Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem STITCH JODEŁKA LEGS BASIC
Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem z pięknym przeszyciem w jodełkę jest idealne zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Bezbłędnie wpasuje się w przestrzeń pokoju dziecięcego, a także młodzieżowego. Stanie się miejscem do zabawy, relaksu i odpoczynku. Wybierz łóżko Jodełka od Minko i ciesz się przytulnym klimatem w pokoju Twojej pociechy lub Twojej sypialni. Głównym atrybutem naszego łózka jest tapicerowany zagłówek z eleganckim przeszyciem w kształcie jodełki. Do wyboru posiadamy ogromny wachlarz delikatnych i mięciutkich materiałów MINKO.
W tej ofercie prezentujemy łóżko Legs Basic – łóżko z gładką ramą oraz tapicerowanym zagłówkiem, na drewnianych nóżkach bukowych lub dębowych. Materac nie znajduje się w zestawie. W zestawie z łóżkiem znajduje się najwyższej jakości stelaż, wykonany z drewnianych, bardzo elastycznych listewek, które "pracują” razem z materacem i zapewniają komfort podczas snu.
Wymiary dostosowane do materaca o parametrach (do wyboru):
- 90x200 cm
- 120x200 cm
Dodatkowe wymiary:
- wysokość nóg ok. 20 cm (wysokie nóżki) / ok. 2 cm (niskie nóżki)
- wysokość boku skrzyni ok. 13 cm
- wysokość zagłówka ok. 95 cm
Materiały i wykonanie:
- konfiguracja BASIC obejmuje tapicerowany zagłówek oraz ramę z płyty laminowanej
- kolor do wyboru z palety kolorów MINKO BASIC oraz tkanin z różnorodnych kolekcji – wybrane z nich cechują się podwyższoną plamoodpornością
- boki wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm
- kolory z palety mają wykończenie półmatowe, ze strukturą bardzo drobnego “groszku”
- w przypadku rozmiaru 120×200 na środku łóżka umieszczona jest stalowa biała noga wzmacniająca (niewidoczna podczas użytkowania), dodatkowo łóżko posiada stabilny stalowy stelaż pod całym meblem
- istnieje możliwość dokupienia łatwych w montażu boków zabezpieczających dla małych dzieci - ich wymiar to 100x30 cm
- w zestawie znajduje się stelaż do położenia materaca, wykonany z drewnianych listewek, pasujący do wymiaru łóżka (do samodzielnego skręcenia)
- sugerowana maksymalna wysokość materaca to 20 cm (materac nie jest w zestawie)
- do łóżka można dobrać szufladę na pościel. Posiada ona kółeczka, dzięki którym w łatwy sposób się ją wysuwa (szuflada jest zawsze w kolorze korpusu łóżka)
- przy wyborze łóżka o wymiarach 120×200 cm szuflada pod łóżkiem będzie miała około 50 cm głębokości
- preferowane ustawienie łóżka – zagłówkiem do ściany. Tył zagłówka wykończony jest czarną lub białą tkaniną tapicerską
Rodzaj stelaża do wyboru:
- buk olejowany
- buk w wybarwieniu orzecha
- dąb olejowany
- dąb bielony
Formy dostawy:
- STANDARD - standardowa dostawa transportem producenta lub kurierem (ustalane na podstawie gabarytów przesyłki)
- GOLD - dostawa transportem własnym producenta obejmująca wniesienie, rozpakowanie oraz montaż mebla
UWAGA! Meble są wykonywane ręcznie, należy więc przyjąć tolerancję wymiarową +/- 1 cm.
Prezentowany produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi.