• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Sortownik na śmieci potrójny METROPOLIS PTC28060504F / 1 x 15 l, 2 x 6 l / do szer. 60 cm

290,99 236,58 23.00 290,99 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka w

24H ?

Dostępność:

  • Rzeszów: 1 szt.
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Sortownik na śmieci potrójny METROPOLIS PTC28060504F / 1 x 15 l, 2 x 6 l / do szer. 60 cm

Sortowniki na śmieci ELLETIPI serii METROPOLIS to najnowsza oferta tego producenta, stworzona w odpowiedzi na nowe zapotrzebowania rynku.

Linia METROPOLIS przeznaczona jest do montowania wewnątrz szuflad – coraz bardziej popularnego trendu w meblach kuchennych. „Montaż” jest tu zresztą zbyt mocnym określeniem. Kubły umieszczone są w plastikowych wkładach, a te – połączone ze sobą (ich ilość zależy od szerokości szuflady) umieszcza się następnie w gotowej szufladzie (najczęściej typu tandembox czy legobox).

Nie ma zagrożenia że wkłady (a tym samym kubły) będą się przesuwać – każdy zestaw METROPOLIS wyposażone jest w specjalne elastyczne listwy, które nakładane na krańcach wkładów umożliwiają jego precyzyjne umocowanie a jednocześnie unieruchomienie. Warto podkreślić że ich obecność w standardowych wyposażeniu takiego zestawu (a także przegródek mocowanych między samymi kubłami) to rzadkość wśród producentów sortowników. Dla firmy ELLETIPI to zaś standard.

Posiada TRZY KUBŁY: jeden o pojemności 15 litrów i dwa o pojemności 10 litrów. Jeden z koszy posiada pokrywę wyposażona jest w filtr uniemożliwiający wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów; przeznaczony jest na tzw odpadki mokre.

Wymiary sortownika:

Szerokość: 51/53 cm (szerokość regulowana, przystosowana do szuflad o szerokości 60 cm)

Głębokość: 46/49 cm (regulowana)

Wysokość: 28 cm

Sortownik METROPOLIS przeznaczony jest do montowania w gotowych szufladach (z bokami drewnianymi lub typu legobox / tandembox)

Funkcjonalność, maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a przede wszystkim najwyższa jakość użytych materiałów, wyróżniają ten sortownik na tle konkurencyjnych produktów o podobnym przeznaczeniu.

Producent: Elletipi
wymiary
Szerokość
53.00 cm
Wysokość
28.00 cm
Głębokość
49.00 cm
Waga
4 kg