• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Zestawy wypoczynkowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Kolor

Kolor

Boki

Boki

Styl wykonania

Styl wykonania

Dodatkowe opcje

Dodatkowe opcje

Rozkładanie

Rozkładanie

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
×
prev
next
prev
next
prev
next
5 898,00 PLN
+647
prev
next
5 600,00 PLN
+285
prev
next
-10%
10 467,00 PLN11 630,00 PLN
+344
prev
next
3 777,00 PLN
+281
prev
next
3 444,00 PLN
+282
prev
next
5 787,00 PLN
+283
prev
next
5 404,00 PLN
+127
prev
next
3 487,00 PLN
+283
prev
next
3 296,00 PLN
+282
prev
next
9 221,00 PLN
+279
prev
next
3 597,00 PLN
+282
prev
next
3 606,00 PLN
+279
prev
next
3 050,00 PLN
+282
prev
next
8 037,00 PLN
+647
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
3 914,00 PLN
+225
prev
next
4 700,00 PLN
+240
prev
next
prev
next
4 370,00 PLN
+251
prev
next
3 400,00 PLN
+239

Zestawy wypoczynkowe

Salon jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. To miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu, przyjmujemy gości, oglądamy telewizję czy odpoczywamy po całym dniu obowiązków. Warto, więc zadbać o to, by zestaw wypoczynkowy, jaki wybierzemy do pokoju dziennego był nie tylko funkcjonalny i wygodny, ale także by jego walory estetyczne sprzyjały stworzeniu w tym pomieszczeniu odpowiedniej atmosfery, w której będziemy się dobrze czuć zarówno my, jak i nasi goście. Zestawy wypoczynkowe składają się między innymi z sofy, foteli, niektóre z nich mają także pufy lub/i podnóżki. Meble w zestawach wypoczynkowych wykonane są w tej samej stylistyce, dzięki czemu można dowolnie je ze sobą zestawiać, tworząc różne konfiguracje, jednocześnie zachowując spójną i harmonijną całość aranżacji. Decydując się na zestaw wypoczynkowy unikamy tworzenia wystroju, w którym każdy mebel jest niejako z "innej bajki", co wprowadza chaos i nie sprzyja efektywnemu wypoczynkowi.

Wybierając zestaw wypoczynkowy, warto zastanowić się jaki zestaw będzie dla nas najbardziej praktyczny, dostępne jest kilka wariantów np. jedna sofa i dwa fotele, dwie sofy i jeden fotel, zdarzają się też zestawy z narożnikiem i fotelem. W dużych pomieszczeniach możliwości są niemal nieograniczone, w małych wnętrzach trzeba dobrze przemyśleć wybór.
Prezentowane zestawy wypoczynkowe różnią się stylistyką, materiałem wykonania, formą i kolorami. Taka różnorodność zestawów wypoczynkowych ułatwi aranżację salonu, którego wystrój będzie odpowiadał indywidualnym preferencjom i potrzebom. Wśród nich można znaleźć zarówno modele o klasycznych kolorach i kształtach, które idealnie wpiszą się w tradycyjnie urządzone wnętrza, jak i te nowoczesne, które znajdą zastosowanie we współczesnych pomieszczeniach. Na uwagę zasługują też designerskie zestawy wypoczynkowe, które wyróżniają się oryginalną formą lub wyrazistą kolorystyką. Takie zestawy będą skutecznie ożywiać wnętrze, przyciągać wzrok i intrygować swoim niebanalnym wyglądem. Jednocześnie dzięki temu, że tworzą zestaw, pozwolą zachować harmonijną całość we wnętrzu, sprzyjającą komfortowemu wypoczynkowi.
Zestawy wypoczynkowe tapicerowane są różnymi tkaninami, miedzy innymi skórą i ekoskórą. Takie komplety doskonale będą prezentować się w klasycznym wnętrzu, któremu dodadzą elegancji i prestiżu, jak również w nowoczesnym pomieszczeniu, podkreślając jego luksusowy charakter. Zestawy tapicerowane tkaninami to uniwersalne rozwiązanie pasujące do niemal każdej aranżacji. Wśród nich dużą popularnością cieszą się zestawy tapicerowane tkaniną i pikowane, lub z przeszyciami (szwami). Takie meble są niezwykle eleganckie i efektowne, nadają pomieszczeniu klasy i dostojnego charakteru.
Zestawy wypoczynkowe do ogrodu to doskonałe rozwiązanie, by nie tylko nasz salon, ale także ogród lub taras był odpowiednio zaaranżowany i funkcjonalny. Gotowy komplet mebli do ogrodu, pozwoli stworzyć idealne warunki do odpoczynku i relaksu na łonie natury. Zestawy mebli ogrodowych dzielą się na mniejsze składające się np. z dwóch leżaków/ krzeseł, stolika i puf, które świetnie sprawdzą się na małym tarasie lub przydomowym ogródku, gdzie nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią. Jeśli posiadamy duży ogród lub przestronny taras, można zdecydować się na jeden z bardziej rozbudowanych zestawów wypoczynkowych, który składa się z modułu narożnego lub sofy, stołu, foteli i/lub puf. Zestawy wypoczynkowe do ogrodu wykonane są z materiałów odpornych na różne warunki atmosferyczne, w designie i kolorystyce idealnie współgrającej z przyrodą.

Różnorodność zestawów wypoczynkowych pozwala stworzyć własny styl w aranżowanym wnętrzu, które będzie nie tylko nam zapewniać komfort i odpoczynek, ale także naszym gościom. Decydując się na zestaw wypoczynkowy ułatwiamy sobie zadanie stworzenia przestrzeni spójnej, harmonijnej i eleganckiej, w której każdy chętnie będzie przebywać.

Od inspiracji do zakupu