×
Dzień Miesiąc darmowej dostawy na meble
Ważne do 30.06.2021, obowiązuje na wybrane produkty i wybrane formy płatności.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Multimedia

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Przeznaczenie mechanizmu

Przeznaczenie mechanizmu

Producenci

Producenci

Wysuw prowadnicy

Wysuw prowadnicy

Maksymalne obciążenie prowadnicy

Maksymalne obciążenie prowadnicy

Długość prowadnic

Długość prowadnic

Kolor pokrycia

Kolor pokrycia

Funkcje dodatkowe prowadnic

Funkcje dodatkowe prowadnic

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Materiał

Materiał

Styl wykonania

Styl wykonania
×
prev
next
34,44 - 1 005,49 PLN
prev
next
-50%
1 368,38 PLN2 736,76 PLN

Akcesoria do multimediów

Decydując się na urządzenie domu lub mieszkania, czy też przeprowadzenie generalnego remontu, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że przemalowanie ścian i wybór nowych mebli to nie wszystko. Aby uznać przestrzeń za w pełni wyposażoną, należy zaopatrzyć ją również w wiele praktycznych dodatków oraz akcesoriów, które nie tylko uczynią nasze życie łatwiejszym, ale są w nim wręcz niezbędne. Zadbawszy o właściwie dobrane produkty, zapewnimy sobie pełen komfort korzystania z mieszkania oraz satysfakcję z ich użytkowania. Przykładem dodatków, bez których trudno wyobrazić sobie wygodne mieszkanie, są zdecydowanie akcesoria multimedialne do mebli. Do akcesoriów multimedialnych zaliczamy przede wszystkim przedłużacze, półki pod klawiaturę, prowadnice, podnośniki do telewizorów, uchwyty do podwieszania komputerów, a także wiele innych produktów.

Akcesoria multimedialne do mebli mają na celu przede wszystkim umożliwienie podłączenia urządzeń oraz ukrycia kabli, które znajdując się na wierzchu plączą się i pokrywają kurzem. Narażone są wówczas również na szybkie uszkodzenie, dlatego warto w jakiś sposób je zabezpieczyć. W szerokim asortymencie znajdują się gniazda oraz produkty przeznaczone do sprzętów audio-video, komputerów, klawiatury, monitorów i telewizorów. Ponadto, w ofercie znaleźć można prowadnice z częściowym, pełnym oraz ponad pełnym wysuwem. Każda z nich ma zastosowanie przy odpowiednim obciążeniu, które mieści się w granicach od 6,5 do 68 kilogramów. Dostępne są one w różnych długościach oraz kolorach, co umożliwia jak najdokładniejsze dopasowanie ich do naszych mebli. Wybierać można spośród prowadnic o długości mieszczącej się w granicach od 300 do 500 milimetrów. Natomiast proponowane kolory prowadnic to czarny, srebrny, a także tytanowy. Ze względu na istotną rolę funkcjonalności oferowanych prowadnic, dostępne są różnorodne typy ich montażu, dzięki czemu można z powodzeniem wkomponować je w dowolne miejsce w naszym mieszkaniu. Wyposażone są one w funkcję szybkiego rozłączania oraz zatrzaski znajdujące się w różnych pozycjach, co umożliwia idealne dobranie ich do mebli. Możliwość zabudowania przedłużacza sprawia, że całość wygląda niezwykle estetycznie, a także pozbawia nas męczącego kłopotu polegającego na ciągłym plątaniu się kabla, który może przez to nie tylko się zabrudzić, ale również szybciej ulec zniszczeniu. W ofercie znajdują się produkty renomowanych marek, które z pewnością sprawdzą się wśród wielu miłośników praktycznych oraz pełnych komfortu rozwiązań. Wysoka jakość produktów oraz ich szeroki wybór sprawia, że z pewnością warto się w nie zaopatrzyć. Nie tylko zadbają o estetykę wnętrza, ale również nadadzą mu funkcjonalności, która zaowocuje komfortem oraz satysfakcją płynącą z użytkowania akcesoriów.

Dzięki skorzystaniu z akcesoriów multimedialnych, otrzymujemy możliwość łatwego oraz szybkiego podłączenia naszych urządzeń. Wówczas nie musimy się już martwić, w jaki sposób uruchomić sprzęt, którego w danej chwili potrzebujemy. Co więcej, znika problem plączących się kabli, które często niezmiernie się brudzą oraz kurzą. Są także narażone na uszkodzenia, które mogą spowodować pogorszenie ich działania lub całkowity jego brak. Dodatkowym atutem akcesoriów multimedialnych do mebli jest fakt, że są one dostępne w różnych kolorach. Dzięki temu zyskujemy możliwość dokładnego dopasowania ich do naszych mebli, co pozwala na skomponowanie idealnie przemyślanej aranżacji. Wysoka jakość oferowanych akcesoriów multimedialnych oraz ich estetyczny, a zarazem nowoczesny wygląd, gwarantują satysfakcję oraz komfort ich użytkowania.

Od inspiracji do zakupu