Sklep online działa bez zmian. Usługa pobrań (płatność u kuriera) została czasowo wstrzymana.
Odbiory osobiste, wysyłki kurierskie, pocztowe i paczkomatowe realizujemy bez opóźnień.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Podnośniki do mebli

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Liczba frontów

Liczba frontów

Wymaga zawiasu

Wymaga zawiasu

Element podnośnika

Element podnośnika

Funkcje dodatkowe podnośników

Funkcje dodatkowe podnośników
Vapsint
×

Podnośniki Vapsint

Podnośniki to niezwykle funkcjonalne narzędzia, dzięki którym meble mogą pracować lepiej i zapewniać większą użyteczność. To elementy, które pozwalają na otwieranie drzwi frontowych, klap oraz korzystanie z dodatkowych blatów. Podnośniki znacznie zwiększają komfort i ułatwiają korzystanie z wielu problematycznych szafek bez niepotrzebnego wysiłku. Szczególnie świetnie sprawdzają się w tym przypadku podnośniki tak renomowanych marek jak Vapsint, które poza wysoką trwałością charakteryzują się również innowacyjnymi rozwiązaniami.

Vapsint to znany włoski producent, specjalizujący się w tworzeniu szerokiej gamy różnorodnych akcesoriów meblowych. Przedsiębiorstwo działa od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku i w pierwszych latach jego działalność opierała się wyłącznie na produkcji akcesoriów dla przemysłu samochodowego. Za czasem zakres produkcji stale się poszerzał i zaczęto tworzyć elementy dla przemysłu metalowego, gastronomicznego, rolniczego, a w końcu również meblowego. Obecnie firma Vapsint jest znana z najwyższej jakości rozwiązań stosowanych w konstrukcji mebli. Ci ważne, wysoka jakość idzie w parze ze świetnymi cenami, dzięki czemu wyroby tej włoskiej marki cieszą się tak ogromnym powodzeniem.

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć kilka rodzajów podnośników. Są to między innymi podnośniki do frontów górnych - standardowe oraz progresywne, a także podnośniki do opuszczania klap skrzyń i barków oraz do blatów roboczych. Vapsint produkuje również jedyne dostępne na rynku podnośniki push to open, które pozwalają na otwieranie szuflad oraz drzwi meblowych bez konieczności montowania uchwytów i gałek. Dużą zaletą prezentowanej oferty jest możliwość zamówienia podnośników w dowolnym kolorze. To bardzo dobra propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie detale, ponieważ nie musimy psuć estetyki mebla typowym, metalowym elementem lecz możemy dopasować go odpowiednio do kolorystyki. Świetnie sprawdzi się to rozwiązanie na przykład w przypadku mebli łazienkowych, do których dobierzemy białe podnośniki, a także do mebli stylizowanych, dzięki możliwości zamówienia brązowych podnośników. Oferta Vapsint zawiera również możliwość stworzenia podnośnika w niestandardowej opcji, specjalnie na życzenie Klienta. Wystarczy podać jego odpowiednie parametry.

Dostępne w naszej ofercie podnośniki Vapsint posiadają dwuletnią gwarancję, która obejmuje również funkcjonowanie. Oznacza, to że podnośnik musi zapewniać przez cały czas pełne otwarcie. To jedyna taka oferta, której nie znajdziemy wśród propozycji od innych producentów. W przypadku podnośników do opuszczania klap, konstrukcje od tego włoskiego producenta zapewniają pełne bezpieczeństwo w stosowaniu mebli. Świetnie nadają się zatem do produkcji między innymi skrzyń dla dzieci, w których można przechowywać zabawki. Pozwalają one bowiem na powolne domykanie klapy eliminując zagrożenie samoczynnego, gwałtownego opadania. Podnośniki do blatów przeznaczone są głównie do dodatkowych blatów roboczych, umieszczanych na przykład w kuchni barkach, czy deskach do prasowania. Pozwalają zablokować blat po podniesieniu w pozycji otwartej. Zamykanie przebiega w płynny sposób i polega na uniesieniu blatu i zwolnieniu blokady. W przypadku podnośników do barków, unoszenie i opuszczenie drzwiczek również może przebiegać w bezproblemowy sposób. Podnośniki sprzedawane są w komplecie z zaczepami. Prezentowane w naszym sklepie podnośniki od Vapisnt są bardzo wytrzymałe i potrafią poradzić sobie z dużym obciążeniem. Serdecznie zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą.

Od inspiracji do zakupu