• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Meblościanki płyta meblowa

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Marki
Marki
Materiał
Materiał
Miejsce użytkowania
Miejsce użytkowania
Styl wykonania
Styl wykonania
Wykończenie frontu
Wykończenie frontu
Kolor
Kolor
Trend
Trend
Szerokość
Szerokość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×
 

Od inspiracji do zakupu

Meblościanka czy meble modułowe?

Meblościanka czy meble modułowe?

Zastanawiasz się, jak w stylowy sposób zagospodarować przestrzeń salonu (https://www.meble.pl/meble/meble-salonowe/)? W końcu salon to przestrzeń, w której udajemy się na wypoczynek po ciężkim dniu, lecz także pełni on funkcję reprezentacyjną — zapraszamy do niego gości w celu wspólnego delektowania się kawą oraz rozmowy. Salon uznawany jest za serce domu, ponieważ to najczęściej wykorzystywana przestrzeń użytkowa. Wspomniana przestrzeń powinna być urządzona jednakowo w sposób praktyczny, a także elegancki, który podkreśli estetykę aranżacji stworzonych w innych pomieszczeniach. Aranżacja salonu nie jest zbyt prostym zadaniem — należy pamiętać, że potrzeba wyczucia stylu oraz wielkości wnętrza, wybrane meble nie powinny go przytłaczać, lecz wizualnie powiększać i nadawać aspektu lekkości oraz świeżości. Jednym z atrakcyjniejszych rozwiązań, które można wprowadzić do wspomnianego wnętrza, są nowoczesne meblościanki lub meble modułowe — to praktyczne rozwiązania, które pozwolą urządzić pomieszczenie w spójnej stylistyce, a także zagwarantują odpowiednią przestrzeń do zorganizowania oraz przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Zatem, co lepiej sprawdzi się w salonie: meblościanka czy meble modułowe?

Szafka RTV w stylu glamour

Szafka RTV w stylu glamour

Styl glamour już wiele lat temu podbił serca miłośników nowoczesnego wzornictwa. Jest on kojarzony ze stylem nowojorskim, ale różni się od niego tym, że za punkt odniesienia bierze estetykę baroku. Charakterystyczne cechy mebli glamour to przede wszystkim odważne połączenia dawnych i współczesnych wzorców, zestawienie odcieni różu z fioletem, a także łączenie różnych estetyk. Szafka RTV w stylu glamour może nawiązywać do baroku i jego finezyjnych form przy jednoczesnym zastosowaniu innowacyjnych materiałów, jak płyta MDF, stal lub szkło.

Jak zamienić szary salon w jasną, radosną przestrzeń?

Jak zamienić szary salon w jasną, radosną przestrzeń?

Szary salon to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań kolorystycznych w naszych domach. Wielu z nas uważa, że to bezpieczny sposób, w którym w zasadzie nie da rady nic zepsuć. To nie lada błąd, ponieważ salon w szarościach i beżach wymaga dobrego podkreślenia w postaci nietuzinkowego wyposażenia oraz mebli. Sprawdź, jak wygląda szary salon w nowoczesnej aranżacji i wybierz coś dla siebie, aby nie popełnić wystrojowego faux pas. Zanim przejdziemy do sposobów na ożywienie szarego salonu, zdefiniujmy, czym właściwie on jest. Mówiąc o szarym salonie, mamy na myśli jednolite ściany w nie wyróżniającym się kolorze oraz przeciętne podłogi. Szary salon to zazwyczaj na pierwszy rzut oka przestrzeń pozbawiona życia i energii. Możemy jednak z nią sobie poradzić, dobierając odpowiednie meble oraz dodatki. Pierwsze co przychodzi nam na myśl, to szary salon urozmaicony wyrazistymi akcentami w postaci kolorowych mebli czy dodatków. Szary salon wręcz potrzebuje kolorowych elementów, które będą świadczyły o jego wyjątkowości. Z poniższego tekstu dowiesz się, w jaki sposób należy właściwie wypełnić jego przestrzeń, aby stał się przytulną przestrzenią wypoczynku dla całej rodziny. Przedstawiamy Wam szary salon, inspiracje i pomysły na miarę XXI wieku!

Funkcjonalne regały biblioteczne na co dzień

Funkcjonalne regały biblioteczne na co dzień

Ktoś kiedyś powiedział, że książki to najlepsi przyjaciele człowieka. Coś w tym jest, bo przecież o tym, że książki mają duszę poznaliśmy się nieraz. Co więcej - o przyjaciół należy dbać. A jak możemy zadbać o nasze książki? Zapewnić im odpowiednie przechowywanie i ekspozycję, żeby zawsze był do nich łatwy dostęp. A w czym nasze książki prezentują się najlepiej? Zdecydowanie jedyną słuszną odpowiedzią na to pytanie są funkcjonalne regały biblioteczne, które spotykamy w naszych domach. Sprawdź, jaki regał biblioteczny dobrze sprawdzi się w Twojej przestrzeni i czym powinien być uzależniony jego wybór. Dlaczego regały na książki mogą sprawić tyle kłopotu już na etapie wyboru? Dlatego, że trzeba dobrze przyłożyć się do tego zadania, aby nasz mebel stał się idealną ozdobą przestrzeni. Posiadanie dużej ilość książek to niemały powód do dumy, dlatego właściwe wyeksponowanie ich może stać się najlepszą dekoracją wnętrza, bez konieczności kupowania zbędnej ilości dodatków i wyszukanych mebli. Aby osiągnąć to założenie powinniśmy dobrać regał, który właściwie dopasuje się do naszego rodzaju aranżacji, będzie funkcjonalny oraz po prostu będzie nam się podobał.