• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Listwy

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Rodzaj listew

Rodzaj listew

Materiał

Materiał

Producenci

Producenci

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Kolor

Kolor

Kolor pokrycia

Kolor pokrycia
×
prev
next
-50%
6,30 PLN12,60 PLN
prev
next
-50%
6,30 PLN12,60 PLN

Listwy montażowe

Listwy to z pewnością niezbędny element montażu mebli, który stanowi niezwykle eleganckie oraz estetyczne ich wykończenie. Istnieje kilka rodzajów listew, spośród których każda pełni nieco odmienną funkcję. Wyróżniamy listwy przyblatowe, kątowe, boczne, szczelinowe oraz kształtki. Przymocowanie listew to już praktyczne ostatni szlif, jeśli chodzi o montaż mebli. Aby zadbać o odpowiedni wygląd naszego wnętrza, a także funkcjonalność całości, warto dokładnie przemyśleć decyzję dotyczącą wyboru listew.

W asortymencie znajdują się zarówno same listwy, jak i zestawy kształtek, narożniki oraz końcówki listew, a także inne elementy służące ich montażowi. Oferowane listwy wykonane są z aluminium oraz tworzywa sztucznego, dzięki czemu klient ma możliwość dokonania indywidualnego wyboru. Kolor listwy można wybrać spośród odcieni drewnopodobnych, beżu, bieli, brązu, czerni i innych. Dzięki tak szerokiej oferty dostępnych barw, mamy możliwość idealnego dopasowania produktu do mebli, które znajdują się w naszym mieszkaniu. W ten sposób dotychczasowa aranżacja utworzy z nowymi dodatkami harmonijną, doskonale skomponowaną całość. Wszystkie oferowane listwy wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zyskujemy gwarancję długotrwałego korzystania z zakupionych produktów, a także satysfakcji z ich użytkowania. Listwy mogą być montowane zarówno za pomocą wkrętów, jak i bez ich użycia. W drugim przypadku mamy do czynienia z samoprzylepną wersją produktu, która umożliwia łatwy oraz w pełni samodzielny montaż listwy każdemu, nawet najmniej doświadczonemu majsterkowiczowi. Możliwe jest również przycięcie listew na wymiar, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do dowolnej wielkości mebli. Doskonale dobrane listwy sprawią, że pomieszczenie nabierze elegancji oraz stylu. Pełnią one jednak nie tylko funkcję estetyczną, ale również czysto praktyczną. Listwy zapobiegają bowiem wnikaniu do wnętrza mebla wszelkich zabrudzeń oraz wilgoci, która często pojawia się pomiędzy blatami i tym samym sprawia nam spory kłopot. Uzupełnienie wolnych przestrzeni pomiędzy blatami za pomocą listew przyblatowych sprawi, że meble zyskają zupełnie nowy, pełen elegancji wygląd. Ponadto, listwy skutecznie chronią krawędzie blatów przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą przytrafić się przede wszystkim w czasie pracy w kuchni, choć zdarzają się one również w innych pomieszczeniach. Dlatego też warto już wcześniej zadbać o odpowiednie zabezpieczenie szczególnie tych najbardziej narażonych na zniszczenie elementów naszego mieszkania. Ponadto, listwy znacznie ułatwiają utrzymanie czystości mebli, a dzięki nim wszelkie zanieczyszczenia są dla nas łatwo dostępne. To znacznie ułatwia czyszczenie oraz konserwację mebli, a także zwiększa komfort pracy, korzystnie wpływając na jej jakość oraz efektywność.

Wysoka jakość listew oraz solidność ich wykonania gwarantują ich długotrwałą żywotność, a także satysfakcję z ich użytkowania. Nie tylko skutecznie zadbają one o zabezpieczenie szczelin, które bez ich obecności szybko pokryłyby się brudem oraz wilgocią, ale również zapewnią meblom estetyczny oraz elegancki wygląd. Ich konstrukcja często umożliwia dokonanie samodzielnego montażu, który jest bardzo łatwy i nie wymaga posiadania specjalistycznych narzędzi. Dodatkowym atutem listew jest fakt, że dostępne są one w wielu różnych kolorach, co umożliwia dokładne dopasowanie ich do naszych mebli. Trwałość użytych materiałów, elegancki i estetyczny wygląd, a także praktyczne zastosowanie listew sprawiają, że zdecydowanie warto się w nie zaopatrzyć.

Od inspiracji do zakupu