Kolekcja Senales oferuje dwa typy stołów rozkładanych: okrągły i prostokątny. Stabilny, elegancki stół okrągły jest wyposażony w wygodny i praktyczny system rozkładania w zakresie od 1150 mm do 1550 mm. Obrotowy i uchylny wkład 400 mm jest chowany pod blatem stołu.
Stół zaprojektował Andrzej Lęckoś, którego produkty były nagradzane w wielu kategoriach. Od 2000 specjalizuje się w projektowaniu mebli przeznaczonych dla produkcji wielkoseryjnych. Współpracował z wieloma polskimi fabrykami, a od 2010 projektuje meble we własnym studiu “Stroog Design”. Od 2013 współpracuje z FAbryką MEbli Giętych “FAMEG”.
Wymiary:
- długość: 140-190 cm
- szerokość: 85 cm
- wysokość: 76 cm
- grubość blatu: 26 mm
- wysokość do oskrzyni: 65,3 cm
Materiał:
- drewno dębowe
Waga: 39 kg
Wymiary opakowania:
- 80 x 20 x 18 cm
- 142 x 90 x 18 cm
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
W przypadku zamówień pobraniowych prosimy o wpłatę 30% zaliczki.
Produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie, co wyklucza możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.