• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Fronty na wymiar

?

Fronty meblowe

Fronty akrylowe

Fronty z obrzeżem synchronicznym

Fronty wysoki połysk

Fronty głęboki mat

Fronty RAUVISIO Crystal

Fronty TSS Cleaf

Fronty lakierowane
i fronty frezowane

Nowość

Fronty meblowe na wymiar

Urządzanie wnętrza domu czy mieszkania to zadanie bardzo ekscytujące i wymagające sporo wysiłku. Trzeba przemyśleć nie tylko kwestie związane z budżetem, ale też te odnoszące się do wyglądu poszczególnych pomieszczeń. Wybieramy kolory ścian, zastanawiamy się nad tym, jak rozmieścić meble tak, aby salon, sypialnia czy pokoje dzieci były funkcjonalne. Dużą wagę przykładamy do estetyki i harmonijnej aranżacji wnętrz. W końcu - jeśli wnętrze domu wizualnie odpowiada naszemu gustowi i oczekiwaniom, to czujemy się w nim jak u siebie. Aby w sposób estetyczny i trwały urządzić konkretne pomieszczenie, warto zwrócić uwagę na elementy wykończenia mebli, które widać na pierwszy rzut oka - fronty meblowe. Najczęściej stosuje się je w meblach kuchennych, ale cieszą się powodzeniem także w przypadku regałów z drzwiczkami czy dużych szaf. Fronty są wizytówką nie tylko mebli, ale też całego pomieszczenia, w którym się znajdują. Z tego powodu tak ważne jest ich odpowiednie dobranie.

Niestety nie zawsze gotowe meble, czy to kuchenne czy pokojowe, spełniają nasze estetyczne i funkcjonalne oczekiwania. Czasem nie odpowiada nam kolor, czasem rodzaj frontu. W takiej sytuacji warto skorzystać z opcji samodzielnego zaprojektowania takich elementów, jakie nas interesują. Fronty na wymiar to idealne wyjście dla wszystkich osób, którym zależy na produkcie idealnie dopasowanym do gustu i potrzeb.

Konfigurator online - samodzielne projektowanie na wymiar w zasięgu ręki.

Do zaprojektowania spersonalizowanych frontów meblowych nie trzeba posiadać fachowej wiedzy z zakresu meblarstwa. Każdy może sam stworzyć takie elementy wykończenia szafek czy szuflad, jakich potrzebuje. Jak to zrobić? Na stronie sklepu internetowego meble.pl, w zakładce “na wymiar” znajdziemy program do projektowania, który umożliwi stworzenie frontów, idealnie dopasowanych do naszych potrzeb - konfigurator online. W intuicyjny sposób przeprowadzi nas przez wszystkie etapy: od wyboru rodzaju frontu aż po złożenie zamówienia. W praktyce projektowanie i składanie zamówienia dzieli się na kilka etapów.

Na początku wybieramy interesujący nas rodzaj płyty, z której zostaną wykonane fronty. W zależności od upodobań, możemy zdecydować się na płytę akrylową, głęboki mat, wysoki połysk lub bardzo nowoczesną i trwałą powierzchnię RAUVISIO crystal. Nie jest to zwykła płyta laminowana, ale szkło polimerowe o wysokiej odporności na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne. Posiada dodatkową i praktyczną funkcję łatwego zmywania, dzięki czemu po frontach RAUVISIO można pisać nawet markerami. Krawędzie frontów, wykonanych z tego rodzaju materiału, nie posiadają fug, dzięki czemu są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Kolejnym krokiem po wybraniu rodzaju płyty jest wybór koloru frontów. Dalej konfigurator prowadzi nas już do wyboru konkretnych wymiarów frontów - możemy dopasować szerokość i wysokość, nawet do 1 mm. Z kilku dostępnych szablonów nawiertów wybieramy interesującą nas opcję: front lewy, prawy, uchylny lub do szuflady. Następnie dodajemy zawiasy i uchwyty, dobierając opcję wykonania pod nie nawiertów. Jeśli chcemy zamówić kilka identycznych frontów, zaznaczamy interesującą nas ilość. W przypadku konieczności stworzenia nowego frontu, dodajemy kolejną formatkę (stronę) do zamówienia. Po zakończeniu projektowania konfigurator w krótkim czasie przelicza końcowy koszt i czas potrzebny na realizację naszego zamówienia.

Fronty na wymiar - gwarancja trwałości i satysfakcji na lata.

Możliwość zaprojektowania frontów na wymiar jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Po pierwsze nie musimy tracić czasu i energii na poszukiwania idealnych frontów w sklepach stacjonarnych. Po drugie - możemy sami, bez zbędnego wyjaśniania i obaw o efekt końcowy, zaprojektować takie fronty, jakich potrzebujemy. Składając zamówienie na fronty kuchenne na wymiar, za pośrednictwem strony meble.pl, mamy gwarancję nie tylko solidnie przygotowanych elementów do montażu, ale także ich wysokiej jakości. Dzięki użyciu płyt laminowanych cenionych marek Egger i Rehau, które charakteryzują się wytrzymałością na uszkodzenia, możemy być spokojni o trwałość zamówionych frontów.