• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Łóżka

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Kolor

Kolor

Wielkość

Wielkość

Materiał

Materiał

Szerokość materaca

Szerokość materaca

Kolekcje

Kolekcje

Rodzaj łóżka

Rodzaj łóżka

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Szerokość

Szerokość
Pinio
×
prev
next
1 349,00 PLN
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
1 129,00 PLN
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
1 059,00 PLN
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next

Łóżka Pinio

Wybierając łóżeczko dziecięce szczególnie dużą wagę przywiązujemy do jego funkcjonalności. Powinno być ono wygodne i pozwalać na zdrowy sen naszemu dziecku. Nie mniej ważna jest jego stylistyka. To ona wpływa na wygląd wnętrza i jego charakter. Prezentowane łóżeczka producenta Pinio zachwycają nietuzinkową stylistyką świetnie wpisującą się w najnowsze trendy aranżacji pokojów dziecięcych. Elegancki design w połączeniu ze starannym wykonaniem i praktycznością daje meble, które wspaniale spełnią wszystkie potrzeby ich najmłodszych użytkowników.

Łóżeczka o klasycznym kształcie, których wszystkie ściany zabudowane są szczebelkami to propozycja dla tych, którzy lubią tradycyjne rozwiązania. Wykonane są one z płyty MDF i pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi na kolor biały. Łóżeczka te posiadają trzy- stopniową regulację wysokości. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Dzięki niemu można wygodnie kłaść malutkie dziecko na najwyższym poziomie tak, aby nie trzeba się było schylać przy wkładaniu i wyciąganiu dziecka z łóżeczka. Kiedy dziecko jest starsze wystarczy obniżyć poziom, co zabezpieczy malucha przed przypadkowym wypadnięciem z łóżeczka. Łóżeczka te posiadają także wyciągane szczebelki, a dodatkowo jeden z boków można zdejmować, dzięki czemu w przypadku starszych dzieci będzie ono pełniło zamknięte z trzech stron łóżko. W miejsce zdejmowanego boku można też zamontować oskrzynię.

Niezwykle elegancko i stylowo prezentują się łóżeczka dla niemowlaków, których boki ze szczebelkami, stelaż oraz elementy dekoracyjne (nogi i lamówka na górnym wieńcu zabudowanych boków) zrobione są z litego drewna. Szczyty łóżeczka zostały zrobione z płyty laminowanej. Łóżeczka te także posiadają dobrze przemyślaną konstrukcję dzięki, której na początkowym etapie można regulować wysokość materaca, a także wyjmować szczebelki. Łóżeczka te mają dwa fronty zabudowane i dwa pokryte szerokimi szczebelkami. Boki ze szczebelkami zostały zakończone plastikową nakładką, która zabezpiecza mebel przed pogryzieniem przez dziecko. Podobnie jak wcześniejsze modele także i to łóżeczko pomalowane jest ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki którym wyeliminowano czynniki mogące powodować alergię u dzieci. Mebel ten dostępny jest w kolorze białym z elementami szarymi lub różowymi (nogi i górna lamówka zabudowanych boków).

Na uwagę zasługują też łóżeczka - tapczaniki. To świetne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Takie łóżeczko rośnie razem z dzieckiem. Klasyczne łóżeczko niemowlęce posiada funkcję przekształcenia w tapczanik dla starszego dziecka, a także trzy poziomy wysokości materaca. Kidy dziecko podrośnie z łatwością można pozbyć się części ze szczebelkami i tym samym przekształcić niemowlęce łóżeczko w praktyczny tapczanik dla przedszkolaka. Łóżeczka te wykonane są z płyty MDF i płyty komórkowej i pomalowane ekologicznymi farbami na kolor biały.
Wśród modeli łóżeczek przekształcających się w tapczanik dostępne są też modele o bardzo oryginalnej stylistyce. Dobrym przykładem może tu być model, którego zabudowane boki są pomalowane na biało, a szczebelki i nogi dostępne są w jasnym wybarwieniu drewna. Stelaż, nóżki i szczebelki w tym przypadku zostały zrobione z litego drewna, a szczyty i oskrzynia mebla z płyty MDF. Nóżki łóżeczka ustawione są pod lekkim skosem i wychodzą z oskrzyni co daje ciekawy efekt wizualny. Takie łóżeczka doskonale będą się komponować z komodą, szafą oraz regałem o tej samej stylistyce.
Równie efektownie prezentują się Pinio Łóżeczka ustawione na nogach w kształcie kulek. Cała bryła ma ciekawy kształt. Jest nieco szersza w dolnej części. Dodatkowo wieniec górny zabudowanych boków został wyposażony w wąskie półeczki. Całość prezentuje się niezwykle stylowo i podobnie jak inne łóżeczka także i te modele zostały zrobione z litego drewna z elementami MDF i wybarwione na biało.

Tak duża oferta różnych łóżeczek marki Pino pozwoli na stworzenie wielu ciekawych aranżacji. Wszystkie one wykonane są z solidnych materiałów i pomalowane ekologiczymi - bezpiecznymi dla zdrowia dziecka farbami. Wśród prezentowanych modeli można wybierać miedzy łóżeczkami dla niemowlaków, a także modelami 2 w 1, które z niemowlęcego łóżeczka przekształcają się w tapczanik dla starszego dziecka. Dostępne są i typowe klasyczne tapczaniki dla dzieci w wieku przedszkolnym, a nawet wysokie łóżka z drabinką biurkiem i praktycznymi półkami.

Od inspiracji do zakupu