• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
0 szt.

Wybierz i zaprojektuj Meble biurowe:

Zaaranżowanie przestrzeni biurowej, gabinetu, pracowni (a nawet pokoju nastolatka), nie należy do łatwych zadań. Na często niewielkiej powierzchni powinny znaleźć się funkcjonalne meble, które przetrwają próbę czasu i intensywnego użytkowania. Znalezienie biurek, kontenerków czy regałów pasujących do biura lub gabinetu rozmiarem, ale też kolorystycznie, jest często czasochłonne, a w wielu przypadkach – wręcz niemożliwe. Dzięki naszym konfiguratorom online możesz samodzielnie zaprojektować meble biurowe na wymiar, a także mieć kontrolę nad wydatkami – cena podana jest od razu i nie ma w niej żadnych ukrytych kosztów.
Meble do biura na wymiar dają Ci możliwość dopasowania wnętrza do wizerunku Twojej firmy (wybieraj spośród ponad 170 kolorów świetnej jakości płyt meblowych), a także do potrzeb pracowników – w pełni wykorzystasz przestrzeń, gdyż wymiary określisz z dokładnością do 1 mm i nadasz kontenerkom czy regałom dokładnie takie funkcje, jakie będą potrzebne w danym pomieszczeniu (liczba szuflad, półek, szafek, otwory na kable itp.).
Nasze meble biurowe na zamówienie są nie tylko funkcjonalne, estetyczne i ponadczasowe, ale także bardzo wytrzymałe – do produkcji wykorzystujemy płyty meblowe firmy Egger i Rehau, które są idealne zarówno do użytku w prywatnych mieszkaniach, jak i przestrzeni publicznej. Akcesoria, jak zawiasy czy szuflady, są wykonane przez renomowaną firmę Blum, co znacząco wyróżnia nasze meble na tle typowej oferty sklepów i wpływa na komfort ich użytkowania.

wczytywanie danych