Czarny regał z drewna mango Oliver to coś więcej niż standardowy regał na książki – to stylowy element wyposażenia, który doskonale wpisze się w różnorodne aranżacje. Minimalistyczna forma w połączeniu z asymetrycznym układem półek sprawia, że ten drewniany regał wygląda niezwykle oryginalnie, a jednocześnie oferuje dużą funkcjonalność.
Asymetryczne rozmieszczenie półek dodaje meblowi niepowtarzalnego charakteru i pozwala na swobodne przechowywanie przedmiotów różnej wielkości. Od książek i dekoracji po rośliny czy kolekcjonerskie drobiazgi – taki asymetryczny regał zapewnia dużą elastyczność i pozwala na kreatywne zagospodarowanie przestrzeni.
Brak tylnej ścianki dodatkowo zwiększa wizualną lekkość mebla, dzięki czemu idealnie nadaje się również do wykorzystania jako subtelna przegroda pomiędzy strefami użytkowymi w jednym pomieszczeniu. Taka ażurowa konstrukcja nie tylko efektownie wygląda, ale także dodaje wnętrzu przestronności.
Wyjątkowa jakość regału to zasługa materiału, z którego został wykonany. Drewno mango, użyte do jego produkcji, wyróżnia się trwałością i odpornością na uszkodzenia, a jego naturalny rysunek słojów dodaje meblowi unikalnego charakteru. Mango to drewno egzotyczne, które jest cenione za swoje właściwości użytkowe i estetyczne – regał wykonany z tego materiału to inwestycja na lata.
Wymiary:
- szerokość: 120 cm
- głębokość: 40 cm
- wysokość: 220 cm
Materiał: drewno mango lakierowane
Kolor: czarny
Sposób montażu: pionowy