• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

PGST2 PerfectSense Gloss

PerfectSense Gloss charakteryzuje się nadzwyczajną gładkością i wykończeniem o głębokim połysku.

Pokaż dekory w strukturze PGST2

PMST2 PerfectSense Matt

Ciepła i jedwabista struktura w połączeniu z wysoką odpornością i właściwościami “Anti-Fingerprint” zapewnia matowe wykończenie wysokiej jakości.

Pokaż dekory w strukturze PMST2

SM Gładka

Gładkie, podobne do malowanego wykończenie bez wyraźnej tekstury.

Pokaż dekory w strukturze SM

ST2 Diament

Lekko perłowa struktura o średnim połysku. Powierzchnia ta jest solidna, bardzo odporna i najlepiej współgra z kolorami uni i perłowymi.

Pokaż dekory w strukturze ST2

ST9 Matowa

Stosowana z kolorami uni i dekorami drewnopodobnymi zapewnia subtelny, wyciszający nastrój. Ta struktura wpisuje się w trend powierzchni matowych.

Pokaż dekory w strukturze ST9

ST10 Authentic

Niezwykle autentyczna i realistyczna struktura dla reprodukcji litego drewna i materiałów.

Pokaż dekory w strukturze ST10

ST11 Pory naturalne

Nieregularnie matowe i błyszczące pory drewna nadają tej powierzchni bardzo naturalny wygląd.

Pokaż dekory w strukturze ST11

ST12 Omnipore Matt

Porowata struktura nieregularnie pokryta linearnymi porami o różnej głębokości, które nadają jej naturalny wygląd. Lekka podstruktura sprawia, że powierzchnia ta jest aksamitna i miła w dotyku.

Pokaż dekory w strukturze ST12

ST15 Biurowa

Gładkie, płaskie wykończenie powierzchni o niskim połysku, zapewniające łatwość utrzymania. Doskonale współgra z różnorodnymi reprodukcjami drewna i materiałów.

Pokaż dekory w strukturze ST15

ST16 Matex Plaster

Powierzchnia ta ma strukturę tynku lub szpachli, łącząc w sobie zarówno głębokie i surowe, jak też gładkie i błyszczące elementy. Na reprodukcjach betonu, metali i kamienia daje ona wykończenie trudne do odróżnienia od oryginału. Nadaje kolorom uni wyrazistości i charakteru. Na niektórych dekorach, takich jak Łupek iłowy, powierzchnia ta daje efekt synchroniczny.

Pokaż dekory w strukturze ST16

ST18 Waveline

Poprzeczna struktura, ujawniająca nieznaną dotychczas głębię płyt melaminowanych. Wygląda nowocześnie i przypomina powlekane, piłowane drewno lite. W przypadku płyt EURODEKOR druga strona w strukturze ST2.

ST22 Matex

Głęboko szczotkowane wykończenie z matowo błyszczącym, linearnym usłojeniem. Zapewnia realistyczną powierzchnię dla linearnych dekorów drewnopodobnych, nadając im naturalności i głębi.

Pokaż dekory w strukturze ST22

ST26 Painted Wood

Efektowna głębia linearnych i wyrazistych elementów powierzchni powoduje, że kolory jednolite (uni) sprawiają wrażenie powlekanego drewna.

ST27 Feelwood Elegance

Ta powierzchnia wyróżnia się gładką i surową, niemniej jednak naturalną strukturą porów i uwydatnia stylowy charakter dekoru Tortona.

ST28 Feelwood Nature

Tę strukturę charakteryzuje autentyczne wrażenie dotykowe. Sęki i słoje doskonale oddają wrażenia litego drewna.

Pokaż dekory w strukturze ST28

ST29 Feelwood Ambiance

Wyrazista i jednocześnie elegancka struktura. Idealnie nadaje się do zastosowań na dużych przestrzeniach, tworząc subtelną, wyrafinowaną atmosferę. Odzwierciedla również drobne usłojenie, co zapewnia niezwykły efekt dotykowy.

ST30 Półpołysk

Gładka powierzchnia, w szczególności nadaje się do kolorów jednolitych (uni) i dekorów drewnopodobnych.

Pokaż dekory w strukturze ST30

ST33 Feelwood Crafted

Powierzchnia ta łączy w sobie elementy matowe i lekko błyszczące. Mat i delikatnie szczotkowane pory nadają tej pięknej powierzchni głębi i bardzo naturalny wygląd – wraz z jej perłowym połyskiem.

Pokaż dekory w strukturze ST33

ST36 Brushed Wood

Powierzchnia ta eksponuje głęboko szczotkowaną, lecz niezwykle naturalną, matową strukturę, która nadaje wyjątkową autentyczność wielu gatunkom drewna.

Pokaż dekory w strukturze ST36

ST37 Feelwood Rift

Struktura ta posiada autentyczne wykończenie przypominające lite drewno, podkreślone przez jej synchroniczną powierzchnię na dekorze z serii Dąb Halifax, uwydatniającą wszelkie pęknięcia i sęki.

Pokaż dekory w strukturze ST37

ST38 Feelwood Pinegrain

Ta struktura to reprodukcja głęboko szczotkowanego, miękkiego drewna z luksusową, perłową powierzchnią dzięki połączeniu elementów matowych i błyszczących. W połączeniu z kolorami uni, powierzchnia ta naśladuje wygląd malowanego lub lakierowanego litego drewna.

Pokaż dekory w strukturze ST38

ST76 Matex Rough Matt

Struktura ST76 naśladuje nakrapianą i delikatnie szczotkowaną powierzchnię naturalnego kamienia i doskonale podkreśla różnorodne reprodukcje kamienia, w tym łupki i marmury.

ST82 Matex Granite

W połączeniu z dekorami kamiennymi, zapewnia głębię naturalnego kamienia, a także jest bardzo wytrzymała.

ST86 Deepskin Legno Horizontal

Jest to pozioma wersja struktury ST22 przedstawionej powyżej. Jej efekt lekkiego szczotkowania, tak charakterystyczny dla miękkiego drewna, jest stosowany zarówno na poziomych dekorach drewnianych, jak również na kolorach uni, wyjątkowo dobrze wyglądając na bieli.

ST87 Ceramic

Ta struktura, z wyraźnym efektem matowo błyszczącym, pod względem powierzchni i wrażenia dotykowego imituje płytkę ceramiczną.

Pokaż dekory w strukturze ST87

ST89 Matex Rock

Ta struktura, przypominająca wypłukany, satynowy granit, idealnie pasuje do kolorów uni.