• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Ciekawe łóżka dziecięce

Zastanawiasz się, jakie łóżko wybrać do pokoju twojej pociechy, aby było nie tylko nadzwyczaj estetyczne, ale również bardzo praktyczne? Należy pamiętać, że pokój dziecięcy to przestrzeń, w której dziecko wykonuje wiele różnych czynności i spędza w nim ogromną ilość swojego wolnego czasu. Pokój dziecięcy to wnętrze, w którym twoja pociecha odpoczywa, bawi się, uczy, a także chodzi spać — jest to pomieszczenie wykorzystywane na różne sposoby w zależności od aktualnych potrzeb dziecka oraz pory dnia. Aranżacja pokoju dziecięcego nie jest prostym zadaniem, ponieważ nie tylko trzeba połączyć nowoczesną estetykę z wysoką funkcjonalnością i bezpieczeństwem gwarantowanym przez meble, ale również z gustem dziecka — warto wprowadzić do takiego pomieszczenia elementy związane z jego indywidualnymi upodobaniami, np. tapety czy naklejki z ulubionymi postaciami z bajek. Jednym z elementów wspomnianej przestrzeni, w który szczególnie warto zainwestować, jest łóżko, które może spełniać więcej niż tylko jedną funkcję.

kreatywnie zaprojektowane meble dla...

kreatywnie zaprojektowane meble dla dzieci

kreatywnie zaprojektowane meble dla...

kreatywnie zaprojektowane meble dla dzieci

 

Łóżka dla niemowlaków i nastolatków

Łóżko to mebel, który dostępny jest w różnorodnej stylistyce. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy klient będzie mógł dopasować odpowiedni model do oczekiwań swoich pociechy. Wybierając łóżko, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jego wysoką jakość — w końcu mebel musi gwarantować dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfort codziennego wypoczynku i snu. Większość łóżek do pokoju dziecięcego wykonane są z wysokiej jakości materiałów malowanych ekologiczną farbą, która nie wydziela toksycznych substancji. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych w procesie produkcji zestawiona z perfekcyjnym wykończeniem mebla zapewni użytkownikowi zdrowy i bezpieczny sen, jednocześnie podkreślając unikalną stylistykę wnętrza. Tworząc pokój dziecięcy, warto zastanowić się, czy dysponujemy przemyślanym systemem przechowywania — często wybieraną opcją jest łóżko dla dziecka ze wbudowaną szufladą, w której można przechowywać pościel, zabawki, a także inne drobiazgi, które psułyby estetykę wnętrza.

Projekt autorski łóżka dla...

Projekt autorski łóżka dla dzieci z kształtem statku pirackiego

Projekt autorski łóżka dla...

Projekt autorski łóżka dla dzieci z kształtem statku pirackiego

 

Łóżka w kształcie domków i samochodów

Jedną z najciekawszych grup łóżek stanowią łóżka przeznaczone do pokoju małego dziecka, które są dostępne w oryginalnych formach i kształtach. Wybierając łóżko do pokoju dziewczynki, można zdecydować się na model, który swoim kształtem przypomina domek lub pałac księżniczki — nie tylko podkreśli on estetyczny wystrój wnętrza, ale również stworzy dodatkowe miejsce do zabawy dla dziecka. Wybierając łóżko do pokoju chłopięcego, można zdecydować się na model, który swoim kształtem przypomina samochód, traktor, a może nawet statek piracki — wszystko zależy od upodobania dziecka. Ciekawym sposobem na aranżację pokoju dziecięcego jest zakup kolekcji mebli dziecięcych, dzięki której zachowasz spójność tworzonej aranżacji oraz masz pewność, że meble wykonane są z wysokogatunkowych materiałów. Łóżko wykończone w oryginalnym kształcie będzie przepiękną ozdobą pokoju — stworzy przestrzeń sprzyjającą wypoczynkowi oraz codziennej zabawie. Dziecko można będzie łatwiej ułożyć do spania, jeżeli będzie lubiło wygląd swojego łóżka.

kreatywny design mebli dla dzieci

kreatywny design mebli dla dzieci

kreatywny design mebli dla dzieci

kreatywny design mebli dla dzieci

kreatywne meble dla dzieci

kreatywne meble dla dzieci

kreatywne meble dla dzieci

kreatywne meble dla dzieci

kreatywny design łóżka...

kreatywny design łóżka dziecięcego

kreatywny design łóżka...

kreatywny design łóżka dziecięcego

 

Uniwersalny design łóżek piętrowych

Nie chcesz urządzać wnętrza pokoju dziecięcego „na chwilę”, ponieważ boisz się, że twoje dziecko szybko wyrośnie ze stylizowanych łóżek? Świetnym rozwiązaniem w takim przypadku jest wybór mebla o uniwersalnym designie, który będzie można dopasować do każdej stylistyki wnętrza pokoju dziecięcego lub pokoju młodzieżowego. W takim przypadku łóżko może stać się inwestycją, z której dziecko będzie korzystać przez wiele lat — nie będzie konieczności jego wymiany ze względu na zmieniające się trendy. Ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym są również łóżka piętrowe, które świetnie sprawdzą się w przypadku, gdy jesteśmy rodzicami dwójki lub większej ilości dzieci. Piętrowe łóżka pozwolą na zaoszczędzenie dużej ilości przestrzeni użytkowej, którą będzie można przeznaczyć na ustawienie dodatkowych mebli lub na stworzenie kącika do zabawy. 

kreatywne łóżko dla dzieci w...

kreatywne łóżko dla dzieci w kształcie samochodu

kreatywne łóżko dla dzieci w...

kreatywne łóżko dla dzieci w kształcie samochodu