×
Dzień Miesiąc darmowej dostawy na meble
Ważne do 30.06.2021, obowiązuje na wybrane produkty i wybrane formy płatności.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Elletipi

Elletipi
×

Elletipi Meble

Akcesoria do mebli to elementy dodatkowe, które mają za zadanie usprawnić funkcjonowanie mebli. Umożliwiają one dostosowanie mebli do potrzeb współczesnego człowieka. Funkcjonalne i estetyczne pojemniki na korze na śmieci to nieodłączny element wyposażenia każdej kuchni i łazienki. Prezentowane sortowniki na śmieci to propozycja stworzona przez Elletipi w odpowiedzi na zapotrzebowanie współczesnego rynku. Przeznaczone są one do montowania wewnątrz szuflad. To bardzo komfortowe rozwiązanie, które pozwala utrzymać uporządkowane i schludne wnętrze. Oprócz sortowników marka ta przygotowała także praktyczne pojedyncze kosze do montażu na drzwiach. Elletipi to producent z wieloletnim doświadczeniem, która doskonale reaguje na zmiany rynkowe i nowe trendy estetyczne specjalizując się w produkcji komponentów do szafek kuchennych. Oferowane produkty cechują oryginalne rozwiązanie techniczne i innowacyjne wzornictwo.

Sortowniki na śmieci dedykowane są do montowania wewnątrz szuflad. Kubły umieszczone są w połączonych ze sobą plastikowych wkładach. Dedykowane są do gotowych szuflad typu tandembox czy legrabox. Daje to gwarancję że wkłady nie będą się przesuwać. Każdy zestaw wyposażony jest w specjalne elastyczne listwy. Nakładane są one na krańcach wkładów umożliwiając tym samym ich precyzyjne umocowanie i unieruchomienie. Sortowniki te składają się z czterech praktycznych kubłów: jeden o pojemności 15 litrów, dwa o pojemności 10 litrów i jeden 6 litrowy. Pokrywa tego ostatniego wyposażona jest w filtr uniemożliwiający wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów. Dedykowany jest on do wyrzucania mokrych odpadków. Kosze te cechują się estetycznym wykonaniem. Każdy z nich ma inny kolor uchwytu, dzięki czemu łatwo pamiętać, który przeznaczony jest do jakich odpadów.

Największym sortownik posiada dwa duże kubły każdy o pojemności 24 litrów. Kubły mają szerokość 30 cm. Głębokość górnej części pojemników to 45 cm, a dolnej prowadnicy mierzy 41 cm. Wysokość całkowita z uchwytem do wysuwania koszy ma 51,5 cm. Takie kosze cechują się funkcjonalnością, dużą pojemnością i najwyższą jakością użytych materiałów. Dzięki temu możliwe jest efektowne z nich korzystanie przez wiele lat.
Dostępne są także potrójne sortowniki. Składają się one z kubłów o różnej pojemności. Układ pojemnik 18 litrów oraz dwa kosze o pojemności 8 litrów ułatwia segregowanie śmieci. Mokre i szybciej psujące się odpadki wyrzuca się do mniejszych koszy. Największy wykorzystywany jest na inne rodzaje śmieci. Łatwy dostęp do wszystkich pojemników możliwy jest, dzięki zastosowaniu prowadnic z pełnym wysuwem. Umożliwia on wysuw sortownika w cichy i delikatny sposób. Dodatkowo wyposażony jest w elegancki chromowany uchwyt.

Warto wspomnieć o wysokiej jakości wykonania poszczególnych produktów. Producent zastosował w ich przypadku specjalny rodzaj granulatu. Dzięki temu wytrzymałość plastikowego kubła jest dużo wyższa niż innych tego typu produktów dostępnych na rynku. Dodatkowo wszystkie chromowane elementy podlegają kilkukrotnej galwanizacji, która skutecznie chroni przed wilgocią, a tym samym korozją chromowanych elementów.

Ciekawym rozwiązaniem jest kosz EAY PTM . Jest on mocowany na boku drzwi. System ten jest prosty, a jednocześnie cechuje się on wysoką jakością wykonania. Najpierw do wewnętrznej strony frontu mocuje się uchwyt zrobiony ze stali nierdzewnej. Kolejnym krokiem jest zamontowanie na nim pojemnika. Kosz ten zrobiony został z plastiku wysokiej jakości. Dzięki temu cechuje go duży stopień odporności na wszelkie uszkodzenia. Kubeł zaopatrzony jest w standardową pokrywkę i uchwyt do przenoszenia. To doskonałe rozwiązanie do małych kuchni.

Szeroki asortyment różnych sortowników i koszy na odpady marki Elletipi pozwoli na wybór zgodny z osobistymi preferencjami i potrzebami.