• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Produkt niedostępny

Ława MATERA 2 - wysoki połysk/brązowy
1/2
Ława MATERA 2 - wysoki połysk/brązowy
2/2

Ława MATERA 2 - wysoki połysk/brązowy

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Produkt niedostępny

?
Wybrany wariant: Ława MATERA 2 - wysoki połysk/brązowy

Kup na raty:Opis produktu

Ława MATERA 2 to oryginalny i niezwykle elegancki projekt firmy Hubertus. Wyróżnia ją nowoczesny design oraz funkcjonalność (rozkładany blat z miejscem do przechowywania dodatkowych wkładek pod blatem oraz użyteczna). Wpasowując się w nowoczesne trendy blat ławy został pogrubiony. 

 

Materiał

Ława wykonana została z najwyższej klasy materiałów - płyty mdf. Ława pokryta jest wysokojakościową folią pet na wysoki połysk (efekt lustrzanego połysku).

Produkt (w wersji wysokopołyskowej) w całości pokryty folią zabezpieczającą powierzchnię, nakładaną fabrycznie (folia w kolorze bezbarwnym lub błękitnym). 

Czyścić wilgotną mikrofibrą, nie używać detergentów.

 

Wymiary:

- długość: 120 cm

- długość po rozłożeniu: 170 cm 

- szerokość: 70 cm 

- wysokość: 50 cm 

 

Rozkładanie

Blat ławy wyposażony jest w funkcję rozkładania, co pozwala na zwiększenie jej powierzchni użytkowej ze 120 cm do 170 cm (pod blatem umieszczona jest dodatkowa wkładka powiększająca). Konstrukcja ławy zapewnia pełną stabilność. Rozkładanie blatu jest bardzo proste i funkcjonalne, dzięki zastosowanym wysokiej klasy synchronicznym prowadnicom kulkowym europejskiego producenta. Pozwala to na rozsuwanie ławy przez jedną osobę w błyskawicznym tempie. Dodatkowym atutem jest funkcja dwustopniowej regulacji wysokości, w zależności od potrzeb 50 cm (wysokość standardowej ławy) i 65 cm. 

 

Wymiary i waga opakowań

Ława wysyłana jest w dwóch paczkach lub na palecie. Wymiary paczek:

- 80x10x127 cm (32 kg)

- 45x24x99,5 cm (27 kg)

 

Inne warianty kolorystyczne dostępne są w osobnych kartach produktów.