• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Ławostół MATERA MAX - matowy/czarny

2 079,00 1 690,24 23.00 2 079 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

21.06.2024 ?
Wybrany wariant: Ławostół MATERA MAX - matowy/czarny
+6
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Ławostół Matera MAX to nowoczesny mebel 2 w 1, który charakteryzuje się prostotą designu, najwyższą jakością wykonania i wymiarami standardowej ławy, która dzięki funkcji rozkładania (od 120 do 170 cm) i podnoszenia (płynie od 55,5 do 75 cm) w krótkiej chwili może zmienić się w okolicznościowy stół, do którego można dostawić krzesła i komfortowo usiąść. Dzięki temu mebel ten znajduje swoje zastosowanie nawet w najmniejszych przestrzeniach mieszkalnych

Materiał:

Ławostół wykonany z najwyższej klasy materiałów - płyty mdf. Powierzchnia blatu oraz podstawa pokryta jest matą akrylową super mat (dający efekt głębokiego, aksamitnego matu), natomiast obrzeże blatu oraz nogi pokryte są matą akrylową na wysoki połysk (efekt lustrzanego połysku).

 

Materiał cechuje podwyższona odporność na zarysowania i działanie czynników UV. Produkt w całości pokryty folią zabezpieczającą powierzchnię, nakładaną fabrycznie (folia w kolorze bezbarwnym lub błękitnym). Czyścić wilgotną mikrofibrą, nie używać detergentów.

Wymiary:

- długość: 120/170 cm

- szerokość: 75 cm

- wysokość: 55,5 - 75 cm

Rozkładanie:

Blat ławostołu wyposażony jest w funkcję rozkładania, co pozwala na zwiększenie jej powierzchni użytkowej ze 120 cm do 170 cm (pod blatem umieszczona jest dodatkowa wkładka powiększająca). Konstrukcja ławostołu zapewnia pełną stabilność przy dowolnym rozłożeniu i podniesieniu. Rozkładanie blatu jest bardzo proste i funkcjonalne, dzięki zastosowanym wysokiej klasy synchronicznym prowadnicom kulkowym europejskiego producenta. Pozwala to na rozsuwanie ławy przez jedną osobę w błyskawicznym tempie. Dodatkowym atutem ławostołu jest funkcja płynnej, dowolnej regulacji wysokości, w zależności od potrzeb od 55,5 cm (wysokość standardowej ławy) aż do 75 cm (wysokość tradycyjnego stołu).

Pozostałe informacje:

- ławostół dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych i wykończeniowych: cały na wysoki lustrzany połysk (biały, szaro-biały, cappuccino-biały, czarno-biały) oraz w głębokim, aksamitnym macie (tylko powierzchnia blatu, podstawa i ozdobny pas)  (biały, szaro-biały, czarno-biały)
- stworzy idealny zestaw z dedykowanym jej bliźniaczym stołem Kolos Max (link)
- mebel do samodzielnego montażu
- dołączona jest szczegółowa, prosta, obrazkowa instrukcja montażu

Wymiary i waga opakowań:

Ławostół wysyłany jest w dwóch paczkach lub na palecie o wymiarach: 80/40/160 i wadze: 75 kg