Sklep online działa bez zmian. Usługa pobrań (płatność u kuriera) została czasowo wstrzymana.
Odbiory osobiste, wysyłki kurierskie, pocztowe i paczkomatowe realizujemy bez opóźnień.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Złączki Montażowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Materiał

Materiał

Typ złącza

Typ złącza

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta
Konfirmat
×

Konfirmaty - elementy montażowe

Konfirmaty należą do grupy akcesoriów meblowych, które znacznie podnoszą funkcjonalność mebli. Te metalowe wkręty doskonale sprawdzają się przy samodzielnym montowaniu i wykonywaniu biurek, szafek stolików, lub półek. Konfirmaty doskonale sprawdzają się także podczas naprawy różnych mebli. Można przy ich pomocy zrobić wiele ciekawych mebli. Prezentowane konfirmaty cechują się solidnym wykonaniem z trwałych materiałów. Gwarantuje to wysoką wytrzymałość i niezawodność na każdym etapie korzystania z wkrętów. Dostępne są one w różnych rozmiarach. Dzięki temu możliwy jest wybór zgodny z osobistymi preferencjami i potrzebami.


Wkręty z wiertłem i frezem służą do skręcania korpusów mebli i szuflad bez nawiercania i bez pogłębiacza. Największą zaletą tych wkrętów jest szybkość pracy oraz bardzo dużą wytrzymałość konstrukcyjna. Cechują się one zmienioną geometrią ostrza, co pozwala na dużo szybsze wiercenie. Dzięki temu znacznie oszczędzamy czas. Dodatkowo wkręty te mają zmieniony kształt frezów. Frez kieszeniowy znacznie redukuje niebezpieczeństwo wyszczypywania laminatu podczas skręcania płyty wiórowej. Wkręty Assy mają długość części gwintowej 33 mm, średnica główki to 7, 9 mm. Dostępne są takie wkręty o innej długości oraz średnicy główki. Bogata oferta różnych wkrętów zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Na uwagę zasługują także konfirmaty z wgłębieniem krzyżowym PZ3 . Mają one otwór na łeb 3,0 mm do otworu o średnicy 5 mm. Konfirmaty te zostały wykonane ze stali ocynkowanej. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i posłużą na wiele lat. Kształt łba tych wkrętów jest stożkowy. Średnica uchwytu ma 7 mm, natomiast jego długość to 38 mm. Wkręty te składają się z łba z nacięciem i gwintowanego trzonu o walcowym kształcie. Takie konfirmaty świetnie sprawdzą się do do konstruowania oraz naprawy różnych mebli. Ten rodzaj wkrętów skonstruowany jest do łączenia pod kątem prostym płyty wiórowej. Mają one stosunkowo dużą średnicę i rzadki gwint, dzięki temu doskonale współgrają ze środkową warstwą płyty wiórowej. Prezentowane konfirmaty różnią się długością, średnicą lub rodzajem gniazda. Dzięki temu dużo łatwiej jest dostosować odpowiedni konfirmat do swoich potrzeb.

Warto wspomnieć, że prezentowane konfirmaty świetnie sprawdzają się do wykonywania solidnych łączeń meblowych. Przydają się zarówno podczas skręcania jak i ich demontowania. Najważniejszą ich zaletą jest materiał wykonania. Niskowęglowa stal ocynkowana to niezwykle trwały i solidny materiał. Dzięki temu konfirmaty cechują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. A meble wykonane poprzez takie łączenia są bardzo solidne i z pewnością posłużą w doskonałym stanie przez bardzo długi czas. Takie specjalistyczne wkręty najczęściej znajdują swoje zastępowanie do łączenia prostopadłego dwóch płyt meblowych.

Wybierając akcesoria meblowe w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę ich jakość oraz materiał z jakiego zostały wykonane. Nie mniej ważna jest także ich praktyczność. To ona decyduje o tym czy zastosowanie danego akcesorium sprawdzi się w codziennym użytkowaniu mebla. Wśród artykułów metalowych to właśnie konfirmaty doskonale sprawdzają się do łączenia. To niezastąpione akcesorium podczas budowy, wykańczania, lub po prostu majsterkowania w warsztacie. Prezentowane łączniki metalowe wyróżniają się specjalistycznym zastosowaniem.

Od inspiracji do zakupu