas.

Od inspiracji do zakupu