• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Stoły

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Styl wykonania

Styl wykonania

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Rozkładanie

Rozkładanie

Rodzaj nóg

Rodzaj nóg

Wielkośc stołu

Wielkośc stołu

Kształt blatu

Kształt blatu

Kolor podstawy

Kolor podstawy

Marki

Marki

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Szerokość

Szerokość
ogród
×
Bestseller
316,00 PLN
prev
next
prev
next
prev
next
1 264,00 PLN
prev
next
prev
next
prev
next
11 829,00 PLN
prev
next
10 993,00 PLN
prev
next
prev
next
prev
next
8 902,00 PLN
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
4 143,00 PLN
+10
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
2 978,00 PLN
+11
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
7 995,00 PLN
+8
prev
next
10 165,00 PLN
prev
next
prev
next
12 655,00 PLN
prev
next
prev
next
11 069,00 PLN
prev
next
6 494,00 PLN
prev
next
prev
next

Stoły do ogrodu

Stół to niezwykle praktyczny mebel, który jest podstawowym elementem wyposażenia każdego domu. Dzięki niemu możliwe jest zjedzenie w sposób komfortowy różnych posiłków. Z tego względu mebel ten sprawdza się nie tylko w jadalni lub salonie, ale także na zewnątrz w przydomowym ogrodzie lub na tarasie. Dodatkowo ze względu na swoje walory estetyczne stół wpływa też na wygląd pomieszczenia i jego charakter. Prezentowane stoły ogrodowe cechują się starannym wykonaniem i elegancją. Pozwolą stworzyć elegancką i stylową aranżację na tarasie lub na werandzie. Wśród nich stoliki wykonane z różnych materiałów, między innymi stoły plastikowe, które są odporne na różne warunki atmosferyczne.

Stół ogrodowy Klay to elegancki stół o nowoczesnej stylistyce. Ustawiony jest on na czterech nogach, które wraz z ramą i blatem zostały wykonane z aluminium malowanego proszkiem epoksydowym. Wkręty zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Stół ten pomalowany jest na kolor biały. Taka stylistyka wspaniale wpisuje się we współczesne aranżacje. Dodatkowo stół jest rozkładany, dzięki czemu pozwoli na ugoszczenie wielu osób i stworzy idealne warunki do uczty przy grillu lub kawie na świeżym powietrzu. Warto wspomnieć, że stół ten wykonany jest z bardzo odpornych na wszelkie warunki atmosferyczne materiałów, dzięki czemu będzie zachwycał swoim nienagannym wyglądem przez wiele lat. Do takiego stołu wystarczy dobrać zestaw krzeseł o podobnej stylistyce, by stworzyć elegancką i kompletną aranżację ogrodu.

Na uwagę zasługuje także nowoczesny stół, którego blat i podstawa zostały wykonane z tworzywa sztucznego ABS. Stół ten składa się z niewielkiego okrągłego blatu, który umieszczony został na stożkowatej podstawie. Całość pomalowana jest na kolor szary. Dodatkowo na środku stołu na blacie wbudowana została donica z dozownikiem wody w podstawie. Taki stół doskonale będzie prezentował się na niewielkiej przestrzeni np. na balkonie lub w małym ogródku. Pozwoli wypić ulubioną kawę lub herbatę w otoczeniu przyrody.
Dostępne są także nowoczesne stoły ogrodowe z trójkątnym blatem o zaokrąglonych rogach. Nogi stołu zostały zrobione z lakierowanego na czarno lub biało metalu, natomiast blat wykonany jest z tworzywa sztucznego także w kolorze białym lub czarnym do wyboru. Takie ciekawe zestawienie materiałów wykonania daje prosty, a jednocześnie bardzo stylowy i wytrzymały mebel, który świetnie prezentuje się na zewnątrz.

Ciekawym rozwiązaniem są także designerskie stoły ogrodowe. Dobrym przykładem mogą być stoły, które w całości zrobione są z metalu. Te meble ogrodowe posiadają przetarcia,rysy i zadrapania. To celowy zabieg, który pozwala uzyskać efekt naturalnej starości. Stół z okrągłym blatem pomalowany na kolor zielony wyróżnia się finezyjnymi zdobieniami umieszczonymi na jego podstawie. Także blat w tym przypadku wygląda nietuzinkowo. Składa się z ułożonych w koło metalowych listew, które w środku połączone są ozdobnym kołem. Takie meble pozwolą stworzyć niezwykle urokliwy ogród rodem z dawnych epok.

Równie efektownym choć zupełnie innym designem cechuje się stół Elite Uno. Wykonany jest on w całości z metalu. Blat zrobiony został z siatki metalowej. Cechą charakterystyczną tych stołów jest zagięty jeden bok mebla, który jednocześnie stanowi trzecią nogę ,a tym samym podstawę stołu. Daje to niezwykły efekt wizualny. Takie stoliki umieszczone na tarasie lub w ogrodzie będą przykuwać wzrok i budzić zainteresowanie. Z pewnością staną się najbardziej atrakcyjnym elementem aranżacji.

Tak bogata oferta różnych stolików ogrodowych pozwoli na wybór zgodny z osobistymi preferencjami i potrzebami i zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.Od inspiracji do zakupu