• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Szafki

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Styl wykonania

Styl wykonania

Rodzaj szafki

Rodzaj szafki

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Ilość szuflad

Ilość szuflad

Ilość drzwi

Ilość drzwi
przedpokój
×
prev
next
1 049,00 PLN
prev
next
489,00 PLN
prev
next
299,00 PLN
prev
next
1 149,00 PLN
prev
next
689,00 PLN
prev
next
999,00 PLN
prev
next
239,00 PLN
prev
next
369,00 PLN
prev
next
319,00 PLN
prev
next
379,00 PLN
prev
next
2 087,00 PLN
prev
next
749,00 PLN
prev
next
359,00 PLN

Szafki do przedpokoju

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, którzy niejednokrotnie mają problem z urządzeniem swojego pokoju w funkcjonalny i praktyczny sposób, prezentujemy w ofercie naszego sklepu internetowego meble, które pomogą ci zaaranżować go w jak najlepszy sposób. W tej kategorii znajdują się funkcjonalne szafki na buty z siedziskiem, dzięki którym raz na zawsze zapanujesz nad panującym w twoim obuwiu bałaganem. Znajdują się tutaj również szafki na klucze, które świetnie sprawdzą się w przypadku osób zapominalskich, które często mają problem ze znalezieniem kluczy. Od tej pory zawsze będziesz mógł je odwiesić w odpowiednie miejsce, zaraz po powrocie do domu.

Przedpokój to wizytówka każdego mieszkania, dlatego urządzając go należy pamiętać, aby godnie reprezentował cały nasz dom. Wielokrotnie powtarza się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Niezależnie od tego, czy się z tym zgadzamy czy nie, musimy pamiętać, że przedpokój stanowi zachętę do zaproszenia gości do środka. Może też wręcz zniechęcić do wizyty, jeżeli panuje w nim nie porządek i chaos. Jeżeli zatem zależy nam, aby nie zrazić gości, warto zadbać o kilka istotnych rzeczy przy jego aranżacji. Zanim zabierzemy się za jego urządzenie, warto dokładnie zastanowić się do czego nam będzie służył. Osoby, które cieszą się posiadaniem dużej przestrzeni, mogą wykreować reprezentacyjne miejsce w którym będziemy witać wszystkich przybyłych. Jeżeli natomiast w naszym przedpokoju jest tak ciasno, że trudno cokolwiek w nim pomieścić, warto wykorzystać go jedynie jako miejsce do zdejmowania butów i odwieszenia kurtki. Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku przydadzą się nasze szafki do przedpokoju.

Każdy zapewne się zgodzi, że największą zmorą każdego przedpokoju są porozrzucane buty. Jest to wielki kłopot dla samych domowników, którzy muszą nieustannie się o nie potykać i często miewają problemy z odnalezieniem właściwej pary. Musi to być również niezbyt przyjemny widok z perspektywy gości. Jeżeli ten problem dotyczy także ciebie, w końcu musisz z tym skończyć. Tylko nie wykręcaj się brakiem miejsca. Jeżeli znajduje się wolna przestrzeń dla twojej góry butów, znajdzie się również dla szafki na nie. Koniecznie warto zdecydować się na szafkę na buty z siedziskiem tapicerowanym. Dzięki temu rozwiązaniu zyskamy mebel 2 w 1, w którym będziemy mogli pomieścić kolekcję naszego obuwia oraz usiąść w trakcie jego zakładania. Dostępne są szafki zamykane, które posiadają półki oraz szuflady, jak również stojaki, dzięki którym nie będziemy musieli tracić dużo czasu na znalezienie odpowiednich butów. Niektóre modele są na tyle duże, że poradzą sobie z pomieszczeniem butów całej rodziny. Posiadamy jednak również modele wąskie i kompaktowe, tak aby mogły się zmieścić w bardzo małych pomieszczeniach. Szafki sprawdzą się również doskonale do przechowywania czapek, rękawiczek oraz innych akcesoriów, których zawsze potrzebujemy przed wyjściem. Wyższe szafki można wykorzystać także do ustawienia różnych rzeczy, takich jak na przykład zegar stojący, który będzie nas informował o której porze powinniśmy wyjść.

Zastanawiasz się jeszcze jak możesz sprawić, aby twój przedpokój wydawał się bardziej przestronny? Doskonałym rozwiązaniem będzie szafka z siedziskiem biała, która rozjaśni to często zaciemnione pomieszczenie oraz sprawi, że będzie się ono wydawać optycznie większe niż jest w rzeczywistości. Dostępne są jednak również szafki w innych kolorach, tak aby każdy z klientów odnalazł tutaj upragnione meble, które będą komponować się z jego pozostałą aranżacją. Oferta obejmuje również szafki zaprojektowane w różnych stylach, szczególnie tych najbardziej popularnych, czyli nowoczesnym, klasycznym oraz industrialnym. Serdecznie zapraszamy do dokonywania zakupów!

Od inspiracji do zakupu