Calmo to klasyczny zestaw mebli dziecięco-młodzieżowych o ponadczasowej formie i uniwersalnej stylistyce. Różnorodność dostępnych brył, ich pojemność a także funkcjonalność pozwoli urządzić pokój dziecka w każdym wieku i cieszyć się nim przez wiele lat. Meble są solidne, wykonane z wysokiej jakości płyty MDF, z systemem cichego zamykania, dostępne w kolorze białym i szarym. Dopełnieniem mebla są metalowe uchwyty z zaokrągleniami, bezpieczne dla dziecka. Prostota mebli pozwala na swobodny wybór dodatków i dekoracji, dzięki którym w każdej chwili można zmienić charakter wnętrza. Meble z kolekcji Calmo są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.
Wymiary:
- długość 204,5 cm
- szerokość 96 cm
- wysokość 76 cm
Materiały i wykonanie:
- płyta MDF
- drewno sosnowe (stelaż)
- pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie
- dostępne w kolorze białym lub szarym
Wymiary paczek:
1. 102 x 81x 6 cm (21,5 kg)
2. 204 x 26 x 6 cm (13,5 kg)
3. 90 x 28 x 7,5 cm (10,5 kg)
Łóżko dostępne jest bez materaca, barierki oraz szuflady, stelaż pod materac jest zawsze dołączony.
Łóżko wykonane jest malowanego MDF-u, stelaż z drewna sosnowego. Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces „oddychania” oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Łóżko występuje w kolorze białym i szarym. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Do łóżka można dokupić dużą barierkę zabezpieczającą oraz szufladę 200x90cm, która może pełnić funkcję drugiego spania. Produkt do samodzielnego montażu.Łóżko pod materac 200x90 cm z kolekcji Calmo.
Materiały i wykonanie
Łóżko wykonane jest malowanego MDF-u, stelaż z drewna sosnowego. Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces „oddychania” oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Łóżko występuje w kolorze białym i szarym. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Do łóżka można dokupić dużą barierkę zabezpieczającą oraz szufladę 200x90cm, która może pełnić funkcję drugiego spania. Produkt do samodzielnego montażu.