• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Lustra

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Oświetlenie

Oświetlenie

Styl wykonania

Styl wykonania

Rodzaj lustra

Rodzaj lustra

Materiał

Materiał

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Kształt lustra

Kształt lustra

Kolor

Kolor

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
industrialne
×

Lustra industrialne

Lustra to nie tylko praktyczny przedmiot służący do przeglądania się. To dodatek dekorujący wnętrze, którego nie może zabraknąć w eleganckim i stylowym domu. Lustra ze względu na swoją stylistykę wpływają na wygląd wnętrza i nadają mu odpowiedniego charakteru. Dodatkowo przy pomocy tych przedmiotów można optycznie powiększyć zbyt małą przestrzeń, rozjaśnić ją lub zatuszować jej pewne niedoskonałości. Prezentowane lustra industrialne zachwycają swoim niebanalnym designem. Takie lustra doskonale będą się prezentować w nowoczesnych przemysłowych wnętrzach w stylu industrialnym. Mogą być też ciekawym dodatkiem w klasycznych aranżacjach, do których wprowadzą, nutkę nowoczesności i nieco industrialnego charakteru.


Lustra industrialne cechują się surowością i minimalizmem, który doskonale podkreśla przemysłowy klimat industrialnych pomieszczeń, ale urzeka także miłośników stylu minimalistycznego. Wśród nich niezwykle stylowe lustra o owalnym kształcie. Cienka rama została zrobiona z aluminium i wykończona w kolorze czarnym. Jej końce są wygięte i łączą się ze sobą w górnej części lustra. Umieszczona tam została designerska śruba z kółkiem. To wystarczy by całość prezentowała się niezwykle oryginalnie i gustownie.
Równie efektownie wyglądają duże okrągłe lustra z ramą zrobioną z metalu. W tym przypadku rama jest szeroka i pomalowana na kolor czarny, a tafla lustra osadzona w środkowej jego części. Całość daje niezwykły efekt wizualny. Takie lustro doskonale prezentuje się samodzielnie jak również można zrobić ciekawą kompozycję składającą się z kilku takich luster o różnej wielkości.

Lustra w ramie o klasycznym prostokątnym lub kwadratowym kształcie to z kolei świetne rozwiązanie nie tylko do nowoczesnych, przemysłowych pomieszczeń. Takie modele dobrze będą się też prezentowały w tradycyjnie urządzonych wnętrzach. Ich rama zrobiona jest z żelaza malowanego proszkowo na kolor ciemnoszary. Szkło lustra jest na bazie MDF. Taki model doskonale sprawdzi się w gustownym przedpokoju, w którym oprócz dekoracji będzie spełniał także swoją funkcję użytkową. Odpowiednio umieszczone w pomieszczeniu z pewnością wydobędą wszystkie jego zalety i podkreślą jego klimat.


Ciekawym rozwiązaniem są także designerskie lustra industrialne. Dobrym przykładem mogą tu być wąskie i bardzo długie modele. Lustra te osadzone są w żelaznej, woskowanej ramie. Zawieszone na ścianie zajmują sporą jej część. Takie modele doskonale będą wyglądać w równie oryginalnych co one pomieszczeniach. Podkreślą nietuzinkowy klimat takich wnętrz. Będą przykuwać wzrok i budzić zainteresowanie.
Podobnie rzecz się ma z lustrami typu Window, których tafla podzielona jest ramą na kwadraty. Rama zrobiona została z żelaza. Tafla lustra ma nietypowe tło. Modele te także są podłużne i bardzo wąskie. Umieszczone we wnętrzu z pewnością staną się jego najatrakcyjniejszym elementem dekoracyjnym. Doskonale będą się prezentować w otoczeniu niebanalnych mebli np. stylowej komody, stołu lub regału.

Prezentowane lustra wyróżniają się nietuzinkowym wyglądem, obok którego nie można przejść obojętnie. Bogata oferta różnych luster industrialnych pozwoli na wybór zgodny z własnymi upodobaniami i preferencjami. Z pewnością pozwoli to na stworzenie wielu ciekawych aranżacji. Wśród prezentowanych modeli na pewno znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy nowoczesnych wnętrz o surowym lub minimalistycznym charakterze, jak również Ci, którzy wolą tradycyjne aranżacje.


Od inspiracji do zakupu