• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Szafy

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Kolor

Kolor

Rodzaj szaf

Rodzaj szaf

Typ drzwi

Typ drzwi

Styl wykonania

Styl wykonania

Materiał

Materiał

Ilość drzwi

Ilość drzwi

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Oświetlenie

Oświetlenie

Lustro

Lustro

Ilość szuflad

Ilość szuflad

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
kolor biały
×
prev
next
-15%
5.67 / 6 (6 opinii)
1 699,00 PLN1 999,00 PLN
prev
next
1 079,00 PLN
prev
next
879,00 PLN
prev
next
779,00 PLN
prev
next
2 199,00 PLN
prev
next
839,00 PLN
prev
next
1 259,00 PLN
prev
next
1 329,00 PLN
prev
next
699,00 PLN
prev
next
-10%
579,00 PLN643,00 PLN
prev
next
-10%
834,00 PLN927,00 PLN
prev
next
272,00 PLN
prev
next
2 689,00 PLN
prev
next
1 699,00 PLN
prev
next
1 699,00 PLN
prev
next
609,00 PLN
prev
next
3 699,00 PLN
prev
next
669,00 PLN
6 939,00 PLN
prev
next
989,00 PLN
prev
next
1 779,00 PLN
prev
next
2 109,00 PLN
prev
next
2 927,00 PLN
prev
next
2 399,00 PLN
prev
next
549,00 PLN

Szafy białe

Szafa to bardzo potrzebny, aczkolwiek nieco kłopotliwy mebel. Wszystkiemu winne są jej duże gabaryty. Z jednej strony chcielibyśmy mieć jak najwięcej miejsca na ubrania i inne rzeczy, a z drugiej, wolelibyśmy, aby pomieszczenia w naszym mieszkaniu były jak najbardziej przestronne i niezastawione. Jak pogodzić zer sobą te dwie kwestie? My na szczęście mamy na to sposób. Przedstawiamy szafy białe, które pozwolą Ci wyposażyć swoje mieszkanie w funkcjonalny i atrakcyjny sposób.

W czasach, gdy mieszkania (zwłaszcza te w blokach) stają się coraz mniejsze, a poszczególne pokoje nierzadko oferują zaledwie kilka metrów przestrzeni użytkowej, wstawienie do nich szafy często graniczy z cudem. Jeśli już nam się to uda, okazuje się w efekcie, że pokój wydaje się jeszcze bardziej mikroskopijny. Jak sobie z tym poradzić? Pomocna będzie właśnie szafa biała. Decydując się na mebel w tym kolorze, zyskamy optycznie więcej przestrzeni w naszym wnętrzu. Wszystko dlatego, że biel potrafi sprawić, że pomieszczenie wydaje się większe, jaśniejsze i przestronniejsze. Szczególnie dobrze sprawdzi się w tym przypadku szafa biała z połyskiem, która doskonale odbija światło. Jeśli chcesz zapewnić sobie jeszcze lepszy efekt i dodać swojemu wnętrzu kilku centymetrów, świetnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie szafa biała z lustrem. To mebel wielozadaniowy, dzięki któremu oszczędzisz miejsce, jakie musiałbyś przeznaczyć na zawieszenie lub ustawienie lustra w swoim pomieszczeniu. Dzięki temu, że będzie ono umieszczone na szafie, będzie można przejrzeć się w nim i sprawdzić jak wyglądamy z założonym ubraniu bez konieczności wychodzenia do innego pokoju. Szafa z lustrem zyska również bardziej lekką formę, a ustawiona w pobliżu okna pozwoli doświetlić pomieszczenie. Dzięki temu zabiegowi uzyskamy ciekawy efekt przestrzenny i sprawimy, że nasze pomieszczenie nie będzie się wydawać tak ciasne i małe.

Powyższe przykłady dotyczą kwestii optycznych. A co z aspektem fizycznym? Z tym już trudniej sobie poradzić, a w końcu nie chcemy potykać się o nasze meble i przeciskać podczas przechodzenia obok nich. Na to również mamy sposób! Jeśli potrzebujemy dużej szafy, to dużym ułatwieniem będzie szafa biała przesuwna. To mebel, dzięki któremu nie musimy otwierać drzwi na oścież jeśli chcemy zajrzeć do środka. Wystarczy, że przesuniemy je w bok. W ten sposób nie musimy obawiać się, że drzwi będą obijały się o ustawione w sąsiedztwie szafy meble. Pomocne w zaoszczędzeniu przestrzeni będą również szafy białe narożne. Ich konstrukcja oferuje dużą głębokość, dzięki czemu pomieścimy w niej dużo ubrań, a jednocześnie nie zabiera dużo wolnej przestrzeni w naszym mieszkaniu.

Szeroki wybór szaf utrzymanych w różnej stylistyce pozwoli dobrać Ci idealny mebel do swojego wystroju. Największy wybór będą miały osoby poszukujące mebli nowoczesnych. Przygotowaliśmy szeroki wybór szaf różniących się zarówno rozmiarem, formą, jak i designem. Znajdziesz tutaj zarówno meble minimalistyczne jak również bardzo wyjątkowe, na przykład z kolorowymi akcentami. Zadbaliśmy również, aby mogli u nas znaleźć odpowiednią szafę miłośnicy skandynawskiej prostoty. Z myślą o najmłodszych domownikach przygotowaliśmy również meble, które będą miały możliwość spodobać się pociechom naszych klientów, jak na przykład szafa biała o kształcie domku.

Białe szafy będą stanowić znakomite wyposażenie każdej garderoby. Jeśli jednak w swoim mieszkaniu nie dysponujesz takim pomieszczeniem, możesz rozważyć ustawienie jej w salonie i przedpokoju. Popularnym wyborem jest również szafa biała do sypialni. Od Ciebie zależy, które miejsce będzie dla niej najbardziej odpowiednie.

Od inspiracji do zakupu