• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wieszaki i garderoby

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Styl wykonania

Styl wykonania

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Materiał

Materiał

Rodzaje wieszaków

Rodzaje wieszaków

Kolor

Kolor

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
nowoczesny
×
prev
next
-33%
139,00 PLN209,00 PLN
prev
next
-10%
139,00 PLN155,00 PLN
153,00 PLN
prev
next
139,00 PLN
prev
next
1 099,00 PLN
199,00 PLN
prev
next
90,00 PLN
prev
next
75,00 PLN
419,00 PLN
179,00 PLN
179,00 PLN
209,00 PLN
299,00 PLN
279,00 PLN
209,00 PLN
prev
next
279,00 PLN
prev
next
650,00 PLN
prev
next
320,00 PLN
prev
next
-10%
485,00 PLN539,00 PLN
prev
next
260,00 PLN
prev
next
-10%
1 385,00 PLN1 539,00 PLN
prev
next
179,00 PLN

Nowoczesne wieszaki

Nowoczesne wieszaki to typ mebli, którym duża część z nas nie poświęca zbyt dużo uwagi przy wyborze. Jednak ten niepozorny element wyposażenia obecny jest prawie w każdym domu i ciężko nam sobie wyobrazić, że mogłoby ich zabraknąć. Gdzie wtedy odwiesilibyśmy nasze kurtki i płaszcze? Wieszaki to niezbędny element w każdym mieszkaniu, ale również biurze, restauracji oraz wielu innych instytucjach dlatego postanowiliśmy stworzyć ofertę, która przekona naszych klientów, że nie musza być one traktowane po macoszemu i mogą być jednocześnie bardzo atrakcyjną ozdobę każdego pomieszczenia. Najlepsze wieszaki nowoczesne znajdziesz właśnie tutaj, w sklepie meble.pl!

W naszej ofercie posiadamy zarówno wieszaki stojące jak i montowane na ścianie. Wszystkie różnią się między sobą designem i stylem wykonania. Można wybierać je ze względu na preferowany kształt, kolor oraz formę. W asortymencie znajdują się zarówno klasyczne jak i nowoczesne wieszaki do przedpokoju, które z pewnością wzbudzą zainteresowanie odwiedzających cię gości. Przedpokój to w końcu miejsce, gdzie powinniśmy szczególnie zadbać o wystrój, ponieważ to tam odwiedzające nas osoby doznają efektu pierwszego wrażenia. Pierwsze momenty spędzone w twoim mieszkaniu wpłyną na ich całościową ocenę i postrzeganie twojego wystroju. Jeżeli zatem włożyłeś dużo w wysiłku zaaranżowanie swojego salonu, kuchni czy łazienki, nie pozwól aby cała twoja praca poszła na marne poświęć chwilę na wybór odpowiednich mebli do swojego przedpokoju.

Wśród wieszaków wolno stojących z pewnością wyróżnia się wieszak w kształcie drzewka. Zamiast tradycyjnych haczyków mamy tutaj górę przypominającą koronę drzewa. Świetnym wyborem będzie również wieszak, który swoją formą przypomina pojedynczą gałąź. Tak nowoczesny wieszak do przedpokoju z pewnością nie udzie niczyjej uwadze i odkryje przed tobą nowe możliwości aranżacyjne. Niezwykle designerskim meblem jest stojak w formie stosu ułożonego z gałązek. Patrząc na ten wieszak nie mamy żadnych wątpliwości - to małe dzieło sztuki, które wspaniale będzie prezentować się w twoim wnętrzu. Z wieszaków mocowanych na ścianie możemy polecić niebanalną konstrukcję, która zamiast zwyczajnych haczyków posiada nieregularne kulki. Bardzo niebagatelny projekt, który również nada ekstrawagancji w twoim wnętrzu.

Zdecydowanie się na umieszczenie wieszaka w przedpokoju to już pierwszy ważny krok do tego, aby zapewnić sobie pozytywny odbiór wśród gości. Dzięki temu unikną oni krępującej sytuacji, w której nie wiedzą oni co zrobić ze swoim okryciem. Odłożyć je na kanapę? Umieścić na oparciu krzesła? Poprosić o odwieszenie do szafy? Wieszak sprawia, że problem ten nie zaistnieje. Dzięki temu, że nasze wieszaki posiadają intrygujące formy i kształty, dodatkowo zaimponujesz swoim gościom. Nie zajmują dużo miejsca, dlatego każdy może sobie pozwolić na ich posiadanie niezależnie od ilości dostępnego metrażu.

Nowoczesny wieszak na przedpokój będzie pełnił nie tylko funkcje przechowywania, ale będzie również dekoracją twojego pomieszczenia. Warto zatem zdecydować się na te, które posiadają ciekawą formę lub kształt. Dzięki temu nawet przedpokój stanie się oryginalnym i urządzonym z pomysłem pomieszczeniem. Nowoczesne wieszaki to propozycja nie tylko do przedpokoju. Sprawdzą się również doskonale w gabinetach, pomieszczeniach biurowych, recepcjach i korytarzach lokali użyteczności publicznej. Wszędzie tam, gdzie wypada zdjąć płaszcz lub kurtkę. Warto zatem zdecydować się na zakup tego typu elementu wyposażenia, szczególnie, że dostępne są one w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy zatem do nabycia niepozornych, jednak potrafiących wiele zdziałać wieszaków.

Od inspiracji do zakupu