• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Ławostół QUADRO MAX - wysoki połysk/biały
1/2
Ławostół QUADRO MAX - wysoki połysk/biały
2/2

Ławostół QUADRO MAX - wysoki połysk/biały

2 219,00 1 804,07 23.00 2 219 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

25.06.2024 ?
Wybrany wariant: Ławostół QUADRO MAX - wysoki połysk/biały
+12
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Ławostół Quadro Max to najnowsza propozycja producenta mebli Hubertus. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, bestsellerowy model ławostołu Quadro Lux został doposażony w funkcjonalną szufladę i półkę. Ławostół posiada funkcję rozkładania i podnoszenia, i w krótkiej chwili może zmienić się z eleganckiego stolika kawowego w pełnowymiarowy stół.

Materiał:

Stół wykonany z najwyższej klasy materiałów - płyty mdf. Produkt w całości pokryty jest matą akrylową na wysoki połysk (efekt lustrzanego połysku).


Materiał cechuje podwyższona odporność na zarysowania i działanie czynników UV. Produkt w całości pokryty folią zabezpieczającą powierzchnię, nakładaną fabrycznie (folia w kolorze bezbarwnym lub błękitnym). Czyścić wilgotną mikrofibrą, nie używać detergentów.

Wymiary:

- długość: 120 cm

- długość po rozłożeniu: 170 cm

- szerokość: 75 cm

- wysokość: 56-75 cm

Rozkładanie:

Blat ławy wyposażony jest w funkcję rozkładania, co pozwala na zwiększenie jej powierzchni użytkowej ze 120 cm do 170 cm (pod blatem umieszczona jest dodatkowa wkładka powiększająca). Konstrukcja ławostołu, z pozoru lekka i delikatna, zapewnia pełną stabilność. Rozkładanie blatu jest bardzo proste i funkcjonalne, dzięki zastosowanym synchronicznym prowadnicom kulkowym. Pozwala to na rozsuwanie ławy przez jedną osobę w błyskawicznym tempie. Dodatkowym atutem ławostołu jest funkcja płynnej regulacji wysokości, w zależności od potrzeb od 54 cm (wysokość standardowej ławy) do 74 cm (wysokość standardowego stołu).

 

Inne warianty kolorystyczne dostępne są w osobnych kartach produktów.