• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Bestsellery

×
prev
next
Bestseller
-39%
469,00 PLN765,00 PLN
(4 opinie)
prev
next
Bestseller
-35%
419,00 PLN645,00 PLN
(2 opinie)
prev
next
prev
next
prev
next
-15% z kodem lato-15
Bestseller
579,00 PLN
prev
next
Bestseller
-38%
429,00 PLN695,00 PLN
(2 opinie)
prev
next
Bestseller
-23%
379,00 PLN495,00 PLN
prev
next
prev
next
Bestseller
-54%
299,00 PLN645,00 PLN
prev
next
Bestseller
-12%
699,00 PLN795,00 PLN
-15% z kodem lato-15
prev
next

Meble biurowe

Biuro to wizytówka każdej firmy, zarówno tej mniejszej kilkuosobowej, jak i większej — o charakterze korporacyjnym. To tutaj przyjmowani są klienci oraz partnerzy biznesowi, dlatego meble do biura powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również eleganckie. Trzeba zwrócić uwagę na to, by były dostosowane do ustawienia na nich takich elementów wyposażenia biura jak: komputery, drukarki, skanery, faksy czy niszczarki do dokumentów. To nie wszystko! Dla pracowników biuro staje się niejako drugim domem, ze względu na spędzaną w nim ilość czasu. Meble biurowe, takie jak: biurka, krzesła lub fotele powinny mieć charakter ergonomiczny. Tylko w ten sposób zapewnisz pracownikom komfort i wygodę. Źle dobrane krzesło biurowe ma niekorzystny wpływ na zdrowie jego użytkownika.

Rozglądając się za meblami biurowymi, na pewno staniesz przed dylematem, jak dużą kwotę przeznaczyć na ich zakup. Należy pamiętać, że warto trochę dopłacić i kupić meble do biura lepszej jakości, które posłużą Ci i Twoim pracownikom przez długie lata. Niezależnie od tego, czy Twoje meble biurowe i gabinetowe mają stanąć we wnętrzu w stylu retro, kolonialnym czy też minimalistycznym, na pewno trzeba znaleźć takie, które dobrze wkomponują się w pomieszczenie, w którym będą się znajdować.

Nie zapominajmy również o stole i krzesłach do części jadalnej, gdzie pracownicy będą spędzać przerwy, odpoczywając pomiędzy obowiązkami związanymi z pełnionym zawodem. W przypadku większych przestrzeni warto również wydzielić część konferencyjną, gdzie będą odbywać się spotkania z pracownikami, oraz z poszczególnymi klientami. Wspominana przestrzeń pobudzi do kreatywnego myślenia i działania, jak również sprawnej wymiany informacji. Warto zastanowić się nad zakupem mebli otwartych, w których strukturach będą Państwo mogli prezentować osiągnięcia firmy, dokumenty lub zakres działania. Z drugiej strony meble zamknięte, na kluczyk lub szyfr dadzą Państwu większą dyskrecję oraz możliwość zabezpieczenia zawartości.

Coraz więcej osób decyduje się na urządzenie biura we własnych czterech kątach. W takim wypadku meble gabinetowe muszą dobrze współgrać ze stylem panującym w całym domu. Spośród mebli biurowych i gabinetowych oferowanych przez producentów wymienionych w ofercie sklepu meble.pl, należy wybrać takie, które są wygodne, funkcjonalne oraz praktyczne. Trzeba oczywiście zastanowić się, czego na co dzień będziesz potrzebować. Tak czy inaczej, w domowym biurze przydadzą się takie meble, jak: biurko, fotel i szafki na dokumenty. Jeśli chcesz w swoim domowym biurze przyjmować klientów, należy zakupić niewielką sofę, albo przynajmniej fotel lub dodatkowe krzesło biurowe. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na przechowywanie dokumentów, warto rozważyć zakup przynajmniej niewielkiej meblościanki.

Ważnym aspektem każdego środowiska pracy z pewnością jest oświetlenie. W dużej mierze od niego zależy produktywność, poziom zmęczenia oraz samopoczucie pracownika. Oprócz jasnego, nierażącego światła naturalnego, w pomieszczeniu musi znajdować się lampa dająca ciepłe i miłe światło.

Oferowane przez nas meble gabinetowe oraz meble do biura świetnie sprawdzą się zarówno w dużych pomieszczeniach biurowych, jak i w niewielkich gabinetach zaaranżowanych w domu. Estetycznie urządzona przestrzeń oraz panujący porządek to ideał dobrego miejsca do pracy. Liczne szafki umożliwią Państwu dokładnie poukładanie dokumentów, co będzie skutkowała w łatwy dostęp — nie będą Państwo marnować czasu na szukanie potrzebnych papierów. Warto pamiętać, że dobre środowisko pracy przyczynia się do wydajniejszej pracy pracowników — coraz częściej zwracana jest uwaga na pozafinansowe aspekty współpracy. Jasna i otwarta przestrzeń biura będzie pozytywnie wpływała na jakość pracy.

Meble, przy których ludzie będą codziennie spędzać po kilka godzin swojego czasu, powinny być przede wszystkim wygodne oraz dobrej jakości. Gwarantem wspomnianych norm jest wykonanie mebli z odpowiednich materiałów i dogodnych regulacji — powinny swobodnie dopasowywać się do wzrostu i postawy pracownika. Przestrzeń biurowa powinna być przede wszystkim funkcjonalna i ergonomiczna — dostosowana do charakteru działalności oraz potrzeb osób, które z niego korzystają.