• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Zestaw stolików SHAM
1/11
Zestaw stolików SHAM
2/11
Zestaw stolików SHAM
3/11
Zestaw stolików SHAM
4/11
Zestaw stolików SHAM
5/11
Zestaw stolików SHAM
6/11
Zestaw stolików SHAM
7/11
Zestaw stolików SHAM
8/11
Zestaw stolików SHAM
9/11
Zestaw stolików SHAM
10/11
Zestaw stolików SHAM
11/11

Zestaw stolików SHAM

2 699,00 2 194,31 23.00 2 699 PLN

Dowóz gratis

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

15.03.2024 ?
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Stolik kawowy SHAM to bardzo ekskluzywny zestaw mebli do salonu, który z pewnością spełni oczekiwania tych najbardziej wymagających odbiorców. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach o charakterze egzotycznym, wykorzystujących meble z różnych zakątków świata. SHAM wykonane zostały z drewna sheesham czyli palisandru, bardzo cenionego w meblarstwie. SHAM to mebel oryginalny o kształcie blatu przypominającym lekko spiczaste jajko, wspartym na trzech nogach, okutych metalową blachą. Blat z drewna palisandrowego ma charakterystyczny, niepowtarzalny wzór oraz dwa dodatkowe rzeźbione pasy w poprzek. Stoliki fantastycznie prezentują się w duecie, jak również oddzielnie, jako stoliki do kawy czy meble poboczne. Z pewnością będą spełniać funkcję nie tylko praktyczną, ale także estetyczną w niebanalnym wnętrzu.

 

 

Wymiary mniejszego stolika:
- wysokość: 33 cm
- szerokość:50 cm
- długość: 70 cm

 

 

Wymiary większego stolika:
- wysokość: 40 cm
- szerokość: 60 cm
- długość: 110 cm

 

 

Materiał:
- drewno sheesham
- metal
 

Marka: Dutchbone

Stoliki kawowe – jakie są ich zalety?

Stoliki kawowe – jakie są ich zalety?

Stolik kawowy to obowiązkowy mebel w każdym dobrze urządzonym salonie. Wokół tego mebla skupia się większość wykonywanych w tym pomieszczeniu czynności. Jakie są zalety stolika kawowego? Dlaczego warto się na niego zdecydować? O tym w dalszej części artykułu.

Ława do salonu – stylowa oraz funkcjonalna

Ława do salonu – stylowa oraz funkcjonalna

Nowoczesna ława do salonu to lekki mebel, który kompletnie różni się od stołów, które znamy. Żaden salon nie może obyć się bez jej obecności, a do tego zazwyczaj jest podstawowym meblem, na którym możemy oprzeć całą aranżację. Ława do salonu pełni wiele funkcji - przy niej podejmujemy gości, aby wspólnie wypić kawę, oraz załatwiamy wszelkie najważniejsze sprawy rodzinne. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, żeby ława do salonu była meblem funkcjonalnym i elastycznie dopasowała się do naszego wnętrza? Ława do salonu powinna być przede wszystkim stylowa i elegancka. To niekiedy ważny dodatek definiujący nasze wnętrze. Warto, aby stolik w salonie tworzył kompatybilny zespół wraz z kanapą, bo przecież w takim duecie będzie występował. Ława do salonu powinna również dobrze spełniać powierzone jej funkcje, więc zastanów się nad modelem, który w łatwy sposób pozwoli się rozłożyć i stworzy dodatkowe miejsce w razie odwiedzin gości. Połącz design i funkcjonalność, a sukces aranżacyjny jest gwarantowany!

Ława drewniana do salonu

Ława drewniana do salonu

Odpowiednia aranżacja mieszkania lub domu to świetny sposób na poprawę komfortu oraz atrakcyjności wizualnej pomieszczeń. W salonie najważniejsza jest ława. To wokół niej toczy się codzienne życie i to ona służy jako podręczny stolik na kawę czy inne przedmioty. Warto ją jednak dobrze dopasować do wielkości oraz stylu mieszkania. Uniwersalna ława drewniana jest znakomitym przykładem mebla, który pasuje dosłownie wszędzie!

Zestaw stolików kawowych — praktyczna aranżacja

Zestaw stolików kawowych — praktyczna aranżacja

Stolik kawowy to obowiązkowy element elegancko urządzonego salonu. Salon to przestrzeń reprezentacyjna, która zarazem stanowi miejsce odpoczynku — to tutaj domownicy odpoczywają po ciężkim dniu pracy, a także spędzają czas z rodziną i przyjaciółmi. Popularnym stylem wykończeniowym salonów jest dekor nowoczesny, na który składają się wysokiej jakości meble, klimatyczne oświetlenie, innowacyjne sprzęty RTV oraz zestaw wypoczynkowy wraz ze stolikami kawowymi.