• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wyposażenie salonu Ramki na zdjęcia

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Rodzaj wyposażenia salonu
Rodzaj wyposażenia salonu
Marki
Marki
Trend
Trend
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×
Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm Ramka na zdjęcia metalowa czarna 18x8 cm
prev
next
Ramka ELLISON 2P Ramka ELLISON 2P Ramka ELLISON 2P
prev
next
Ramka WESTERN - biały Ramka WESTERN - biały
prev
next
Ramka na zdjęcia ZULU Ramka na zdjęcia ZULU
prev
next
Ramka na zdjęcia RAFTER Ramka na zdjęcia RAFTER
prev
next
Ramka na zdjęcia TUNDRA Ramka na zdjęcia TUNDRA
prev
next
Ramka WESTERN - brązowy Ramka WESTERN - brązowy
prev
next
Ramka na zdjęcia SUNSET Ramka na zdjęcia SUNSET
prev
next
Ramka na zdjęcia YOMA Ramka na zdjęcia YOMA
prev
next

Ramki na zdjęcia

Nie od dziś ramki na zdjęcia są jednym z najbardziej popularnych motywów dekoracji ścian we wnętrzach mieszkalnych. Chociaż nie da się ukryć, że w ostatnich latach fotografia cyfrowa ograniczyła liczbę zdjęć eksponowanych na ścianach oraz półkach, to jednak zdjęcia wciąż można wydrukować w świetnej jakości i umieścić w estetycznej i przyciągającej wzrok ramce na zdjęcia. Jest to nie tylko świetny sposób na udekorowanie pustych ścian, ale również na zachowanie wspomnień o ukochanych osobach lub odwiedzonych miejscach. Dla tych z Państwa, którzy idą z duchem czasu i preferują zdjęcia w formie mobilnej, zachęcamy do kupna ramki cyfrowej, która pozwala na prezentację różnorodnych ujęć ze stylem. Dużym plusem takiej ramki jest możliwość częstego zmieniania fotografii.

Jednym z najważniejszych aspektów, które musimy wziąć pod uwagę, wybierając odpowiednie ramki na zdjęcia do naszego wnętrza, jest styl, w jakim zostało wykonane pomieszczenie. Drugim ważnym aspektem jest kształt ramki — w sklepie meble.pl znajdziecie Państwo ramki na zdjęcia o zmyślnych kształtach, które przełamują tradycyjną prostotę. Jednakże należy pamiętać, że nie sprawdzą się one we wnętrzach, które znane jest z umiarkowanych dekoracji oraz minimalistycznego stylu. Będzie to idealny element wyposażenia nowoczesnego wnętrza, pełnego energii oraz efektywnych dekoracji. Ramki o prostokątnych, niezwykle klasycznych kształtach pasują do wnętrz spokojnych, które są zagospodarowane z dynamiczną energią. Ostatnim elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest materiał, z którego została wykonana ramka. Do wyboru mają Państwo przede wszystkim produkty plastikowe, metalowe lub drewniane. Drewno utożsamiane jest z elegancją oraz wysokim gustem estetycznym, do tego sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrza. Niezwykle estetyczne są również ramki metalowe, które pasują przede wszystkim do przestrzeni nowoczesnych.

Tradycyjne ramki na zdjęcia są ponadczasowym elementem wyposażenia. Kawałek wolnego miejsca na ścianie, który zostanie ozdobiony ramkami, będzie sprawiał wrażenie nietuzinkowego oraz osobliwego. Wnętrze, na którego ścianie zawiesicie Państwo ramki ze zdjęciami, zyska intymny klimat — będzie przestrzenią osobistą, w której można przywoływać miłego wspomnienia. Galeria zdjęć rozwieszona na ścianie z pewnością będzie poprawiać Państwu humor po przebyciu ciężkiego dnia.

Na rynku można spotkać się z propozycjami ramek, które odrzuciły tradycyjny wygląd, oferując ramkę na zdjęcie w nietypowym kształcie, np.: serca, zwierzęcia lub chmury. Tego typu propozycje należy podzielić na kilka kategorii, mianowicie takie, które mają miejsce na tradycyjny prostokątny lub kwadratowy kadr oraz takie, które wymuszają niekonwencjonalny obrys fotografii. Wśród oryginalnych rozwiązań coraz większą popularnością cieszą się ramki ze zdjęciami przywieszone na sznurku klamerkami. Tłem dla fotografii może być nie tylko biała, ale również różnokolorowa ściana lub tablica korkowa.

Aranżację ramek na ścianie należy rozpocząć do uprzedniego zdecydowania, co takiego chcemy na niej powiesić — ulubione obrazy czy zatrzymane na kliszy wspomnienia. Aby obrazy były pięknie wyeksponowane, warto wyznaczyć dla nich dobrze widoczne miejsce. Odstępy pomiędzy poszczególnymi ramkami powinny być na tyle duże, aby galeria była przejrzysta — należy unikać stłoczenia galerii, ponieważ w tym przypadku mniej znaczy więcej. Aby dekoracja ścienna wydawała się dla Państwa ważna oraz szczególnie atrakcyjna warto zainwestować w podświetlenie galerii ramek na zdjęcia. Kolor oświetlenia powinien być stonowany, aby nie odebrał całej uwagi domowej galerii — jego podstawową funkcją powinno być poprawienie widoczności oraz uatrakcyjnienie. W sklepie meble.pl z pewnością znajdą Państwo ramkę na zdjęcia, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

Od inspiracji do zakupu

Pomysł na dywan w paski

Pomysł na dywan w paski

Dywan to zawsze niezwykle potrzebny, a przy tym ozdobny element wyposażenia każdego rodzaju przestrzeni. Przede wszystkim, jeśli jest on dość sporych rozmiarów, może być pierwszą rzeczą, jaka rzuca nam się w oczy w danym wnętrzu. Co więcej, dzięki dywanowi możemy stworzyć w swoim domu przytulną i komfortową atmosferę. Faktury i rodzaje materiałów, z których się je wykonuje, są nieograniczone – w tym tekście jednak zaprezentujemy kilka pomysłów na dywan w paski.

Gazetniki nowoczesne – oryginalne dekoracje w mieszkaniu

Gazetniki nowoczesne – oryginalne dekoracje w mieszkaniu

Posiadanie gazetnika w domu z pewnością świadczy o przywiązaniu do tradycji i papieru. W dzisiejszych czasach można powiedzieć, że to coś wyjątkowego, kiedy informacje chłoniemy głównie przy pomocy internetu oraz telewizji. Coraz rzadziej kupujemy dzienniki, a co za tym idzie - nasze domy coraz rzadziej wyposażone są w gazetniki. Czy to dobrze? Nie zawsze, ponieważ gazetniki nowoczesne mogą okazać się oryginalną dekoracją mieszkania, a do tego mogą zostać połączone z funkcjonalnym meblem, jak na przykład stolik kawowy, czy wieszak w przedpokoju.

Jaki dywanik łazienkowy najbardziej pasuje do Twojej łazienki?

Jaki dywanik łazienkowy najbardziej pasuje do Twojej łazienki?

Łazienka to chyba najważniejsze pomieszczenie w naszym domu. To nie tylko miejsce załatwiania codziennych czynności higienicznych - to również wyjątkowe miejsce relaksu oraz wypoczynku po ciężkiej pracy, treningu czy podróży. Czasami zdarza się tak, że nie marzymy o niczym tak bardzo jak o własnej łazience. Co zrobić, aby przebywanie w niej stało się jeszcze większą przyjemnością? Uzupełnić ją o nietuzinkowe dodatki, które podwyższą wartość estetyczną pomieszczenia! Z tego właśnie powodu chcielibyśmy pokazać i doradzić, jaki dywanik łazienkowy jest aktualnie na czasie i może przyczynić się do poprawy wyglądu Twojego pomieszczenia. Najważniejsze są szczegóły – to prawda stara jak świat i tutaj może zostać ukryty sekret dobrze zaaranżowanej łazienki. Nieodpowiednio dobrane dodatki mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc, szczególnie w pomieszczeniu, jakim jest łazienka i gdzie nie możemy sobie pozwolić na ich dużą ilość. Duży dywanik łazienkowy jest niekiedy jedynym dodatkiem, jaki w niej umieszczamy. Dlatego zastanów się, jaki powinien znaleźć się w Twojej przestrzeni, aby łazienka była miejscem, który idealnie dopasowuje się do Twoich potrzeb. Sprawdź jak wygląda dywanik łazienkowy w stylu nowoczesnym, klasycznym, boho oraz skandynawskim.

Jaki kosz na pranie wybrać?

Jaki kosz na pranie wybrać?

W nowoczesnych łazienkach kosz na pranie pełni nie tylko swoją podstawową funkcję. Dobrze dobrany może stanowić oryginalny element wystroju wnętrza. Jeszcze kilkanaście lat temu mieliśmy do wyboru głównie kosze wykonane z plastiku. Dziś można kupić takie zrobione z drewna, metalu, wikliny czy rattanu. Dostępne też są specjalne kosze na pranie, które można zamienić na wygodne siedzisko.