W okresie wakacyjnym lipiec-sierpień siedziba Meble.pl w Rzeszowie będzie otwarta w godzinach 8:00 – 16:00
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Zestaw dwóch stolików kawowych MEDIOLAN - beżowy/złoty
1/2
Zestaw dwóch stolików kawowych MEDIOLAN - beżowy/złoty
2/2

Zestaw dwóch stolików kawowych MEDIOLAN - beżowy/złoty

5 490,00 4 463,41 23.00 5 490 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

20.08.2024 ?
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Zestaw 2 stolików kawowych Mediolan to propozycja adresowana w szczególności do tych, którzy w swoich wnętrzach stawiają na wyrafinowany design. Choć różnią się między sobą, razem tworzą spójną całość, na wdzięki której trudno pozostać obojętnym.


Większy stolik posiada blat o średnicy 42 cm, wykonany z przydymionego szkła. Częściowo otwarta podstawa to z kolei polerowana stal nierdzewna w złotym wykończeniu.

Blat mniejszego stolika wykonany został ze spieku kwarcowego, a jego średnica wynosi 35 cm. Dodatkowo, ryflowana podstawa mniejszego stolika sama w sobie stanowi dyskretną dekorację.

Mimo całej swojej dekoracyjności, te stoliki do salonu nie są również pozbawione zalet praktycznych. To stoliki modułowe – ich rozmiary i konstrukcje zostały dopasowane względem siebie w taki sposób, aby niższy stolik można było częściowo wsunąć pod blat wyższego. Wysokości stolików to odpowiednio 80 i 70 cm.

Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nieco powierzchni w sytuacji, gdy nie ma potrzeby korzystania z obu blatów jednocześnie. Dodatkowo, mniejszy stolik wyposażony został w 2 szuflady, w których możesz przechowywać podręczne drobiazgi.

Jeśli spodobały ci się te okrągłe stoliki kawowe w stylu glamour, zerknij do naszej oferty – znajdziesz w niej również inne meble do salonu z serii Mediolan.

Wymiary:

- wyższy stolik: 80x42 cm

- niższy stolik: 70x35 cm

Materiał:

- szkło

- spiek

- stal nierdzewna polerowana chromowana na złoto

Niższy stolik posiada dwie szuflady.