• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Produkt niedostępny

Stół rozkładany QUADRO 120 - lava rock mat/czarny połysk
1/2
Stół rozkładany QUADRO 120 - lava rock mat/czarny połysk
2/2

Stół rozkładany QUADRO 120 - lava rock mat/czarny połysk

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Produkt niedostępny

?

Kup na raty:Opis produktu

Stół Quadro 120 to najnowsza propozycja firmy Hubertus. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stół Quadro 120 charakteryzuje się prostotą designu, najwyższą jakością wykonania i małymi wymiarami, dzięki czemu może zagościć nawet w bardzo małych mieszkaniach, ze szczególnym przeznaczeniem do małej jadalni i kuchni. Prosta kwadratowa noga to wyraz minimalizmu w designie, stół jest dzięki temu nowoczesny i delikatny w wyglądzie. Pasuje zarówno do wnętrz bardzo nowoczesnych, skandynawskich, jak i klasycznych.

 

Materiał:

Blat został wykonany z płyty HUBERTUS SUPER PRINT. Powierzchnia blatu została zadrukowana z wykorzystaniem innowacyjnej technologii drukowania ciekłych tuszy polimerowych, które poddane promieniowaniu UV lamp LED uległy polimeryzacji. Efektem jest utwardzenie nadruku i piękny trwały wzór o zwiększonej odporności na zarysowania i działanie czynników UV.

Uwaga! Grubość powłoki lakieru nigdy nie jest idealnie taka sama, co może (ale nie musi) się przekładać na mikroskopijne nierówności na powierzchni. Cechy te jednak nie wpływają na walory estetyczne, użytkowo-funkcjonalne a także nie mają żadnego wpływu na zachowanie jakości stołu i jego zewnętrznej powłoki, stąd też nie podlegają wymianie z tytułu gwarancji. 

 

Wymiary:

- długość: 120/168 cm

- szerokość: 80 cm

- wysokość: 75 cm

- wymiary podstawy: 75x39 cm

 

Rozkładanie:

Mebel wyposażony jest w najwyższej klasy synchroniczne prowadnice kulkowe europejskiego producenta, co umożliwia jego proste i funkcjonalne rozkładanie. Za jednym delikatnym ruchem blat rozsuwa się w obydwie strony. Wkładki powiększające stół umiejscowione są pod blatem.

 

Pozostałe informacje:

- stół do samodzielnego montażu, z prostą i przejrzystą instrukcją montażu
- producent zaleca stosowanie podkładek pod gorące naczynia

 

Wymiary i waga opakowań:

Stół wysyłany jest na palecie o wymiarach: 96/50/160 cm i wadze: 90 kg