• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Produkt niedostępny

Stolik okrągły SOLO MINI 60 - lava rock mat/czarny połysk

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Produkt niedostępny

?

Kup na raty:Opis produktu

Ława okrągła SOLO MINI 60 to niezwykle elegancki projekt firmy Hubertus. Wyróżnia ją nowoczesny, minimalistyczny design. Okrągły kształt blatu oraz charakterystyczna ośmiokątna noga, która wspaniale łączy w sobie geometrię i harmonię odpowiadając najnowszym trendom w wyposażaniu wnętrz.

 

Materiał:

Blat został wykonany z płyty HUBERTUS SUPER PRINT. Powierzchnia blatu została zadrukowana z wykorzystaniem innowacyjnej technologii drukowania ciekłych tuszy polimerowych, które poddane promieniowaniu UV lamp LED uległy polimeryzacji. Efektem jest utwardzenie nadruku i piękny trwały wzór o zwiększonej odporności na zarysowania i działanie czynników UV.


Uwaga! Grubość powłoki lakieru nigdy nie jest idealnie taka sama, co może (ale nie musi) się przekładać na mikroskopijne nierówności na powierzchni. Cechy te jednak nie wpływają na walory estetyczne, użytkowo-funkcjonalne a także nie mają żadnego wpływu na zachowanie jakości stołu i jego zewnętrznej powłoki, stąd też nie podlegają wymianie z tytułu gwarancji.

 

Wymiary:

- średnica blatu: 60 cm

- wysokość: 65 cm

- średnica podstawy: 40 cm

 

Inne warianty kolorystyczne dostępne są w osobnych kartach produktów.