• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Lustra

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Oświetlenie

Oświetlenie

Rodzaj lustra

Rodzaj lustra

Kształt lustra

Kształt lustra

Styl wykonania

Styl wykonania

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor
przedpokój
×
prev
next
949,00 PLN
prev
next
1 291,00 PLN
prev
next
850,00 PLN
prev
next
1 299,00 PLN
prev
next
-19%
185,00 PLN229,00 PLN
prev
next
440,00 PLN
prev
next
440,00 PLN
prev
next
699,00 PLN
prev
next
390,00 PLN
prev
next
790,00 PLN
prev
next
2 600,00 PLN
prev
next
660,00 PLN
prev
next
1 099,00 PLN
prev
next
1 814,00 PLN
prev
next
177,00 PLN
prev
next
390,00 PLN
prev
next
660,00 PLN
prev
next
590,00 PLN
prev
next
1 750,00 PLN
prev
next
315,00 PLN
prev
next
290,00 PLN
prev
next
590,00 PLN
prev
next
220,00 PLN
prev
next
2 114,00 PLN
prev
next
+14
5 420,00 PLN
prev
next
1 099,00 PLN
prev
next
410,00 PLN
prev
next
1 150,00 PLN
prev
next
1 700,00 PLN
prev
next
-20%
287,00 PLN359,00 PLN
prev
next
1 900,00 PLN

Lustra do przedpokoju

Lustra umieszczone w przedpokoju to niezwykle częste rozwiązanie wprowadzane w wielu domach — odgrywają ważną rolę praktyczną oraz dekoracyjną. Element wyposażenia, jakim jest lustro, docenią Państwo zwłaszcza w małym i wąskim przedpokoju, ponieważ powiększy go optycznie. Ważne jest, aby lustro w przedpokoju było na tyle duże, abyśmy mogli zobaczyć całą swoją sylwetkę.

Duże lustro umieszczone w przestrzeni przedpokoju to nieoceniona wygoda — pozwala nam bez przeszkód sprawdzić wygląd całej naszej sylwetki oraz przywdzianego stroju. Lustro może być powieszone w przedpokoju na ścianie, jeśli natomiast jest zbyt ciężkie — ze względu na wielkość lub pokaźne ramy, może zostać postawione na podłodze, oparte o ścianę. Takie rozwiązanie szczególnie polecane jest w mieszkaniach, gdzie nie ma małych dzieci ani zwierząt, w innym przypadku mogłoby się okazać nie do końca bezpieczne. Jeśli przedpokój nie jest zbyt duży lub jego projekt nie przewidywał wystarczająco miejsca na lustro, to warto zamontować je na froncie szafy lub drzwiach — w ten sposób dobrze doświetlimy przedpokój.

Do przedpokoju aranżowanego na styl nowoczesny idealnie sprawdzi się lustro w prostej ramie, a kolei w przedpokojach stylizowanych i klasycznych lustro może być bogato zdobione — złotymi ornamentami lub kryształkami. Jedną z ciekawszych form dekoracyjnych jest lustro do przedpokoju pozbawione ram.

W przypadku wybierania lustra do przestrzeni przedpokoju bardzo ważną sprawą jest jego właściwe oświetlenie — światło powinno padać na osobę stojącą przed lustrem od przodu. W pobliżu lustra warto umieścić stolik, szafkę lub półki, na których będzie można przechowywać niezbędne akcesoria, odstawić na chwilę torebkę lub inne przedmioty, które zabieramy ze sobą, wychodząc na zewnątrz. Wybór odpowiedniego modelu lustra zależy w dużej mierze od jego głównego przeznaczenia — powinno być to najważniejsze kryterium dokonanej decyzji zakupu. Jeśli zależy Państwu na realistycznym odbiciu, do przedpokoju powinno być wybrane lustro o odbiciu srebrnym, natomiast jeśli lustro będzie pełnić wyłącznie funkcję ozdobną warto dopasować go do mebli i stylu wnętrza.

Oprócz funkcji użytkowej lustro posiada także inne walory, często wykorzystywane w aranżacji stylowych wnętrz, m.in.: doskonale powiększa oraz rozświetla przestrzeń, odbijając promienie świetlne wpadające do wewnątrz. Poza tym nada wąskiemu przedpokojowi poczucia lekkości oraz przestronności. Brązowe lustro ociepli chłodne wnętrze, nadając mu aksamitnego wyglądu, natomiast lustro grafitowe sprawi, że przestrzeń będzie wydawała się bardziej wyrafinowana i dokładnie przemyślana.

Warto pamiętać, że lustra idealnie komponują się z wysokiej jakości materiałami, takimi jak drewno czy płyta laminowana o strukturze drewna. Opisane połączenie będzie wspaniale wyglądało w otoczeniu mebli nowoczesnych, jak i stylowych — klasycznych, co znacznie ułatwi Państwu aranżacje pomieszczenia. O tym, jakie lustro do przedpokoju jest najlepsze, zdecyduje funkcja oraz wystrój samego przedpokoju, jak również Państwa indywidualny gust.

Lustro nie zawsze musi pełnić głównie funkcję użyteczną — a wręcz przeciwnie eleganckiego i wyszukanego dodatku dekoracyjnego. Lustra z gładką taflą również będą mogły posłużyć Państwu za dekoracje, wystarczy, że ich rama będzie zdobiona lub w kreatywny sposób ozdobiona. Wybór lustra do przedpokoju to prawdziwe pole do popisu dla aranżacyjnej wyobraźni. Jest to uniwersalny element wyposażenia, który będzie pasował do przestrzeni przedpokoju niezależnie do wybranego przez Państwa stylu. Praktycznym dodatkiem wielu luster jest jego podklejenie folią bezpieczną, która będzie skutecznie chronić przed skaleczeniem podczas zbicia lustra.

Na stronie sklepu internetowego meble.pl znajdziecie Państwo lustra, do których produkcji użyto najwyższej klasy materiałów. Serdecznie zachęcamy do zakupów!

Od inspiracji do zakupu