• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
0 szt.

Wybierz i zaprojektuj Meble biurowe:

Meble biurowe zaprojektowane przez Klientów

Kontenerki zaprojektowane przez Klientów

Meble biurowe zaprojektowane przez Klientów

Zaaranżowanie przestrzeni biurowej, gabinetu, pracowni (a nawet pokoju nastolatka), nie należy do łatwych zadań. Na często niewielkiej powierzchni powinny znaleźć się funkcjonalne meble, które przetrwają próbę czasu i intensywnego użytkowania. Znalezienie biurek, kontenerków czy regałów pasujących do biura lub gabinetu rozmiarem, ale też kolorystycznie, jest często czasochłonne, a w wielu przypadkach – wręcz niemożliwe. Dzięki naszym konfiguratorom online możesz samodzielnie zaprojektować meble biurowe na wymiar, a także mieć kontrolę nad wydatkami – cena podana jest od razu i nie ma w niej żadnych ukrytych kosztów.
Meble do biura na wymiar dają Ci możliwość dopasowania wnętrza do wizerunku Twojej firmy (wybieraj spośród ponad 170 kolorów świetnej jakości płyt meblowych), a także do potrzeb pracowników – w pełni wykorzystasz przestrzeń, gdyż wymiary określisz z dokładnością do 1 mm i nadasz kontenerkom czy regałom dokładnie takie funkcje, jakie będą potrzebne w danym pomieszczeniu (liczba szuflad, półek, szafek, otwory na kable itp.).
Nasze meble biurowe na zamówienie są nie tylko funkcjonalne, estetyczne i ponadczasowe, ale także bardzo wytrzymałe – do produkcji wykorzystujemy płyty meblowe firmy Egger i Rehau, które są idealne zarówno do użytku w prywatnych mieszkaniach, jak i przestrzeni publicznej. Akcesoria, jak zawiasy czy szuflady, są wykonane przez renomowaną firmę Blum, co znacząco wyróżnia nasze meble na tle typowej oferty sklepów i wpływa na komfort ich użytkowania.

wczytywanie danych