• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wyposażenie salonu

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Rodzaj wyposażenia salonu

Rodzaj wyposażenia salonu

Kolor

Kolor

Marki

Marki
Ramki na zdjęcia
×
prev
next
80,00 PLN
prev
next
49,00 PLN
prev
next
35,00 PLN
prev
next
239,00 PLN
prev
next
174,00 PLN

Ramki na zdjęcia

Nie od dziś ramki na zdjęcia są jednym z najbardziej popularnych motywów dekoracji ścian we wnętrzach mieszkalnych. Chociaż nie da się ukryć, że w ostatnich latach fotografia cyfrowa ograniczyła liczbę zdjęć eksponowanych na ścianach oraz półkach, to jednak zdjęcia wciąż można wydrukować w świetnej jakości i umieścić w estetycznej i przyciągającej wzrok ramce na zdjęcia. Jest to nie tylko świetny sposób na udekorowanie pustych ścian, ale również na zachowanie wspomnień o ukochanych osobach lub odwiedzonych miejscach. Dla tych z Państwa, którzy idą z duchem czasu i preferują zdjęcia w formie mobilnej, zachęcamy do kupna ramki cyfrowej, która pozwala na prezentację różnorodnych ujęć ze stylem. Dużym plusem takiej ramki jest możliwość częstego zmieniania fotografii.

Jednym z najważniejszych aspektów, które musimy wziąć pod uwagę, wybierając odpowiednie ramki na zdjęcia do naszego wnętrza, jest styl, w jakim zostało wykonane pomieszczenie. Drugim ważnym aspektem jest kształt ramki — w sklepie meble.pl znajdziecie Państwo ramki na zdjęcia o zmyślnych kształtach, które przełamują tradycyjną prostotę. Jednakże należy pamiętać, że nie sprawdzą się one we wnętrzach, które znane jest z umiarkowanych dekoracji oraz minimalistycznego stylu. Będzie to idealny element wyposażenia nowoczesnego wnętrza, pełnego energii oraz efektywnych dekoracji. Ramki o prostokątnych, niezwykle klasycznych kształtach pasują do wnętrz spokojnych, które są zagospodarowane z dynamiczną energią. Ostatnim elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest materiał, z którego została wykonana ramka. Do wyboru mają Państwo przede wszystkim produkty plastikowe, metalowe lub drewniane. Drewno utożsamiane jest z elegancją oraz wysokim gustem estetycznym, do tego sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrza. Niezwykle estetyczne są również ramki metalowe, które pasują przede wszystkim do przestrzeni nowoczesnych.

Tradycyjne ramki na zdjęcia są ponadczasowym elementem wyposażenia. Kawałek wolnego miejsca na ścianie, który zostanie ozdobiony ramkami, będzie sprawiał wrażenie nietuzinkowego oraz osobliwego. Wnętrze, na którego ścianie zawiesicie Państwo ramki ze zdjęciami, zyska intymny klimat — będzie przestrzenią osobistą, w której można przywoływać miłego wspomnienia. Galeria zdjęć rozwieszona na ścianie z pewnością będzie poprawiać Państwu humor po przebyciu ciężkiego dnia.

Na rynku można spotkać się z propozycjami ramek, które odrzuciły tradycyjny wygląd, oferując ramkę na zdjęcie w nietypowym kształcie, np.: serca, zwierzęcia lub chmury. Tego typu propozycje należy podzielić na kilka kategorii, mianowicie takie, które mają miejsce na tradycyjny prostokątny lub kwadratowy kadr oraz takie, które wymuszają niekonwencjonalny obrys fotografii. Wśród oryginalnych rozwiązań coraz większą popularnością cieszą się ramki ze zdjęciami przywieszone na sznurku klamerkami. Tłem dla fotografii może być nie tylko biała, ale również różnokolorowa ściana lub tablica korkowa.

Aranżację ramek na ścianie należy rozpocząć do uprzedniego zdecydowania, co takiego chcemy na niej powiesić — ulubione obrazy czy zatrzymane na kliszy wspomnienia. Aby obrazy były pięknie wyeksponowane, warto wyznaczyć dla nich dobrze widoczne miejsce. Odstępy pomiędzy poszczególnymi ramkami powinny być na tyle duże, aby galeria była przejrzysta — należy unikać stłoczenia galerii, ponieważ w tym przypadku mniej znaczy więcej. Aby dekoracja ścienna wydawała się dla Państwa ważna oraz szczególnie atrakcyjna warto zainwestować w podświetlenie galerii ramek na zdjęcia. Kolor oświetlenia powinien być stonowany, aby nie odebrał całej uwagi domowej galerii — jego podstawową funkcją powinno być poprawienie widoczności oraz uatrakcyjnienie. W sklepie meble.pl z pewnością znajdą Państwo ramkę na zdjęcia, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

Od inspiracji do zakupu