• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Przewijak NICOLE - biały
1/2
Przewijak NICOLE - biały
2/2

Przewijak NICOLE - biały

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Produkt niedostępny

?
Wybrany wariant: Przewijak NICOLE - biały
Chwilowy brak produktu zapytaj o dostępność produktu:
OK

Kup na raty:Opis produktu

Przewijak na łóżeczko NICOLE do pielęgnacji i przewijania niemowlaka. Idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują kompaktowych rozwiązań w pokoju dziecka. Stabilna platforma wytrzyma obciążenie 15 kg, podczas gdy odpowiednie żłobienia wyłożone filcem zapewnią płynne przesuwanie przewijaka wzdłuż łóżeczka.

Wprawdzie przewijak Nicole dedykowany jest głównie do łóżeczka o tej samej nazwie, jest jednak kompatybilny ze wszystkimi innymi modelami łóżeczek Troll o wymiarach 120×60.

 

Przewijak wykonano zarówno z bezpiecznych jak i solidnych materiałów, min. litego drewna brzozowego. Oprócz tego całość pomalowano bezpieczną dla najmłodszych wodną farbą.Przewijak NICOLE posiada:

- po pierwsze: solidną konstrukcję zapewniającą bezpieczne użytkowanie

- po drugie: możliwość montażu na łóżeczkach Troll o wymiarach 120×60


Wymiary powierzchni do przewijania:
55x74 cm

 

Materiał:

MDF/drewno brzozowe


Kolor:

biały

Waga:

10 kg

 

Zgodne z Europejską Normą Bezpieczeństwa: EN 12221-1


Jaki przewijak kupić?

Jaki przewijak kupić?

Wybierając umeblowanie do pokoju dziecka, rodzice czasem stają przed różnymi wyborami i wątpliwościami. Potem kiedy dziecko urośnie, pojawiają się pytania, co z tymi małymi już meblami zrobić. Tyczy się to często przewijaka. Ze względu na wygodę, rodzice często kupują ten mebel, który tak naprawdę służy tylko do zmiany pieluszki. W końcu jednak dziecko wyrasta z pieluch, a przewijak zostaje. Warto o tym pomyśleć jeszcze przed zakupem i wybrać taką opcje, która pozwoli z mebla korzystać w przyszłości.