• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Sofa BEAN 3,5 osobowa - army
1/4
Sofa BEAN 3,5 osobowa - army
2/4
Sofa BEAN 3,5 osobowa - army
3/4
Sofa BEAN 3,5 osobowa - army
4/4

Sofa BEAN 3,5 osobowa - army

8 299,00 6 747,15 23.00 8 299 PLN

Dowóz gratis

zobacz szczegóły

Czas wysyłki:

Przedsprzedaż ?
Wybrany wariant: Sofa BEAN 3,5 osobowa - army
+4
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Elegancka, ponadczasowa i klasyczna sofa Bean tapicerowana materiałem obiciowym o interesującym kolorze khaki. Bean sprawia wrażenie masywnego i solidnego mebla, pozbawiona jest wszelkich ozdobników. Dzielone na dwie równe części siedzisko wraz z oparciem wprowadza uporządkowaną symetrię i dodaje sofie majestatu. Charakterystyczne, grube i wysokie podłokietniki zwiększają wrażenie monumentalności mebla. Bean świetnie nadaje się do zastosowania w wielu wnętrzach – zarówno utrzymanych w stylistyce tradycyjnej, jak również w aranżacjach skandynawskich, loftowych, nowoczesnych, a nawet prestiżowych. Sofa dostępna jest w naszym sklepie w trzech wersjach kolorystycznych tapicerki: army, koniakowej i czarnej oraz w dwóch wariantach: sofy i lewego lub prawego narożnika.

 

 

Wymiary:
- wysokość: 73 cm
- głębokość: 96 cm
- szerokość: 246 cm

 

 

Materiał:
- 70% skóra

- 30% poliester

 

 

Dostępne warianty kolorystyczne:
- army
- koniakowa
- czarna


Styl boho we wnętrzach – co należy o nim wiedzieć?

Styl boho we wnętrzach – co należy o nim wiedzieć?

Jeszcze całkiem niedawno styl boho we wnętrzach uznawany był za niedorzeczność. Dziś to jeden z najmodniejszych kierunków aranżacyjnych, który z dnia na dzień powiększa swoją – niemałą już – rzeszę fanów. Jaki właściwie jest styl boho we wnętrzach? Po pierwsze radosny, po drugie kolorowy, a po trzecie... z pewnością nie brak mu odwagi i potencjału do przełamywania schematów. Styl boho łączy w sobie elementy hipisowskie, afrykańskie oraz designu z lat 60. Aby zrozumieć jeszcze lepiej ideę stylu boho, zacznijmy od wytłumaczenia jego nazwy. Pochodzi ona z języka francuskiego; brzmi la bohème, co oznacza po prostu cyganerię, czyli grupę niezależnych artystów, poruszających się w świecie według własnych zasad. Taki dokładnie jest styl boho we wnętrzach – indywidualny, bezkompromisowy oraz pełen zaskakujących rozwiązań i połączeń.

Wnętrza inspirowane naturą

Wnętrza inspirowane naturą

W dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszą się aranżacje wnętrz inspirowane naturą — fauną oraz florą. Minimalizm, styl skandynawski, a także estetyka glamour oczywiście nie opuszczają wnętrz, jednakże coraz częściej skłaniamy się do powrotu do korzeni — mieszkania są urządzane w taki sposób, aby były przytulne oraz ciepłe. Wkradanie się natury do naszych domów wyodrębniło całkowicie osobny styl aranżacyjny, który nazywany jest styl organicznym. Czym charakteryzuje się styl organiczny? Dlaczego, warto wprowadzić naturę do swojego mieszkania? W czasach, w których prym wiodą nowe technologie oraz estetyka nowoczesna, warto skusić się na stworzenie estetyki wnętrza, która pozwoli nam się na chwilę zdystansować od teraźniejszego świata i całkowicie się zrelaksować.