• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Wózek CRUISER - biały
1/6
Wózek CRUISER - biały
2/6
Wózek CRUISER - biały
3/6
Wózek CRUISER - biały
4/6
Wózek CRUISER - biały
5/6
Wózek CRUISER - biały
6/6

Wózek CRUISER - biały

649,00 527,64 23.00 649 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

21.05.2024 ?
Wybrany wariant: Wózek CRUISER - biały
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Wózki na dobre zagościły w naszych wnętrzach. Są dobrymi zamiennikami typowych stolików kawowych umieszczanych w salonie. Mogą też stanowić alternatywę dla tradycyjnych szafek nocnych. Sprawdzają się jako element wyposażenia kuchni. Wózek Cruiser łączy w sobie przemyślaną konstrukcję i niebanalny wygląd. Mebel wyposażony jest w dwie półki. Wyglądem przypominają one tace z podwyższonymi brzegami. Wykonane zostały z praktycznego tworzywa, jakim jest polipropylen. Półki mają kolor biały. Producent oferuje także wózek Cruiser z półkami w równie uniwersalnych, a przy tym eleganckich kolorach - czarnym oraz szarym. Stelaż wózka tworzą nogi z litego drewna bukowego w naturalnym kolorze. Mebel wyposażony jest w wysokie uchwyty oraz praktyczne kółka. Oba te elementy sprawiają, że przesuwanie wózka jest znacznie ułatwione.

 

Wymiary: 

- szerokość: 57,5 cm

- głębokość: 37 cm

- wysokość: 59 cm

 

Materiał: 

- białe polipropylenowe półki

- lakierowane lite drewno bukowe

- żelazo malowane proszkowo 

 

Informacje dodatkowe: 

- waga: 3,5 kg 

- wyposażony w kółeczka (dwa z nich można zablokować)

- maksymalne obciążenie wynosi 10 kg na półkę

         

Marka: Koosjer

Regał na kółkach – gdzie sprawdzi się najlepiej?

Regał na kółkach – gdzie sprawdzi się najlepiej?

Czy ktoś z Was zastanawiał się nad definicją regału? Słownik terminów meblarskich mówi, że to szkieletowy mebel składający się z ruchomych, ułożonych poziomo desek, które utrzymywane są przez pionowe boki. Regał na kółkach to rozwiązanie, po które sięgamy najczęściej, gdy zależy nam na rozszerzeniu powierzchni do przechowywania bądź szybkiej zmianie wyglądu naszego pomieszczenia. Regały na kółkach przede wszystkim przyczyniają się do zorganizowania przestrzeni w rozsądny sposób, aby nie powstawały problemy natury komunikacyjnej. Sprawdź czy regał na kółkach sprawdzi się również w Twoim gospodarstwie domowym i który z nich będzie prezentował się najlepiej.

Podnóżki tapicerowane, wygodne i stylowe

Podnóżki tapicerowane, wygodne i stylowe

Podnóżki tapicerowane - skorzystaj z ich dobrodziejstwa Podnóżki znane były już w starożytności, gdzie stosowane były i zarezerwowane tylko dla władców. Forma podnóżków bardzo przypomina te obecnie funkcjonujące. Były jednym z wielu atrybutów oznaczających pozycję, jaką zajmowali królowie. Były pięknie zdobione, wyściełane drogimi materiałami. Nóżki drewniane często były rzeźbione, co jeszcze bardziej nadawało podnóżkowi majestatyczny charakter. Król korzystając z podnóżka nie dotykał ziemi, czym manifestował swoją pozycję. Już w późniejszych czasach podnóżek wydostał się spod reżimu królewskiego statutu i znalazł miejsce na dworkach u szlachciców. Na szczęście i stamtąd udało się mu wydostać, żeby znaleźć sympatię i zastosowanie w naszych domach. Podnóżki tapicerowane są nieodłącznym atrybutem foteli i nie tylko.