• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Pufy i podnóżki

pokój dziecka
×
prev
next
-25%
259,00 PLN345,00 PLN
prev
next
69,00 PLN
prev
next
62,00 PLN
prev
next
62,00 PLN
prev
next
62,00 PLN
69,00 PLN
prev
next
71,00 PLN
Nowość
264,00 PLN
Nowość
279,00 PLN
prev
next
+14
190,00 PLN
prev
next
+355
135,00 PLN
prev
next
334,00 PLN
prev
next
+13
130,00 PLN
prev
next
148,00 PLN
prev
next
prev
next
432,00 PLN
prev
next
347,00 PLN
prev
next
470,00 PLN
prev
next
+2
206,00 PLN
prev
next
+5
49,00 PLN
prev
next
347,00 PLN
prev
next
432,00 PLN
prev
next
90,00 PLN
prev
next
+1
200,00 PLN
prev
next
+14
79,00 PLN
prev
next
219,00 PLN
prev
next
592,00 PLN
prev
next
Nowość
+8
309,00 PLN
prev
next
284,00 PLN
prev
next
208,00 PLN

Pufy dziecięce i młodzieżowe

Poszukując odpowiednich mebli dla najmłodszych domowników na należy pominąć prezentowanych w naszej ofercie puf. To meble, które rewelacyjnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, nie tylko ze względu na swoje rozmiary dopasowane do potrzeb najmłodszych, ale również dzięki wysokiej użyteczności i dostępności wielu atrakcyjnych form. W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy szeroki wybór różnorodnych wariantów puf, dzięki czemu można wybierać spośród wielu ciekawych modeli.

Bardzo dużą popularnością cieszą się pufy w formie worka. To typ bardzo miękkiego siedziska, wypełnionego specjalnym granulatem, który zapewnia niezwykle komfortowe użytkowanie. Pufy wspaniale dostosowują się do kształtu naszego ciała. Można uformować je w dowolny sposób, dzięki czemu sprawimy sobie przez to ponadprzeciętny relaks. Pufy są na tyle duże, że mogą korzystać z nich zarówno dzieci jak i dorośli. Maluchy będą mogły się w nich nawet zdrzemnąć. Pufy tego typu poleca się w szczególności osobom z bólami pleców oraz po rekonwalescencji. Będą zatem świetnym wyborem do pokoju dziecka, które dużą ilość czasu spędza przy biurku przed ekranem komputera. Rozwiązanie to odciąży jego kręgosłup i pozwoli zapobiec poważnym problemom z układem kostnym w dorosłości. Pufy są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Różnią się także rodzajem zastosowanych tkanin.

Do pokojów małych dzieci polecamy również pufy o kształcie zwierzaków. Puchata owieczka, uszaty królik, a może łaciata krówka? Rozwiązań w tym zakresie jest naprawdę wiele. Możesz zdecydować się na ulubionego zwierzaka swojego dziecka, dzięki czemu sprawisz mu nie tylko wygodny mebel do siedzenia, ale również ogromną atrakcję do jego pokoju. Doskonałym rozwiązaniem są również pufy z pojemnikiem. To świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego, w którym często brakuje wolnego miejsca, zatem świetnie sprawdzają się meble wielofunkcyjne jak te. Pufy dziecięce i młodzieżowe z pojemnikiem posiadają specjalny schowek, w którym można przechowywać książki, zabawki oraz mnóstwo innych przedmiotów. Wybierając tak praktyczne meble nie musisz martwić się, że pluszaki, lalki czy samochodziki będą ciągle porozrzucane po podłodze, ponieważ od teraz będzie można je łatwo i szybko schować.

Dla najmłodszych użytkowników polecamy pufy z atrakcyjnymi dla dziecięcych gustów motywami. Świetna propozycją dla chłopców może być pufa z motywem piłki do gry w nogę, natomiast w pokoju dziewczynek świetnie sprawdzą się pufy z nadrukowanym pluszakiem lub jednorożcem. Przygotowaliśmy również nieco bardziej uniwersalne modele, które będą mogły łatwo dopasować się do aranżacji pokoju dorastającego nastolatka. Niezwykle miękkie i miłe w dotyku tkaniny będą doskonale się sprawować i zapewniać przyjemne użytkowanie.

Prezentowane w naszym sklepie internetowym pufy dziecięce i młodzieżowe mogą również służyć jako podnóżki dla dzieci. Ustawione przy sofie lub fotelu zapewnią jeszcze większy komfort i wygodę podczas wypoczynku. Jak nietrudno więc zauważyć, pufy to bardzo wielofunkcyjne meble, które mogą służyć zarówno jako wygodne siedzisko, schowek na zabawki i akcesoria oraz podnóżek dla dzieci. Dodatkowo zakup tak praktycznego mebla nie musi się wiązać z dużymi kosztami, ponieważ pufy w sklepie meble.pl dostępne są już od kilkudziesięciu złotych. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych rodziców do sprawdzenia naszej wyjątkowej oferty. Zapewniamy, że podarowanie swojemu dziecku tak wyjątkowego elementu wyposażenia do jego pokoju sprawi, że będzie ono bardzo zadowolone.Serdecznie zapraszamy do dokonywania zakupów!

Od inspiracji do zakupu