• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wieszaki i garderoby

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Styl wykonania

Styl wykonania

Rodzaje wieszaków

Rodzaje wieszaków

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
biuro
×

Wieszaki biurowe

W ofercie sklepu meble.pl można znaleźć wieszaki biurowe, które doskonale będą prezentowały się w wielu pomieszczeniach biznesowym. W wyposażeniu nowoczesnego biura nie może zabraknąć tego elementu, dlatego zadbaliśmy o to, aby nasi Klienci mieli możliwość wyboru wieszaków w różnych formach i w rozmaitej stylistyce, dzięki czemu dostosują odpowiedni model do każdego wnętrza.

"Nasz klient, nasz pan" - tak mówi popularne powiedzenie, które oznacza, aby klientów traktować z szacunkiem, a nie jak intruzów. W jaki sposób, poza uprzejmą obsługą sprawić aby klient odwiedzający firmową siedzibę poczuł się komfortowo? Zadbać o wnętrze. W tej kwestii istotne znaczenie ogrywają miejsca takie jak poczekalnie, korytarze, czy pokoje do spotkań z klientami. Ważne jest, aby znalazły się w nich nie tylko sofy i fotele, na których petenci będą mogli wygodnie zasiąść, ale również wieszaki. Ten niepozorny element wyposażenia wnętrza odgrywa dużą rolę w sposobie, w jaki klienci wyrażą opinie o danym miejscu. Wieszak to niezbędny element nie tylko domowego przedpokoju, ale również biurowego wnętrza. Odwiedzając firmową siedzibę, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, każdy po wejściu do ciepłego miejsca ma ochotę zdjąć z siebie kurtkę lub płaszcz. Noszenie jej w ręce może być kłopotliwe, a przewieszenie jej przez oparcie krzesła jest nie do końca eleganckie. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji są więc wieszaki. To idealne miejsce na które można odwiesić nie tylko okrycie wierzchnie, ale również nakrycia głowy, a nawet parasole.

W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy wieszaki które doskonale sprawdza się w pomieszczeniach biurowych. Dostępne są wieszaki stojące oraz wiszące. Te pierwsze są najczęściej spotykane w pomieszczeniach biurowych, ze względu na to, że można je łatwo przemieszczać i nie wymagają montażu. Wieszaki stojące mogą również przybierać różne ciekawe formy. Jeżeli zależy nam na tym, aby wnętrze biurowe było pełne powagi i elegancji zdecydujmy się na klasyczny model. Firmy, które prowadza jednak działalność nastawioną na innowacje i kreatywne rozwiązania, powinny zrezygnować z prostych i oczywistych dodatków, a zamiast tego wybrać wieszak w unikalnej formie i o niespotykanym designie. Da to klientowi do zrozumienia, że w tym miejscu liczy się pomysłowość. Wieszaki wiszące do biura to również doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach. Nie wymagają one bowiem konieczności wygospodarowania dodatkowej przestrzeni, ponieważ można umieścić je w dowolnym miejscu na ścianie.

Wnętrza biurowe często są miejscami o dużym natężeniu ruchu. Z wieszaka codziennie będzie korzystało zatem wiele osób, zatem niezwykle ważne jest aby postawić na modele solidne i trwałe. Niezwykle ważna jest także stabilność, szczególnie w przypadków wieszaków stojących. W momencie, gdy wiele osób odwiesza ciężkie kurtki i płaszcze, wiele wieszaków nie radzi sobie z tak dużym obciążeniem i łatwo się przewraca. Aby temu zapobiec, należy postawić na wieszaki dobrej jakości. W ofercie naszego sklepu internetowego umieściliśmy meble najlepszych producentów. Nasze wieszaki sprawdzą się doskonale w swojej roli. Wykonane są z metalu, kutego żelaza, drewna oraz materiałów drewnopochodnych, będą więc niezawodne i wytrzymałe.

W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy szeroki wybór wieszaków w zróżnicowanej kolorystyce, aby łatwo można było dobrać odpowiedni model dopasowany do biurowego wnętrza. Sprawdź zatem nasza ofertę i znajdź odpowiedni wieszak dla siebie, dzięki któremu biuro stanie się kompletne i każdy, kto je odwiedzi będzie mógł odwiesić swoje okrycie na właściwe miejsce.

Od inspiracji do zakupu