• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Stolik 2 WALL METAL 100x60 - czarny
1/5
Stolik 2 WALL METAL 100x60 - czarny
2/5
Stolik 2 WALL METAL 100x60 - czarny
3/5
Stolik 2 WALL METAL 100x60 - czarny
4/5
Stolik 2 WALL METAL 100x60 - czarny
5/5

Stolik 2 WALL METAL 100x60 - czarny

995,00 808,94 23.00 995 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

12.07.2024 ?
Wybrany wariant: Stolik 2 WALL METAL 100x60 - czarny
+6
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Stół kawowy 2 WALL – częściowo zabudowany, a jednak przestronny - jest zupełnie niepowtarzalny. Bardzo praktyczny, foremny - łatwo go przenieść, przesunąć, dopasować do własnych oczekiwań. Jest przy tym minimalistyczny. Nie zaburzy kompozycji w mieszkaniu, a wręcz przeciwnie – wpasuje się w nią jak ulał. Stolik, który zawsze jest pod ręką. Można przy nim zjeść ciastko i popić kawą, zamyślić się, zanotować kilka ważnych spraw w planerze lub przeczytać rozdział książki.

 

Minimalizm to sztuka.

 

Projektanci stolika 2 WALL minimalizmu uczyli się od najlepszych. Stworzyli go na wzór prostej formy, ale nie chcieli przynudzać. Tu zabudowali, tam otworzyli, uzyskując lekką jak piórko, ciekawą kompozycję. Stolik można nabyć w wersji potrójnej, czyli w zestawie trzech bliźniaczych stolików w różnych rozmiarach. Zestaw otwiera wiele możliwości aranżacyjnych – stoliki można porozmieszczać w mieszkaniu, nadając mu tym samym motyw przewodni i uzyskując praktyczną harmonię.

 

Wymiary:

- długość 100 cm

- szerokość 60 cm

- wysokość 45 cm

 

Materiał:

- metal lakierowany


Róż we wnętrzach - odkryj wszystkie odcienie

Róż we wnętrzach - odkryj wszystkie odcienie

Różowe wnętrza kojarzą się z przytulnością i romantyzmem. Nic w tym dziwnego, gdyż ta barwa jest niezwykle delikatna i subtelna, oczywiście biorąc pod uwagę jej pastelową odsłonę. Jednak róż niejedno ma imię, dzięki czemu znajdziemy również inne tonacje tego koloru, które już niekoniecznie są tak subtelne jak pastele. Wśród nich można wymienić między innymi fuksję, amarant, neon lub malinę. Każdy z tych odcieni ma zupełnie inny charakter i może zarówno ożywić wnętrze, jak i je nieco wyciszyć. Wszystko zależy od jego zastosowania. Dowiedz się już dziś jak zaaranżować róż we wnętrzach odkrywając kolejno wszystkie jego odcienie.