• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Valcomp
×

Valcomp Meble

Valcomp to firma, która istnieje na rynku meblarskim od 1991 roku i jest producentem systemów do drzwi, bram oraz okiennic przesuwnych i składanych. Od 2003 roku marka zasila szeregi międzynarodowej GRUPY MANTION — lidera światowej produkcji profesjonalnych systemów przesuwnych lekkich, jak i ciężkich. Valcomp posiada ponad 23-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży systemów przesuwnych. Jest to pierwsze firma w Polsce, która wprowadziła przełomowy produkt, mianowicie system do drzwi przesuwnych do samodzielnego montażu. Sprzedaż odbywa się również w wielu krajach europejskich.

Systemy przesuwne znacznie ułatwią Państwu urządzenie stylowej, a zarazem praktycznej szafy lub garderoby w Państwa domu. W sklepie internetowym znajdą Państwo bogatą kolekcję elementów potrzebnych do budowy drzwiczek przesuwnych. Oferujemy między innymi prowadnice jednotorowe — jeśli planują Państwo podział pomieszczenia, jak również prowadnice dwutorowe, które przeznaczone są do drzwi zbudowanych z dwóch skrzydeł, na przykład przeznaczonych do przestrzeni garderoby.

Prowadnice to listwy, po których przesuwają się drzwi — projekty dostępne są w profilu aluminiowym oraz stalowym. Prowadnice Valcomp są wykonane w różnorodnej stylistyce, którą łatwo wpasują Państwo również do innych elementów wyposażenia wnętrza. Ciekawym elementem są prowadniki rolkowe, które zapewniają płynne przesuwanie się drzwi wykonanych z drewna lub płyty MDF. Marka Valcomp oferuje Państwu zarówno elementy pojedyncze, jak i całe zestawy zaprojektowane specjalnie do drzwi przesuwnych. W produktach marki Valcomp znajdą Państwo również niezwykle praktyczne akcesoria do prowadnic, np.: maskownice, profile łączące i prowadniki, które estetyczny sposób wykończą estetyczną konstrukcję drzwi, jak również zapewnią im bezawaryjną pracę.

Ponadto w asortymencie marki Valcomp znajdują się drzwi przesuwne i składane do biur, bramy przemysłowe, garażowe, wjazdowe, systemy poręczy i balustrad, jak również napędy do okiennic rozwieranych i przesuwanych oraz z napędem elektrycznym, akcesoria meblowe, elementy wyposażenia wnętrz, wyposażenia szaf, garderób, fronty meblowe, jak również kleje i lakiery do drewna. Valcomp to firma, która kładzie nacisk na jakość oferowanych produktów oraz usług. Przed wprowadzeniem do sprzedaży każdy produkt poddawany jest szczegółowym testom. Warto wspomnieć, że na wszystkie elementy do drzwi przesuwnych udzielana jest 25-letnia gwarancja.

Ciekawym elementem asortymentu są akcesoria przeznaczone do majsterkowania. Elementy łączące to produkty, które z pewnością przydadzą się w przypadku montażu mebli oraz ich zawieszania. Dostaną tutaj Państwo m.in.: konfirmaty służące do łączenia ze sobą płyt drewnianych oraz wiórowych. Kategoria elementów łączących to również kołki rozporowe dostępne w różnych rozmiarach. Dodatkowo znajdują się tu również przedmioty takie jak: ramiona niewidoczne, mocowania lustra, wsporniki do półek oraz złącza do blatów i płyt meblowych.

Prowadnice do szuflad to istotna część systemu szuflad, która w zależności od jakości wykonania może znacząco ułatwić lub utrudnić ich bezproblemowe użytkowanie — to właśnie one odpowiadają za płynne otwieranie oraz zamykanie szuflad. Prowadnice zapewniają wygodę — w asortymencie znajdziecie Państwo aż trzy rodzaje prowadnic do szuflad: rolkowe, kulkowe oraz prowadnice przeznaczone do montażu dolnego. Prowadnice rolkowe używane są w szufladach meblowych, w których prowadnica jest zamontowana na dole systemu. Prowadnice kulkowe różnią się tym od prowadnic rolkowych, że ich konstrukcja jest nieco bardziej skomplikowana, a to wszystko poprzez zastosowanie metalowych kulek, co w niektórych modelach szafek przyczynia się do zwiększenia możliwości obciążeniowego.

Serdecznie zachęcamy Państwa do przeglądnięcia bogatej oferty sklepu internetowego meble.pl. Udanych zakupów!