• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Stół rozkładany GRANDE 160/412x100 - marble white połysk/czarny połysk
1/2
Stół rozkładany GRANDE 160/412x100 - marble white połysk/czarny połysk
2/2

Stół rozkładany GRANDE 160/412x100 - marble white połysk/czarny połysk

4 699,00 3 820,33 23.00 4 699 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

16.05.2024 ?
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Stół GRANDE to kwintesencja designu firmy Hubertus. Prosta, nowoczesna forma połączona z eleganckim wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Blat główny opiera się na szerokiej kolumnie, która w środku wyposażona jest w schowek na dodatkowe blaty powiększające oraz na 4 dodatkowych nogach ułożonych ukośnie w kształt litery V. Stół Grande został zaprojektowany jako jeden z największych dostępnych na rynku. Rozkłada się od 160 cm do maksymalnie 412 cm. Wpasowując się w nowoczesne trendy, a także dla zachowania odpowiednich proporcji stołu, blat został pogrubiony.

Materiał:

Blat został wykonany z płyty HUBERTUS SUPER PRINT. Powierzchnia blatu została zadrukowana z wykorzystaniem innowacyjnej technologii drukowania ciekłych tuszy polimerowych, które poddane promieniowaniu UV lamp LED uległy polimeryzacji. Efektem jest utwardzenie nadruku i piękny trwały wzór o zwiększonej odporności na zarysowania i działanie czynników UV.

 

Uwaga! Grubość powłoki lakieru nigdy nie jest idealnie taka sama, co może (ale nie musi) się przekładać na mikroskopijne nierówności na powierzchni. Cechy te jednak nie wpływają na walory estetyczne, użytkowo-funkcjonalne a także nie mają żadnego wpływu na zachowanie jakości stołu i jego zewnętrznej powłoki, stąd też nie podlegają wymianie z tytułu gwarancji. 

Wymiary: 

- długość: 160 cm

- długość po rozłożeniu: 412 cm

- szerokość: 100 cm 

- wysokość: 75 cm

Rozkładanie:

Opatentowana konstrukcja rozsuwania umożliwia proste i funkcjonalne rozkładanie, przy czym stół w każdej sytuacji jest w 100% stabilny. Jego stabilność zapewniają, rozsuwane na kółkach razem z blatem głównym, 4 boczne nogi ułożone pod ukosem. Płynne i łatwe rozsuwanie blatów zapewniają najwyższej jakości, prowadnice kulkowe europejskiego producenta. Rozkładanie stołu prezentuje film.

Wymiary i waga opakowań:

Stół wysyłany jest na europalecie palecie o wadze: 170 kg.