• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Krzesło CARREL - naturalny
1/7
Krzesło CARREL - naturalny
2/7
Krzesło CARREL - naturalny
3/7
Krzesło CARREL - naturalny
4/7
Krzesło CARREL - naturalny
5/7
Krzesło CARREL - naturalny
6/7
Krzesło CARREL - naturalny
7/7

Krzesło CARREL - naturalny

793,00 644,72 23.00 793 PLN

Dowóz gratis

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

23.08.2024 ?
Wybrany wariant: Krzesło CARREL - naturalny
-
+

Ten produkt sprzedajemy w wielokrotności 2 szt.

Kup na raty:Opis produktu

Naturalne krzesło CARREL zostało wykonane z drewna wiązu, a oparcie i siedzisko pokryto naturalnym rattanem. Całość wykończono poliuretanem. Sprawdzi się w kuchni, jadalni, salonie, restauracji. Krzesło CARREL jest dostępne także w kolorach czarnym i białym. 

 

 

Wymiary:

- szerokość: 42 cm

- głębokość: 45 cm

- wysokość: 89 cm

 

Dostępne warianty kolorystyczne:

- naturalny

- czarny

- biały

 

Minimalne zamówienie: 4 sztukiPrezentowany produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi.

 

 


Wnętrza inspirowane naturą

Wnętrza inspirowane naturą

W dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszą się aranżacje wnętrz inspirowane naturą — fauną oraz florą. Minimalizm, styl skandynawski, a także estetyka glamour oczywiście nie opuszczają wnętrz, jednakże coraz częściej skłaniamy się do powrotu do korzeni — mieszkania są urządzane w taki sposób, aby były przytulne oraz ciepłe. Wkradanie się natury do naszych domów wyodrębniło całkowicie osobny styl aranżacyjny, który nazywany jest styl organicznym. Czym charakteryzuje się styl organiczny? Dlaczego, warto wprowadzić naturę do swojego mieszkania? W czasach, w których prym wiodą nowe technologie oraz estetyka nowoczesna, warto skusić się na stworzenie estetyki wnętrza, która pozwoli nam się na chwilę zdystansować od teraźniejszego świata i całkowicie się zrelaksować.

Drewniane czy białe meble, które wybrać?

Drewniane czy białe meble, które wybrać?

Meble są głównym elementem wyposażenia każdej przestrzeni - pomagają nam w organizacji wnętrza, a także w jego wizualnie estetycznej dekoracji. Dzięki odpowiednio dobranym meblom możemy zyskać estetykę, która jest zgodna z naszymi indywidualnymi gustami oraz preferencjami. Meble sprawiają, że puste przestrzenie stają się miejscem codziennego wypoczynku, rodzinnych spotkań, pracy, a także odrabiania zadań domowych. We współczesnych aranżacjach wnętrz dużą rolę odgrywa estetyka minimalistyczna, nowoczesna, a także skandynawska, które skupiają się na tworzeniu przestrzeni eleganckich, aczkolwiek stonowanych, a także niezwykle funkcjonalnych i praktycznych w codziennym użytkowaniu. Jakie meble lepiej sprawdzą się we wspomnianych wnętrzach: wykończone w kolorze białym lub w dekorze naturalnego drewna z widocznym usłojeniem?