• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Wieszak SABU - biały
1/5
Wieszak SABU - biały
2/5
Wieszak SABU - biały
3/5
Wieszak SABU - biały
4/5
Wieszak SABU - biały
5/5

Wieszak SABU - biały

595,00 483,74 23.00 595 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

11.04.2024 ?
Wybrany wariant: Wieszak SABU - biały
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Nie od dziś mówi się, że piękno tak często tkwi w prostocie. Dowodem na to jest rosnąca popularność minimalizmu, również we wzornictwie. Nasz wieszak SABU to radykalny przedstawiciel tej idei.

 

Na wieszak SABU składają się zaledwie dwa połączone ze sobą prostokąty, ale właśnie dlatego robi wrażenie. Wygląda oryginalnie, zwraca uwagę i skłania do interpretacji. Jest stabilny i silnie osadzony, mimo że wygląda delikatnie. Potrafi unieść na swoich "barkach" ciężar wszystkiego, co zechcesz na nim powiesić. Wieszak SABU, z racji stylu, najlepiej pasuje do wnętrz minimalistycznych. Dobrze czuje się również w aranżacji industrialnej lub jasnych, przejrzystych przestrzeniach. Nie jest jednak wybredny - jako symboliczny akcent sprawdzi się niemal wszędzie.

 

Nowoczesna konsola czy metalowy regał, dzięki nim wszystkie ważne przedmioty nie tylko znajdą swoje miejsce, ale też doskonale się zaprezentują. Proponujemy przeróżne metalowe meble industrialne do przechowywania - nasze regały to meble ręcznie robione, pamiętają styl retro oraz czują styl skandynawski, praktyczne, piękne i oryginalne.

 

Wymiary:

- szerokość 50 cm

- wysokość 173 cm

 

Materiał:

- metal