• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Fotele

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Ilość nóg

Ilość nóg

Materiał

Materiał

Rodzaj nóg

Rodzaj nóg

Styl wykonania

Styl wykonania

Rozkładanie

Rozkładanie

Kolor

Kolor

Wysokość oparcia

Wysokość oparcia

Dodatkowe opcje

Dodatkowe opcje

Kolekcje

Kolekcje

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
Etap Sofa
×
prev
next
+254
1 318,00 PLN
prev
next
-20%
2 680,00 PLN3 350,00 PLN
prev
next
Nowość
+205
1 037,00 PLN
prev
next
Nowość
+264
1 420,00 PLN
prev
next
-20%
1 507,00 PLN1 883,75 PLN
prev
next
+264
1 634,00 PLN
prev
next
+264
1 131,00 PLN
+264
1 692,00 PLN
prev
next
+264
1 338,00 PLN
prev
next
+216
2 438,00 PLN
prev
next
+254
1 887,00 PLN
prev
next
+241
1 760,00 PLN
prev
next
+264
1 583,00 PLN
Nowość
+68
2 072,00 PLN
prev
next
Nowość
+205
983,00 PLN
prev
next
+255
1 629,00 PLN
prev
next
Nowość
+215
1 190,00 PLN
prev
next
+264
1 615,00 PLN
prev
next
+254
1 782,00 PLN
prev
next
Nowość
+215
1 394,00 PLN

Fotele Etap Sofa

Nasi klienci, zapytani o to, co cenią sobie najbardziej w meblach wypoczynkowych, jednogłośnie wskazują na jedną cechę: wygodę. W oparciu o te potrzeby powstała oferta naszego sklepu internetowego, w którym umieściliśmy takie kolekcje jak fotele Etap Sofa. Jest to najwyższa klasa komfortu, którą zapewnia specjalnie opracowana konstrukcja każdego mebla oraz zastosowane materiały, dzięki którym siadając w fotelu poczujemy się w pełni zrelaksowani i odprężeni.

Warto na wstępie zaznaczyć, że fotele Etap Sofa wyróżniają się pośród innych nie tylko ze względu na swoją niebywałą wygodę. Meble te cechuje również bardzo atrakcyjny wygląd, który łączy w sobie ponadczasowe, sprawdzone rozwiązania i elementy typowe dla nowoczesnych trendów. Dzięki temu meble będziemy mogli umieścić zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylach klasycznych jak również nowoczesnych.

Meblem, na który nasi klienci stawiają najczęściej jest niezawodny fotel uszak o nazwie Henry. Jest to ponadczasowy typ mebla, który niezmiennie od lat pojawia się w różnorodnych wnętrzach, za każdym razem wprawiając w zachwyt. To mebel idealny do tego, aby zasiąść w nim wieczorową porą i zatopić się w ciekawej lekturze. Jego romantyczny charakter sprawdzi się świetnie przede wszystkim w kobiecych wnętrzach, jako element sypialni lub dodatek do damskiej toaletki. Panowie nie powinni czuć się jednak zniechęceni, ponieważ fotel jest bardzo uniwersalny i sprawdzi się również we wnętrzach urządzonych w męskim stylu. Wystarczy, że dobierzemy odpowiedni kolor obicia.

Czy wspomnieliśmy już, że fotele Etap Sofa to przede wszystkim wygoda? Na potwierdzenie tych słów chcielibyśmy zaprezentować fotel Home Cinema, który został wręcz stworzony do tego, aby w nim wypoczywać. Nazwa jest nieprzypadkowa ("home cinema" oznacza w języku angielskim kino domowe), ponieważ zasiadając w fotelu poczujesz się niczym w kinie. Wszystko za sprawą wysokich oparć, które stanowią wygodną podporę dla pleców na całej ich rozciągłości. Regulowane zagłówki, w które został wyposażony pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie poziomu wygody. Wiemy, że prawdziwym miłośnikom komfortu to nie wystarczy, dlatego fotel posiada funkcję relaks, dzięki której możemy możemy rozłożyć fotel i przyjąć najwygodniejszą dla nas pozycję. Wybierając ten fotel do swojego mieszkania sprawdzimy, że stanie się ono ulubionym centrum rozrywki i nie będziemy chcieli się z niego ruszyć. Pragniemy poinformować, że możesz mieć również trudność z wyproszeniem swoich gości, ponieważ gdy już rozsiądą się w miękkim obiciu fotela, mogą nie zechcieć się zbyt szybko z nim rozstać.

Fotele Etap Sofa to najwyższa jakość mebli, dzięki zastosowaniu surowców wysokiej klasy. Znajdziemy tutaj konstrukcje oparte na drewnie oraz metalu, dzięki czemu zachowają trwałość przez długi czas. Obicia wykonane z wysokiej jakości tkanin oraz skóry naturalnej pozwolą utrzymać piękny wygląd mebli nawet wraz z upływem lat. Dzięki dużej dostępności kolorów i ciekawych wzorów, możemy bez problemu znaleźć odpowiednie dla siebie. Prezentowane meble będą świetnym wyborem nie tylko do salonów, ale również do biura czy gabinetu. Szczególnie fotele z funkcją relaks sprawdzą się świetnie w pomieszczeniach lekarskich oraz terapeutycznych, gdzie pacjenci będą mogli w pełni się odprężyć.

Nasi klienci równie chętnie wybierają sofy i narożniki producenta, które pozwalają na jeszcze wygodniejsze ułożenie się. Fotele są jednak rodzajem mebla, którego nie może zabraknąć w żadnym domu, szczególnie takim, w którym mieszkają indywidualiści, pragnący otoczyć się komfortem ze wszystkich stron.

Od inspiracji do zakupu